Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Njn takže smolík....slepice v aaa mi řekla, že servisní informace ať si vyžádám u AD, ale ten mi nic neřekne pokud nejsem vlastník...
Přesně, jak píšou kluci, dej si to ultimativne jako podmínku koupě vozu u nich. Pokud nevyhovi, bez od toho jinam. Pokud to nezvladas, kup si auto za plnou cenu beze slev u AD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, dabelM napsal:

Tak slepici v AAA řekni, že pokud chce prodat, tak ať ti historii doloží. 

Prej ať pošlu/předám 200e jako vratnou zálohu (nevěřím, že love budou chtít vracet, když auto nevezmu) a auto mi doručí na ukázku buď do Trenčína nebo Žiliny...ale nezaručují mi, že mi auto odvezou k AD a info mi tam dají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl, vyser se na to, aut je jako srač . . . eh, máku . . . ještě aby jsi prosil někoho jestli u něj můžeš koupit zboží za čtvrt miliónu. Nechtějí doložit historii = smrdí to, ser na city a ruce pryč. Stejně si myslím že jak píšeš že na 80% jezdíš 20km za prací tak nepotřebuješ velký kombi ani mpv, ale klasickej sedan a hotovo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 9. 2020 v 11:42, Tomas_2002 napsal:

Já bych se vyprdnul na všechny TDI a kouknul po 1.4 TSI 110kW. Ať už DSG nebo MAN ... 

Žere to do 6 litrů, nemá to filtr pevných částic, SCR katalyzátor, jede to jako splašený ... 

Souhlas, je to super motor. Já jezdil teda nad 6l, spíš 7l,ale to je o stylu jízdy a trase. Ten motor je výrazně lepší než ta novější 1,5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Tom4 napsal:

Tvl, vyser se na to, aut je jako srač . . . eh, máku . . . ještě aby jsi prosil někoho jestli u něj můžeš koupit zboží za čtvrt miliónu. Nechtějí doložit historii = smrdí to, ser na city a ruce pryč. Stejně si myslím že jak píšeš že na 80% jezdíš 20km za prací tak nepotřebuješ velký kombi ani mpv, ale klasickej sedan a hotovo. 

Ne ne, kombi je nutnost, dovolená dítě atd... Rodinu neojebeš a manželku už vůbec. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Dokusan napsal:

Souhlas, je to super motor. Já jezdil teda nad 6l, spíš 7l,ale to je o stylu jízdy a trase. Ten motor je výrazně lepší než ta novější 1,5

Mám v merku jednu O3 1.2tsi trochu tam neštimují km ale pojedu asi na ní kouknout...

80kw mi stačí, motor je hodnocený slušně a auto nevypadá zle.

https://auto.bazos.sk/inzerat/114286188/skoda-octavia-combi-12-tsi-77kw-m6-2014.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@guzmic Ono to má někde logo ROLEX, nebo chceš fakt vyhodit takový prachy za 6 let starou podmotorovanou “stodvácu pro obchodní cestující”? Když si vezmu že za podobné prachy jsem staruše zjara koupil Ct200h s podobným (a skutečným) nájezdem, tak tohle bych si nedokázal zdůvodnit ani pohádkou “o velkém kufru”, ani chorobným patriotismem... :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Radek124 napsal:

@guzmic Ono to má někde logo ROLEX, nebo chceš fakt vyhodit takový prachy za 6 let starou podmotorovanou “stodvácu pro obchodní cestující”? Když si vezmu že za podobné prachy jsem staruše zjara koupil Ct200h s podobným (a skutečným) nájezdem, tak tohle bych si nedokázal zdůvodnit ani pohádkou “o velkém kufru”, ani chorobným patriotismem... :thumbsdown_anim:

Nejsem ani patriot, ani škodovkymilovník.

Potřebuju rodinné kombi do čtvrt míče, které mě při každé návštěvě servisu nebude stát 300e.

Na Octavii 3 jsou levné ND, opraví to každý druhý servisák a tento motor není žádná tragédie.

