Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

To Porsche_911 : No asi si extra prasárny nenechat líbit a být ve střehu. A být spokojený, když jsi někde spokojený. Víc nevím.....

V případě toho mého kámoše nechápu, že tam pak ještě jel, připadal bych si jako extra opíchaný kapr :wacko:

Určitě. Ve střehu je to správné slovo :) Oni to prostě zkouší.

Zatím nejlepší přístup v Toyotě s Land Cruiserem. Tam si na nic nehrajou a je jim jedno co nosíš :)

V Inveltu to zkouší, ale když pochopí, že mluvíš stejnou řečí, jsi "jejich". A Rolexy asi možná pomáhají ve vyjednávání.

V Porsche Praha tak nějak normálně, ani tam ani v Bentley si na nic nehrají (bohužel ani na slevy :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mate tedy někdo zkušenosti s dáváním auta na servis místo CZ do De?

Já jo s Mercedesem (Praha je jen pro sadomasochisty) a příjemná zkušenost. Co je zajímavé, byly levnější díly i práce než u nás.

V pohraničí jsou i česky mluvící jinak dál v Německu to chce s nimi německy. Anglicky to s nimi moc nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mate tedy někdo zkušenosti s dáváním auta na servis místo CZ do De?

Jezdil jsem tam s MB, BMW i Subaru, ale je pravda, že jsem to měl blíž, než do Prahy. MB - Zitzmann výborně, Schloz Wollenstein ojebávači. BMW - Kühnert výborně, vč. záruk a kulancí. Subaru - EAA ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JAJA: Zas je asi třeba říct, že to tam bude o konkrétních lidech. Já tam vzal za poslední 2 roky 5 aut a 3 jim prodal do výkupu a zatím bez jakýchkoli nepříjemných zážitků, dokonce mi vycházejí vstříc při nějakých nestandardních situacích, typu zapůjčení auta zdarma pro překlenutí pár týdnů při čekání na vůz, 7er na vlastní svatbu zdarma, atd. Podotýkám, že funglovku jsem bral jen jednu, zbytek Premium Selection, takže VIP fakt nejsem a nikdy mě tam tak nikdo ani nenazval :D

 

Potvrzuji dobrou zkušenost s Cartecem, 2x nový auto za poslední 2 roky(takže taky žádný VIP), z toho jedno do výkupu zpět a bez problémů, i dokonce s tím půjčením zdarma při čekání na opožděné nové a pří prodloužené době servisu stejná zkušenost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja nevim jak to maj s tim VIP, ale kupuvat dve nova auta za 2 roky u stejného dealera mi prijde jako celkem VIP... :D

Ten servis v DE jsem nezkousel, dle info z netu z diskusnich servru zadny extra rozdil. Při 150 tisíc chtej cca 300 euro, tolik jsem platil i tady, při 180 tisicich chtej 1200-1400... uplne stejna cena jako ta moje za 30 tisíc ceskych.

Ano akce 4+ je plosna ve všech Volvo servisech. Tady je zajimave, ze v nemecku maj 6Plus, to o necem vypovida, za prve, lidi asi i po zaruce primarne jezdi do volvo servisu, nemaj nutnost je lakat na nižší ceny. Za druhé, asi tam první majitel drzi sve auto delší dobu nez klasicky cech, který ma mega-mega a pul na nove auto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me zajímalo primárně jestli německy servis znamená minimální ojeb*** a kvalitní práce a materiál. V Brně mi řekli na menší servis 14 a velký 18k a víc, Německo 300? a velký servis 500? tak nevim kde je teda ten rozdíl .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Brně mi řekli na menší servis 14 a velký 18k a víc, Německo 300? a velký servis 500? tak nevim kde je teda ten rozdíl .

 

 

 

Mám to 15km k A.D v Německu

Tak jako tak je to 300.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak my už jsme si vybrali :-) Touran 1.9 TDI jde do světa a místo toho jde domů Fabia Combi 1.0 55kW MPi.

 

Manželka najezdí cca. 3.000 km ročně na trasách cca. 10 km a na to bylo toho naftovýho auta opravdu škoda.

 

Za 250 kKč s 5 letou zárukou podle mě dobrej kauf. 

 

post-17600-0-99236400-1538389167_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...