Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

tenge: teď je na trhu hodně Passatů z ročních operáků a jsou za super cenu. Je to fajn auto, velkej kufr, 4Motion poměrně častý (Passat Alltrack ho má vždy a vypadá a jezdí dobře).

Mimo dasweltauto.cz můžeš kouknout ještě na https://aukce.vwfs.cz kde se každý den objevují nová auta za dobrý peníze. Akorát potřebuješ IČO, aby ses tam zaregistroval (některé aukce si můžeš prohlížet i bez registrace, ale nemůžeš nakupovat) - tam jsou prave hodně ty roční operáky a detailní popis stavu auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to nějak probral a vyzkoušel ..

 

Zatím sedlo nejvíce asi X1 2.0d sice rok 2011 ale pěkný a zachovalý v automatu, sloužilo pro sekretářku a ta s tím za 7let najela par km

 

Pak jsem zkoušel ML 350d 170kw, krásný ale už dost velký..

 

Škodovku mám i nadále jakože ne..

VW jsem nic nevybral

Subaru žena nechce

Mazda - tam blbě vidí přes volat

 

Napadá vás něco dalšího?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie je X1 len take male mestske prditko? ML je minimálne o 2-3 kategorie vacsie auto.

 

Sent via IPoAC

X1 docela velikostní šla, už nevozime kočárek tak to jde..jinak je to tak.. ale stalo o par metru vedle tak me zaujalo..ale nevim motoricky zda je to ok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To volvo vypadá moc zachovale. U X1 bych měl strach z Nkových motorů, což 18d a 20d bohužel je. Nko trpní na rozvody, rozpadající se válce apod, rozvody má navíc vzádu, takže při výměně musí celý motor ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže BMW prostě takovouhle cenu mají. 500t kč za 7-8 let starý auto je v těchto vodách (střední třída) normální cena.

Nicméně 220i GT by se mi jako rodinné auto docela zamlouvalo taky. Ještě mám v merku Tucsona nebo 3008 tu bych mohl mít dokonce v GT výbavě za 7500 včetně daně na operák, ale nějak mám problém s tím platit něco, co ve finále nikdy nebude moje :-)

Upraveno uživatelem Vanila
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže BMW prostě takovouhle cenu mají. 500t kč za 7-8 let starý auto je v těchto vodách (střední třída) normální cena.

Nicméně 220i GT by se mi jako rodinné auto docela zamlouvalo taky. Ještě mám v merku Tucsona nebo 3008 tu bych mohl mít dokonce v GT výbavě za 7500 včetně daně na operák, ale nějak mám problém s tím platit něco, co ve finále nikdy nebude moje :-)

Lepší mít výhodnější operak než mít svoje auto s kterým dříve nebo později budeš mít starosti (servis, prodej). Ja vidím v operaku budoucnost, auta jsou čím dál více větší mrdky, co nic nevydrží a neměl bych problem v operaku platit např. 5tisic měsíčně za slusneji vybavenou octavku, kterou mi budou co dva roky měnit za novou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Lepší mít výhodnější operak než mít svoje auto s kterým dříve nebo později budeš mít starosti (servis, prodej). Ja vidím v operaku budoucnost, auta jsou čím dál více větší mrdky, co nic nevydrží a neměl bych problem v operaku platit např. 5tisic měsíčně za slusneji vybavenou octavku, kterou mi budou co dva roky měnit za novou.

Já s operakem problém nemám, ve finále padá cena auta tak rychle ze je to asi úplně stejný jak jej mít za hotovku...ale zas na druhou stranu si říkám jak budu doplácet při vracení auta.. tady mate odřekl, tady je to opotřebení více než normálně.. tak mate pane doplatek kilo

 

Jestli někdo mate super nabídku na zajímavou 4x4 na operak tak sem s ni

Upraveno uživatelem tenge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teoretická varianta je ještě 220i

https://www.bmwprosek.cz/karta-vozu-ojety-vuz/bmw-220i-gran-tourer--901.html

 

To Volvo se mi líbí..nevím jak motorově. Zítra se na nej pojedu mrknout blíže a projet. Sedel jsem v něm jen na moment minuly týden

Mas pul mice, chces dobrej kufr a chces to na presuny triclenne family. Proc nevezmes radeji novej golf variant nez "stary" plechovky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože chci 4x4 a žena nemá rada VW a škodovku a Subaru

Drzim palce. Ja autum nerozumim, umim to jen jakztakz ridit, takze jako hlavni auto mam vzdy jen to, co jsme koupili jako nove. Zaruka + jasna historie provozu a zachazeni. Ojetiny bych se v tomhle budgetu bal. Druhy maly mame ojetinu, ale u ceny +/- 130 to neresim. Proto ten dotaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jezdí často na hory ne? To dá rozum přeci :-) 

 

upřímně tenhle důvod moc nechápu, měl jsem 6 let zadokolku a na horách jsem pečenej-vařenej a nikdy jsem neměl problém.

 

Ovšem žena, to už je jiná kapitola. Ta raději jezdí starým předohrabem . :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...