Přejít na obsah

ETERNA ? Adventure Super KonTiki Chrono


Snow

Doporučené příspěvky

ETERNA ? Adventure Super KonTiki Chronograph Limited Edition

 

Nádhera sama, že.

 

 

Technical specifications

 

 

Model: Adventure Super KonTiki Chronograph

 

Reference: 7770.41.49.1382 Black rubber Limited Edition

Reference: 7770.41.49.1718 Stainless steel bracelet Limited Edition

 

Movement:

? Calibre Maison Eterna 3916A

? Power reserve 65h

? Frequency: 28?800 A/h 

? Number of jewels: 35 

? 1 ball bearing

 

Case:

? Polished and brushed stainless steel 

? ? 45.0 mm/50.90 mm/16.05 mm

? Rotating bezel

? Screw locked down

? Sapphire crystal opening

? Crystal: Scratch-resistant, anti-reflective sapphire crystal

 

Dial:

? Black

 

Functions

? Hour, minute, second, date  

 

Strap:

? Black rubber strap or black Milanese bracelet

 

Price:

Black rubber CHF 4 600 / ? 4 650 / $ 4 700

Stainless bracelet CHF 4 800 / ? 4 850 / $ 4 900
 

 

25268754182_720f500ba3_h.jpg

 

 

24756422634_8af769f3dd_h.jpg

 

 

24760312763_efd212a887_h.jpg

Strojek je ohavnost sama, alespoň s rotorem si mohli pohrát, i když se schovaný. Takhle vypadá jako z litiny a ne jako in house. Takové KRÁSNÉ hodinky a taková hrůza uvnitř.

 

25293994821_8cb70a538c_h.jpg

 

 

Eterna%2B%25E2%2580%2593%2BKonTiki%2BADV

 

 

 

Jinak mě hrozně těší, že jak to tak vypadá, není potřeba se zatím o Eternu bát.

 

 

zdroj - http://watchesseven.blogspot.cz/2016/03/eterna-super-kontiki-chronograph.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice jsou tam ty Pan Europy hodně znát, ale bandi má pravdu- při tomto typu pouzdra v kombinaci s bicompaxem z toho vychází vždy velice podobný hodinky. Ale naživo přeci jenom budou trochu odlišný- PE jsou takový kulatější závodnický baculky, Eterny mají ostřejší hrany a působí více "dobrodružně". Celkově se mi líbí- líbí se mi kalibr s flyback chronem, výraznej font na lunetě i mohutný ručky. Co se mi moc nelíbí jsou ty indexy, ale jsou to holt Kontiki a ty trojúhelníky tam zkrátka tak nějak patří. Velikosti bych se vůbec nebál- ano, nejsou to malý hodinky, ale díky tvaru pouzdra v klídku seděj i na normální ruce, PE maj velice podobnou specifikaci a nosej se mi velice pohodlně. Jsem zvědavej, jak bude tento model úspěšnej a třeba se jednou dočkáme i nějakých barevných modifikacích, modrá by jim určitě sekla ;)

 

PS- WR bude asi 100m co? A materiál vložky lunety (moc to nevypadá na keramiku)?

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Libi se mi, ty vroubkovane tlacitka naopak vitam, trojuhelniky jsou uplne v poho. Strojek by mohl byt hezci o tom zadna, uz Royal ho nemaji az tak pekny, ale tragedie to neni, kouknete na Tudor North Flag. Jen ta velikost mi prijde hodne, ale nejsem chronar, tak co :) .

O Eterna nemam vubec strach, ba naopak. Cinsky kapital ji jen prospeje. Adepti na strmy pad do zumpy budou jini a uz se rysuje kdo by to mohl byt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tano, kdo?

Jinak hodinky takový relativně nijaký mi přijde, žádná velká invence. Ale líbivý to je, no.

Napr. Fortis, bohuzel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč? Já neřikám že se mi jejich poslední modely nějak extra líběj, ale celkem držej lajnu a fungujou.. snažil jsem se najít nějaký finanční výkazy, bez úspěchu. Nebo proč by měli padat do žumpy..?

Ber to tak, jako muj subjektivni nazor, nechci se dotknout fandu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napr. Fortis, bohuzel?

 

Já jsem jeden z těch posledních, který by Foris lidově řečeno žral, ale že byl zrovna tahle značka sjížděla do župy, pokud použiji,Tvé výrazivo více než silně pochybuji. Máš tuhle urban legend nečím solidním potvrzenou ? Pokud ano, teprve potom budu ochoten uvěřit.

 

Předem děkuji za velmi seriozní link.

 

 

Prosil bych o další firmy, nemluvil si v jednotném čísle.

 

Děkuji.

 

Roman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...