Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Tak jsem zjistil, že mně už regulerne jebe... Prodávám V class a beru si tuhle krabici, líbí se mne už leta, jo, jsem divnej, ale když si ji nekoupím teď, tak už nikdy :) nechcete mně to někdo z vlastníků rozmluvit??

 

Ja ji teda nemam a fandim Ti! :) pak se pochlub

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gas, naprosta pecka. Ten tvar kastle je porad bozi. Kdyz jsem kupoval auto, bylo G a LC ve vyberu. Gecko krasny, kostickovane sedadla:), ale male a malej vstup do kufru. Jinak pecka. Samo, ze jsem uvazoval nad heavy duty verzi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zjistil, že mně už regulerne jebe... Prodávám V class a beru si tuhle krabici, líbí se mne už leta, jo, jsem divnej, ale když si ji nekoupím teď, tak už nikdy :) nechcete mně to někdo z vlastníků rozmluvit??

Rozmlouvat Géčko? Nesmysl! Kupuj, dokud je!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja by som z toho auta az tak nadseny nebol. Naco ho chces pouzivat? Ten posledny model uz je lepsi, ale spotreba je stale obrovska, posed jak za klavirom, to skorokolme celne sklo je prilis blizko... Nezaprie to svoje korene, dverami musis mlatit a ten zvuk co vydavaju je jak od avie... Blaznivi Rusi s tym jazdia do Rakuska na lyze, ale je to podla mna akurat tak good auto do mesta a blizkeho okolia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně stačí G500, amg je cenově už vysoko a v tomto autě mně nedává ani smysl. Sice jsem chtěl větší motor než má žena v grandu, ale asi to neklapne :D

500 v pohodě stačí , předevčírem jsem viděl v reichu kousek z roku 1988 v benalu nějaka 2,3ka , 3dveř ,ale long s lavicema po stranach , bylo v top stavu ....Jako kdyby ho ten Onkel ani nepoužíval ale 21.000  :lol2:

Je to prostě klasika a pokud ti neva že jezdí za 15-20 tak není co řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...