Přejít na obsah

Hodinky co stridaji majitele jak ponozky


Doporučené příspěvky

Tenhle kousek prostě tady na fóru posloužil jako platidlo a já jsem byl asi jedinej, kdo si je pořídil fakt na nošení...
Bohužel měly smůlu, že se trefily do mého značně nevybouřeného chrono období a tak šly zase o dům dál jako část ceny za suby.

Za posledních pár měsíců jsem toho koupil a prodal jako za předchozích 15let dohromady a jestli na některé hodinky vzpomínám se slzou v oku, tak na tyhle béčka a Tudory BB Blue. Ze všech kusů, co jsem kdy měl (a že toho nebylo úplně málo), tyhle hodinky budily asi největší pozornost a obdiv u "normálních" lidí.

Jo... a fakt jim nic není ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hodinky Panerai mam zrovna posedmé (i když to byl vždy trošičku jiny model)  :lol2:  Proste ty lákadla jsou tady velká a tak je nutnost, zabava a vasen stridat ruzne kousky. A vždy když jsem si myslel, ze jsem v klidu, prislo další lakadlo a tak jsem neodolal a za par mesicu byl zase zpatky. Vyhoda je mit dost prachů a koupit 2-3 vysneme kousky, tam je pak ta imunita o něco vetsi :-)

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak potom tomu rozumím...mít 2-3 kousky doma a zbytek točit, nicméně nevím jak se na vás dívají v práci, protože "normální" člověk, který se dívá kolem sebe, a hodinky trošičku pozná, si musí myslet, že jste "magoři" mám trojo hodinek, které točím a lidi si myslí, že to přeháním...No tak nevím teda:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to určitě! Koníček je to krásný, ale nedokážu si představit, že si některé hodinky koupím třeba 6x, tak když se mi libí, tak si je nechám....no možná tady na to po čase příjdu:-) :notworthy:

 

Tak jako kdybych si mohl dovolit mít v hodinkách víc než za barák, tak klidně jen dokupuju a staré nechávám.  Takhle, když chci zkusit něco nového, tak musí naopak něco z domu ven. No a občas se stane, že to nakonec není cesta k lepšímu. 

 

Tím netvrdím, že je to normální ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak potom tomu rozumím...mít 2-3 kousky doma a zbytek točit, nicméně nevím jak se na vás dívají v práci, protože "normální" člověk, který se dívá kolem sebe, a hodinky trošičku pozná, si musí myslet, že jste "magoři" mám trojo hodinek, které točím a lidi si myslí, že to přeháním...No tak nevím teda:-)

V praci i doma se s tim smířili a po takovem tricatem kousku to prestali sledovat :lol2:

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o mě  to v práci věděli, tak  kdykoli mě někdo po čase potkal, pozdravil a zeptal se, jaký mám teď hodinky. Zklidnil jsem se po šedesátce. Ne věku, ale protočených kousků. A pak se na mě obraceli s výběrem, to bylo milé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si myslím, že taky záleží na finančních možnostech každého soudruha. Pokud má hlouběji do kapsy, těžko může točit hodinky jak na běžícím pásu. Je to můj názor, ale možná se mýlím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...