Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Tak posledni dobou moc casu na nic nemam, tudiz ani na sondovani novinek a cteni automobilovych clanku, ale tahle corolla vypada, ze bude zajimava volba... Fakt se jim ten design poved.
https://auto.idnes.cz/toyota-corolla-auris-05n-/ak_aktual.aspx?c=A180829_103430_automoto_fdv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta KIA je pěkná, ale po čerstvé zkušenosti bych to nechtěl, no uvidíme jak se postaví k reklamaci. Strejda koupil tu novou Sportage (taky pěkné auto, mě se teda líbí), byla to předváděčka, takže něco už nakrouceno měla, ale po dvou měsících u něho se normálně začíná loupat lak z kapoty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neprijemne. Nebylo bourany predtim a opravovany? 

 

Ta KIA je pěkná, ale po čerstvé zkušenosti bych to nechtěl, no uvidíme jak se postaví k reklamaci. Strejda koupil tu novou Sportage (taky pěkné auto, mě se teda líbí), byla to předváděčka, takže něco už nakrouceno měla, ale po dvou měsících u něho se normálně začíná loupat lak z kapoty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čo počúvam od montážnikov zo závodu toto je dosť častý jav, zároveň v rámci záruky s tým Kia problém nerobí a mení kapoty za nové. Prosto nekvalita spôsobená chŕlením aút z linky a hrúbka laku je tiež zúfalstvo - lacno vyrobiť a draho predať

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegovi odešel na nové Q7 motor do věčných lovišť, najeto 110tkm. Záruka samozřejmě do 100tkm, cena opravy 400t. Sice si myslím, že jsou dnešní auta velké m*dky a sám jsem měnil na firemní Audi A5 DSG převodovku ve 130tkm, ale toto mi příjde už docela mazec. Máte někdo podobné zkušenosti? Přiznám se, že patřím k těm co kupují auto vždy nové a ve 120-140tkm jde auto z domu, a někdy to znamenalo pouze 2roky, ale tyto příběhy mě v tom utvrzují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...