Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

pěkná pofaceliftová M3 e46 v manuálu snad už nejde koupit vůbec, už  jsem jich viděl dost. A velice rád si připlatím za pěkný kousek bez otazníků a skrytých šotků. Hlavně nemám nervy na ty kecy, "jak nová pane, jen má lehce ošahaný volant...", nebo " je skoro v serii, jen jsem ji upravil na svůj styl ježdění..." a můj  oblíbený "po důchodci z Itálie..."

 

Oktávka je druhý auto do rodiny, do Teska a s děckama do školy, kdy je škoda startovat diesla s filtrem pevných částic. Hledal jsem něco do kila, čtyři sedadla, isofix, benzin, ať to má výkon aspoň jak manželčin scout a dá se to rozumně servisovat. Vylezlo z  toho tohle.

 

žlutá je nejhezčí, ta moje je ale černá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

e46 M3 nebourana asi tezko, navíc ty auta pokud to ma x teho majitele dostaly hrozne za usi, Kazdej druhej si jede s tim neco dokazovat na okruh. Ja mel kdysi davno stejne cuky, nakonec me to rozmluvili a dnes bych sel jen bud do nove a nebo do skutecne predvadecky co ma max cca do 10 tis km. Ono pak shanet novy motor se muze hodne osklive prodrazit. Akorat to chce mirne vetsi budget :) A ze jich s novym motorem v inzerátech je. Hold to chce natrefit na toho italského duchodce :D Jako je jasny, ze to pak ty duchodci hodne prodavaj, ono tech 19l po meste je pak docela znat kdyz se jede do Lidlu a vymena oleje 2x za rok taky komplikace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem viděl ten motor, resp. tu vložku a přijde mi, že to zase tak hrozné neni (viz foto). Podle mého laického názoru by stačil výbrus a nová sada pístů. Na ten Ahra motors jsem našel takové rozporuplné recenze, tak nevim. V Hradci jsem ještě našel nějakého Martina Pavliše, jako webovky hrozný, ale to neznamená, že špatná musí být i práce.

Hlavu už mám pořešenou, teď jen kam se zbytkem - blokem. Jako firem je tři prdele, jen vybrat tu, která to odvede na 100%. Neřešim rozdíl pár tisíc Kč.

2863daa97524bfe8d98924bd45eda71e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u těch bouraček, tak vzhledem k tomu, že mě oslovilo toto auto:

https://www.sportovnivozy.cz/88141-bmw-3-325xi-160kw-lci

 

Tak jsem si zjistil VIN a nechal vyjet CEBIA report viz. příloha.

Kilometry vypadají že sedí, ale co mě děsí, je ta oprava za 4900 EUR, předpokládám, že to jen "škrábnutí" asi nebylo, že jo? :-)

Je nejakej trik na vypis z cebie? Nebo vazne platite za kazde auto 500? Potreboval bych overit jednou auto, co mam v oku, tak bych uvital radu, jak to zjistit "levneji". Dik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je nejakej trik na vypis z cebie? Nebo vazne platite za kazde auto 500? Potreboval bych overit jednou auto, co mam v oku, tak bych uvital radu, jak to zjistit "levneji". Dik

Zadarmo se můžeš podívat na stránky ministerstva dopravy (nevím urcite jestli je to MD) a tam někde se dají vytáhnout data z poslední stk....alespoň něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadarmo se můžeš podívat na stránky ministerstva dopravy (nevím urcite jestli je to MD) a tam někde se dají vytáhnout data z poslední stk....alespoň něco.

 

https://www.kontrolatachometru.cz/

 

asi myslíš tohle...  bohužel se při zadávání projektu někdo hluboce zamyslel a je nutné vyplnit číslo protokolu poslední STK, takže pro rychlou kontrolu inzerovaných aut k ničemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...