Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Má ho teta, měla už tu předchozí generaci a pak si pořídila tu novější. Co vím tak auto funguje, že  se na tom něco sralo si nestěžovala. Já s tím jel jednou, je z toho dobře vidět jinak je to takový konejšivý houpavý Citroen. Na řezání zatáček si to nikdo nekupuje ale na můj vkus to má až moc měkké sedačky. Špatné auto to asi nebude, ale úplně se mi netrefilo do vkusu. Hledat auto pro rodinu asi zvážím S-Max (ale tam by 2.0 s automatem musel být asi jen v rámci nějaké akce dealera) a Grand Scénic nebo právě nějakou tu větší dodávku, takový Traveller v osobní verzi už vypadá docela důstojně a lákaly by mě tam ty posuvný zadní dveře, navíc v té nekratší verzi to má na dýlku snad míň než Octávka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S-max těžce přes milion, renault už dělá jen espace a ten je drahej a uvnitř ne úplně normální :)

Travellerem jsem se několikrát vezl a to mi co se týče řízení a vnitřku jako dodávka. Netvrdím, že to auto je špatně, ale pokud nebyla korona, najel jsem za rok 50 000 a nechce se mi jezdit ty kilometry něčím, co má uvnitř tvrdé plasty a prázdné je to hlučné. Přece jen mpv má k osobáku blíž, ale už moc nejsou.. Konstrukcí jsou to auta z let 213-2014, která dožívají do konce cyklu a hotovo. Měl jsem v hledáčku i BMW 2 grand tourer, který by se cenově vešel, ale s hodně velkým kompromisem ve výbavě, navíc tři sedačky vzadu s otazníkem. 

V C5 aircross a peugeot 5008 mi vadí ten středový tunel, jinak by to byla taky varianta, nicméně prostorově horší a dražší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@xvoloda na to BMW jsem si vzpomněl když teď stálo jedno u Lidlu :) v M Paketu, modré, pěkný auto, konec Grand Scénicu mě překvapil, S Max se dá sehnat do 900 záleží jaký máš požadavky na výbavu, do 800 tis. pak jen s manuálem https://www.fordskladem.cz/detail.aspx?id=46749&rurl=L3NlYXJjaC5hc3B4P3AxPTgxJnAxNj00JnAxMj0zMjUwMDAmcDg9MjUyNTAwMCZwMTg9MTEwJnAxOT0xNDAmcDExPTEmY2lkPTQ2NzQ5JnNvcnRpbmc9MCZiaWdUaWxlcz0wI2NhcjQ2NzQ5 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Geodet napsal:

Jak vidím Vaculíka něco testovat, tak mám chuť to auto koupit. Minule to byl Duster. Teď Toyota Land Cruiser.

https://www.auto.cz/martin-vaculik-toto-je-jedno-z-poslednich-novych-aut-ktere-vam-vydrzi-cely-zivot-138249

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Z. Paul napsal:

Chlapi co říkáte na Pajero 2000 až třeba 2005? Automat, diesel.

Je to past? Nějak mě láká.

Koroze někde u nálevky do nádrže a samozřejmě když prokapávají vstřiky, tak trable. Prý to není slyšet když se tak děje, jako u jiných aut.  Do ruky to není špatný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, xvoloda napsal:

Zdravím zdejší návštěvníky, aktuálně vybírám nove služebák, limit 800. Musí to uvézt tři děti, pořádně svítit, chtěl bych dvoulitr a automat. Jediné co mi do toho vešlo je Grand C4 spacetourer. Máte s tím někdo zkušenosti? Já mám předchozí generaci jako soukromé, takže asi vím, do čeho jdu. A pořád mi to přijde lepší, než osobní deriváty dodávek s tvrdýma plastama, malou výbavou a objemama motorů do 1,5

https://skladovevozy.volkswagen.cz/result-list?mg=551&fuel=2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manželka chce na ježdění kolem komína a na kopec Suzuki SX4. -motor 1.6vvt ve 4kolce.Myslim že to není špatná volba ale ještě nikdy jsme neměli Japonce.Co si o tom myslíte, nějaké zkušenosti?

Odesláno z mého M2006C3MNG pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Nick06 napsal:

Manželka chce na ježdění kolem komína a na kopec Suzuki SX4. -motor 1.6vvt ve 4kolce.Myslim že to není špatná volba ale ještě nikdy jsme neměli Japonce.Co si o tom myslíte, nějaké zkušenosti?

Odesláno z mého M2006C3MNG pomocí Tapatalk
 

Chceš první, druhou, nebo teď tu poslední generaci?

Přítel od švagrové měl jedničku aj dvojku chválil oboje poruchu neměla ani jedna.

Vnitřní prostor je ale malý, kufr malý taky malý.

Kolega v práci má jedničku stále a lije jen benzín a olej, chválí si aj spotřebu cca 7 litrů.

Tu poslední verzi má soused před barákem, vypadá to fakt pěkně, ale jak to jezdí netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegyně manžel koupil druhou generaci, předokolku, jedinej trábl měli s tím, že si nechávali do hotovýho auta dodělávat vyhřívání sedaček. No a servis to nějak dodrbal, dlouho to nefungovalo, pak vyhřívalo nějak na heslo a když cejtili v autě smrad spáleniny tak to skončilo tím že to radši nechali zase odpojit. Jinak s autem jako takovým nikdy žádnej problém. 

  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@DavidLC asi by mi to bylo jedno 🙂 radost by mi dělali obě, ideálně bych chtěl pro můj život ten benzínový 6 válec v nové 150 🙂 ale Vaculík velmi chválil i tu naftu. 

Zatím jsem ve fázi podávání sportky 🙂 ale kdyby mi na to někdo dal hypotéku (úrok), tak beru hned 🙂 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, honzyk napsal:

Kolegyně manžel koupil druhou generaci, předokolku, jedinej trábl měli s tím, že si nechávali do hotovýho auta dodělávat vyhřívání sedaček. No a servis to nějak dodrbal, dlouho to nefungovalo, pak vyhřívalo nějak na heslo a když cejtili v autě smrad spáleniny tak to skončilo tím že to radši nechali zase odpojit. Jinak s autem jako takovým nikdy žádnej problém. 

  

S-cross je ale úplně jiné auto, i když je před názvem videa SX-4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@moco Ak máš možnosť a nevadí ti spotreba, ber ten benzín. Menšia možnosť prúseru, pohodlnejšie, blbuvzdornejšie a nemusíš riešiť ani nízke teploty. Naftu by som preferoval len ak by som jazdil mimo benzíniek, kde je dojazd na nádrž výhodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...