Klidně bych vzal třeba Toyotu Auris combi/Hondu Civic ale nikde jsem na žádnou nenarazil.qq

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli to psát do Co mě potěšilo, nebo naštvalo. Napíšu to tedy sem 😄

pred dvěma týdny podána žaloba na Jeep. Minulý týden složená záloha 4% z žalované částky. Dnes - díl máme, vůz bude příští týden hotový.

takze naštvalo : Dodge Durango se mi fakt zalíbil. Ale ideální vůz by to asi nebyl. 

potěšilo: safra ten Wrangler mi ale fakt vyhovuje že všech aut nejvíc. Když už se to nebude opakovat, věřím , že budu x let spokojený... 

takže tak . 

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, Radek124 napsal:

@guzmic Ono to má někde logo ROLEX, nebo chceš fakt vyhodit takový prachy za 6 let starou podmotorovanou “stodvácu pro obchodní cestující”? Když si vezmu že za podobné prachy jsem staruše zjara koupil Ct200h s podobným (a skutečným) nájezdem, tak tohle bych si nedokázal zdůvodnit ani pohádkou “o velkém kufru”, ani chorobným patriotismem... :thumbsdown_anim:

četl jsi co guzmic poptává? pěkné so jsi si koupil,ale pro rodinu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@guzmic Já Ti nevím, €9490 (+přepis +druhá sada kol + "to co ještě nevíš") už mi teda vychází přes "čtvrt míče". Na Tvém místě bych fakt zbytečně nespěchal (je fakt mě to i s přemlouváním drahé polovičky k upgradu  zabralo málem 3 roky - to bylo střeliva na hodinky!) a v nastaveném čase bych kromě vybírání klidně i trochu došetřil. To s "levnýma" dílama a servisama jsou bohužel už dávno jenom hospodské pohádky z přelomu 80/90. let, FYI: Za pravidelné prohlídky (1x ročně dle servisky - víc nepotřebuju, škody "na pojišťovnu" a spotřebák typu voda do ostřikovačů/stěrače/pneuservis/destičky nepočítám) u AD platívám dlouhodobě míň než "konzernoví" kolegové s jejich holobytama - a jiný servis v podstatě neznám. Teda s jednou čestnou výjimkou, když mi vloni (při odjezdu z prohlídky, kdy jsme se domlouvali na termínu opravy:sweatdrop:) na IS250 chcípnul "načatý" alternátor - ale i tak mě okamžitá repase u AD vyšla levněji, než totéž o pár měsíců později na starém Picassu u místního garážníka... :huh:

PS: O Auris Sport Touring Hybrid jsem taky uvažoval, v posledním jsem seděl koukám 24. Února a dokonce i cena (tuším 215 tisíc?) byla překvapivě slušná. Problém je že už si na tyhle věci preventivně beru známého technika, který mě včas zarazil a (před vzteky rudým bazarníkem na zadním sedadle) mi začal vysvětlovat jak se poznává čerstvě stříklej a ze 350 tisíc stočenej unavenej italskej taxík s fejkovou serviskou, co se tehdy na jih od Alp běžně prodával za půlku Tvého rozpočtu. Většina toho co jsem pak v tuzemsku viděl byla bohužel přesně z této kategorie, takže to ve finále vyhrál menší Lexík s jasnou historií přímo od majitele (...a manželka chrochtá blahem, přestože před tím nechtěla o automatu ani slyšet) B)

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radek124

Já mám japonské auta rád, měl jsem Mazdu a ještě před tím Toyotu, všechno super, spolehlivost příkladná.

Ovšem i spotřební zboží jako jsou kotouče, destičky atd stály na Mazdu vždy skoro 2* tolik jako na Octavii.

A to neřeším, jak to auto vypadalo po karosářské stránce, před tou mou nehodou.

Ať koukám jak koukám, tak mi ve výběru zůstává Octavia, Leon, Focus a dvojice Ceed a I30.

U těch korejců mi nejsou moc po chuťi jejich 1.6gdi který sice slušně jedou, ale spotřeba není jejich nejsilnější stránka.

A kombi je opravdu 100% nutnost, přes to nejde vlak.

Možná melu hlouposti, ale vychází mi to tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...