Přejít na obsah

Hodinky co stridaji majitele jak ponozky


Doporučené příspěvky

Zdravim, jsem tu na foru novy a uz jsem prakticky propadl kouzlu "chronobundusu". Neni to ani mesic, co jsem si koupil sve prvni automaty a uz se rozhlizim po zvucnejsi znacce typu Brietling, Omega.. Sleduju prodejni sekci, avsak zarazi me jedna vec. Napriklad tento kus behem jednoho mesice vystridal snad 3 - 4 majitele. Sam bych o nej mel zajem, ale tohle ho dost srazi. Pripada mi, jako by si hodinky majitele prehazovali jako horky brambor s nejakou skrytou vadou. Tak se chci zeptat, je to normalni? Nebo bych s mel dat pozor jako napriklad u prodeje aut... Diky, jedna se konkretne o tyhle Colty  http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/93563-p-breitling-colt/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdravim, jsem tu na foru novy a uz jsem prakticky propadl kouzlu "chronobundusu". Neni to ani mesic, co jsem si koupil sve prvni automaty a uz se rozhlizim po zvucnejsi znacce typu Brietling, Omega.. Sleduju prodejni sekci, avsak zarazi me jedna vec. Napriklad tento kus behem jednoho mesice vystridal snad 3 - 4 majitele. Sam bych o nej mel zajem, ale tohle ho dost srazi. Pripada mi, jako by si hodinky majitele prehazovali jako horky brambor s nejakou skrytou vadou. Tak se chci zeptat, je to normalni? Nebo bych s mel dat pozor jako napriklad u prodeje aut... Diky, jedna se konkretne o tyhle Colty  http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/93563-p-breitling-colt/

Už to tu padlo. Hodinky znám také, CEGYho můžu jen a jen doporučit, navíc se k hodinkám chová slušně. Takže pokud máš finance, směle do toho není důvod k obavám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davat do jedne vety slova "kouzlo" a "chronobundus" vypada divne. Co je kouzelnyho na nemoci? Takhle se posmivat postizenym...

Jinak opravdu ty Colty jsou moc pekne a pokud se ti libi tak do nich. Tady se i rolby toci jak ponozky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

renys, hodinky jsou v poradku. Skrytou vadu nemaji. Prosly si par chronopromiskuity, coz muze u noveho clena vyvolat presne tento pocit. Ke mne se hodinky dostaly vymenou za suby s tim, ze jsem pocital, ze pujdou rovnou do prodeje. Tot vse. Hodinky lezi v trezoru, tak nejak mam Be vlnu uz za sebou.

 

Nicmene, vypadas vcelku sympaticky, tak ti dam na ne osobni slevu 432 Kc platnou do konce tydne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě už se taky stalo, že jsem koupil a nemohl se dočkat, až přijdou... a pak jsem hned viděl, že to není ono a po týdnu šly pryč. Z toho bych problém nedělal, naopak, takhle se tu dají koupit pěkný hodinky za solidní peníz. Ale fakt je, že když vidím hodinky, které mají už sedmého majitele, tak to moc chuti k nákupu u mně nevzbuzuje. Vždycky si říkám, co jim asi je (i když většinou jim nic není), kolikrát už je někdo někam posílal, co si po cestě vytrpěly, jak se s nimi zacházelo... Prostě chápu, že to někoho může odradit. 

 

Nejlépe se nakupuje po Wizovi - to jsou nový hodinky, opečovávaný...vždyť on je kolikrát ani z folií nevybalí... :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove dekuji moc za bohate objasneni situace, ted uz mi je to jasnejsi  a nebudu se toho tolik bat :-) CEGY vazim si tve osobni slevy, vcera jsem si byl ty Colty vyzkouset u Dusaka, abych vedel do ceho bych sel a nejak mi uplne nesedly, ikdyz maji 44mm, prisly mi nejake male, jsem rozhodnutej pro B ale budou to nejspis nejake Avangery, muj favorit je Seawolf, ale to si jeste necham projit hlavou. Diky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...