Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Já nevim, ale proč by mělo bejt najezdit 40000 nebezpečný? Rozumný moc ne, ekonomický už vůbec, ale nebezpečný? To jako když najedu 150000 dodávkou tak sem vlastně trošku hrdina jo? Hele, jasně že pohodlnější je každej normální osobák, ale oproti starejm kraťasům je to fakt úplně jinde. Klidně dám tisíc km a netrpim. Vepředu teda, ta zadní trestná lavice, to nejni dobrý. Ale jestli tam chceš nacpat dva kavkazáky tak asi stejně počítáš jí mít sklopenou, jinak je tam podle mně nedáš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo zkušenost s novým modelem S-MAX v motorizaci 2,0 EcoBlue 190k + 8-stupňový automat s otočným voličem?

V předchozí generaci s 6-stupňovým Powershiftem a 160 koňovým TDCI jsem chvíli jezdil...

https://www.fordskladem.cz/search.aspx?id=1r10tuonqqe8d&p1=50&p2=Titanium&p3=Nafta&p6=8st.+automatick%c3%a1&p12=250000&p8=1525000&p14=7&p11=1&cid=18966&sorting=3&bigTiles=0&cct=0&crc=t9d6zezv10og#car18966

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jestli tam chceš nacpat dva kavkazáky tak asi stejně počítáš jí mít sklopenou, jinak je tam podle mně nedáš?

Ahoj

no uprimne zatim mam jen jednoho a ten si vozi zadek ve Foresteru. V pristim roce poridim druheho a tak nejak mam plan, ze z forestera se stane "psí" auto - kufr je veliky, kdyz se shodi sedacky nemel by byt problem. A z Wranglera udelam "rodinne" auto - sedacka pro dite a tak. Ale ne vzdycky plany vyjdou a tedy pro jistotu musim byt nachystany na to, ze je vrazim oba i do druheho auta a naopak, ze dite se vrazi do auta prvniho. 

Coz by u obou aut nemel byt problem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jen abyste věděli. Rozpočet schválený, vyjde to i na benzín 2,0. Takže zítra se začíná vyjednávat s jeepem o datu dodání :-)

Počítám, že nekdy začátkem ledna to budu mít doma. Když to dobře půjde tak před silvestrem.

Díky všem za rady, teď už se nic nezmění.

Moc rád sem dám fotku až to budu mít.

Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jen abyste věděli. Rozpočet schválený, vyjde to i na benzín 2,0. Takže zítra se začíná vyjednávat s jeepem o datu dodání :-)

Počítám, že nekdy začátkem ledna to budu mít doma. Když to dobře půjde tak před silvestrem.

Díky všem za rady, teď už se nic nezmění.

Moc rád sem dám fotku až to budu mít.

Dík.

Muzu se zeptat kde delas? Nikdy jsem nemel firemni auto. Vlastne ani notebook..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som so to precital 3x. Fakt chces na hentom dobrovolne jazdit 40k rocne??? Co o to, je to u nas nie rozsirene auto, zvonku celkom pekne (ok, interier chce trocha rozdychavania, ale da sa to asi zvyknut), s nadpriemernymi offroad schopnostami. Nejazdil som s tym (niekedy som vyberal pre zenu Renegade ale zislo z toho), trocha som sa ale zacital a na ceste to bude dost bieda. Bezpecnost zla, akceleracia zla, komfort nula, hluk, stabilita, brzdenie... :(. Preco nie nieco co bude na ceste o 3 triedy lepsie, napr. staru fabiu? O autach v tejto cene ani nehovoriad. Ide o MI? Nechcem flamovat, predpokladam ze odpoved bude ze to nema nic s rozumom a je to vyber srdcom, ale zvazil si ako dlho v tomto vydrzis jazdit (a kolko potrva kym ti kupia nove, v com sa aj velky najazd zvladnut da)? Fakt ma tie dovody zaujimaju. U mna vacsinou po prvom nadseni z podobnych napadov pride velmi rychlo vytriezvenie a navrat do sedeho priemeru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mít chalupu tam kde on, psy asi bych taky sel cestou jako on... Vlastně ne.... Spíš bych chtěl nejakou toyku... Vzal bych si jako jediny auto landcruisera a mel v pici... (mimo rozpocet vim)... Je jasny ze 40k rocne je dost... Ale neni to zas takovej zebrinak jak pred 30 lety...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...