Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

 

Tak jsem byl včera projet E90 325i a jsem z toho mírně zklamán. Jako nejede to špatně, ale při srovnání s 330ci mi to přišlo o dost línější. Resp ten třílitr šel pocitově mnohem líp za plynem ; přitom má jen +10kW. Jinak jsem si včera hned prubnul menší driftík, na mokru mi ustřelila prdel a to jsem jen lehce přišlápl plyn. Holt zadokolka a jí nepolíbený driver :)

 

U tohohle konkrétního kusu současný majitel poslední dva roky měnil olej po 10tkm, faktury doloženy. Jenže jak se k tomu choval třeba zrovna ten první majitel, co s tim vyjel ze salónu, toť otázka. Skoro bych se vsadil, že prostě dodržoval intervaly, které výrobce předepsal.

 

Já se příští týden sjedu mrknou ještě na E90 330i, ale spíš to vidim na finále E46 325ci vs 330ci.

Diky za postřehy, neco takového jsem potřeboval slyšet.  Přeji šťastnou ruku pri finálním vyberu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě..docela se mi zamlouvá. A ta výbava active by nemusela bejt zas tak moc očesaná...

 

Superb stojí v základu 630 tis., takže když rozumná výbava stojí kolem mega, tak kolik bude stát v slušné výbavě Kardiak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já nevím, já třeba nepotřebuju všechny ty automatický vyfikundace, světlou kůži atp....Je jasný, že ve výbavě to přes mega poleze. Ale v porovnání s konkurencí se mi to nezdá tak hrozný. Nevím....

 

No i s poměrně slabým motorem 1.8 TSI 132kW budeš na 800 tis a to je na dnešní poměry "holý" auto - volant, kola, světla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Josef, neviem kde zijes ale 1.8t 132kw nebude pomerne slaby. Pozri sa po konkurencii (a tym urcite nemyslim audi/bmw/mercedes) - taka honda ma pocit ze 1.6 je do CRV az-az. A to Kardiaq je asi vacsi.

V ramci diskusie - zaujima ma co je vyhodnejsie v podobnej velkosti. Netahajme sem quashkaie a raw4, to je podla mna inde (nehovoriac o motorizaciach). Sorento? Kolko stoji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám teď nejslabší motor za posledních 10 let a to 175kW, tak to asi vidím jinak. Přijde mi 132kW na SUV celkem málo.

Ty bys vubec na tu svou zaujatost proti vsemu co je z koncernu mel brat nejakou medikaci. Jsou tu tri vlakna o autech a ve vsech stale dokola to same...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Josef, neviem kde zijes ale 1.8t 132kw nebude pomerne slaby. Pozri sa po konkurencii (a tym urcite nemyslim audi/bmw/mercedes) - taka honda ma pocit ze 1.6 je do CRV az-az. A to Kardiaq je asi vacsi.

V ramci diskusie - zaujima ma co je vyhodnejsie v podobnej velkosti. Netahajme sem quashkaie a raw4, to je podla mna inde (nehovoriac o motorizaciach). Sorento? Kolko stoji?

A z jakého důvodu nebudeme porovnat i Toyotu? Proti Kardiaqovi se to prodává normálně vybavené..čtyřkolka je to taky..o hybridu si škodovka může nechat zdát..startovací cena stejná skoro..

Jestli to má Škoda stále stejné nastavené tak speciálně pro Čechy budou vzadu ještě kličky na okno a speciální doplatek za zadní stěrač..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...