Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

kluci musim poridit auto. mirim na tiguana 2015 v slabsim dieslu bo cena cca 350 tis.dneska jsem se s nim projel. plne auto (4 dospeli) a tak zadna raketa to neni, ted mam 2.0 d 7 golfa tak mam s cim srovnavat. je nejaky zasadni argument proc ho nebrat? motor...spatne zkusenosti atd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarad me poprosil, zda bych se mu nepoptal. Je to starsi pan, nechce to nikam veset na web, nebo litat po bazarech.

Sam to koupil od naseho dalsiho kamarada, resp. jeho zeny, prvni majitelky.

Takze;

Na prodej Outlander z roku 2013 po dvou velmi slusnych majitelich (oba znam) s malym najezdem a v perfektnim stavu.

Je to tusim ta 2.2, v automatu, cerna barva,...

Vic nevim, resp. si nepamatuji, ale kdyby nekdo neco takoveho shanel, dame do kupy kompletni info a fotky.

Bydlime kousek od sebe. 100% za nej rucim!

Tak kdyby nekdo, tak SZ, prosim

Snad neporusuju pravidla, auto neni moje, kdyby nekdo mel zajem tak SZ, mam vic fotek a propojim vas s majitelem, za ktereho 100% rucim.

Ve strucnosti:

10/2013, CZ

2 majitele (oba dobre znam)

Najeto poctivych 63068 !!

2.2D, 4x4, automat, 7 mist, bohata vybava, hagusy, 2x origo elektrony (ted na letnich), nejaka lepsi hudba + subwoofer v kufru

Kompletni dokumentace, faktury, servis jen u AD - proste peclivka

Auto stoji nevyuzite (sorry za ten prach, za posledni rok mene nez 5tkm najeto), jsou dva a jeste maji Kodiaka a Vitaru :-)

Cenovka: 368.000,-

post-8128-0-24830900-1545568994_thumb.jpeg

post-8128-0-61961800-1545569023_thumb.jpeg

post-8128-0-46071500-1545569042_thumb.jpeg

post-8128-0-12850400-1545569100_thumb.jpeg

post-8128-0-04282400-1545569110_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlím o koupi VW Caddy maxi, máte někdo zkušenosti s tímto povozem? Případně nějaký tip na něco podobného?

Moje jediné pozadavky jsou benzín, cena do 700 s DPH a velký "kufr". Auto bude jezdit krátké trasy, proto benzín a občas potřebuji převézt rozměrnější věci, proto verze maxi.

Děkuji za jakýkoliv příspěvek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mame to jako bus na svazeni lidi v 7 mistne verzi s nejakou slabsi naftou 1,6?

Diky rozbitemu celnimu sklu na oktavce jsem mel moznost s Caddy najet 1283km.

Jede to prijemne i prostoru je dost, spotreba 5,9-6,5.

Co me stvalo:

> blbe umisteny displej navigace, je utopeny moc dole a neda se sledovat za jizdy

> roh palubovky dole prave u toho radia mi furt vrazel do kolena.

Pritom ta cast je dost siroka, smerem ke dverim je mista dost, ale pro pravou nohu a plyn malo.

> merim 1,98 a jak jsem sedacku posunutou na doraz tak ve predu pod sedakem koukala kolejnice hodne vysunute, ze jsem o to furt zakopaval pri nasedani a vystupovani.

> ta posledni rada jak se neda dat do podlahy je dost tezka a kam s ni, zas ty mista jsou pohodlnejsi, kdyt to srovnam se Zafirou.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se to bude chovat jinak než osobák je mi jasné. Spíš mi jde o to, zda je to u té prodloužené verze o tolik horší.

Já jel jenom s krátkou verzí v nákladním provedení a navíc prázdnou a tam ta zadní náprava byla ve srovnání s konkurencí (Berlingo, Doblo) docela tragédie. Mít to místo osobáku bych fakt nechtěl. Nakonec především proto jsme ty VW do firmy nekoupili.

Možná, že ta prodloužená osobní verze bude lepší, ale dobrá určitě ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...