Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Nic nového pod sluncem, dneska člověk potřebuje známého lékaře, mechoše, kuchaře, zedníka a instalatéra a pár dalších.

Oproti dřívějšku jsou akorát mimo hru zelináři, řezníci, skladníci a prodavači. :)

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš co, je mi 29 a ročně nalítám tak 15 tisíc. Pořád si říkám co pořídit a limit si dávám tak 400 tisíc, protože jinak by mě auto muselo fakt silně chytit za srdce a nevím jak si omluvit ještě tohle, když cpu takové prachy do hodinek :D U té Z4 se bojím plátěné střechy a zimy. Kdybych to pořídil, určitě bych v tom musel jezdit i v zimě. To přesně nevím jak by probíhalo, hlavně když jsem zvyklý na vyhřátou 4x4 :D

Někde jsem četl, že občasná vada u Z4 je, že pokud dlouhodobě stojí na dešti, tak časem začne zatejkat vzadu pod střechu a poškodí se mechanismus stahování střechy. Když jsem vybíral Z4 v Německu na několik takových kusů jsem narazil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, ze v tomhle je miata zlata. Kdyz mi ted kamos rikal, co dal za opravu strechy u Mercedesu, tak mu tu elektrickou fakt nezavidim. Zlatej manual a vejsu se do 5s.

Reklama bozi!

U Z4 je taky možný střechu stáhnout a natáhnout manuálně. Tedy alespoň u toho staršího modelu s plátěnou střechou. Upraveno uživatelem VasekN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě překvapilo u miaty, že na novou ND stojí nová střecha v originále 160 000,- Bavil jsem se servisákem co se na tom sere, tak jen upozorňoval na tohle - že by neměla stát venku, že to teď dodávali jako náhradní sadu jednomu borcovi co to kupoval nové a chtěl střechu do zásoby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predpokladam, ze ta pevna. Neorigo vinyl nebo latka jsem resil na NB a vysla do 300 GBP z UK. Nez bude potreba nova na ND, tak se snad cena u druhovyrobcu snizi...

 

U ty Z4 je to ale manualni nouzovej ukon, ne? Ono jde nandat rucne i pevna u SLK, ale podruhy bys to uz delat nechtel. Miata s platnem je genialne vyresena, z mista sedadla ruku za sebe, svih dopredu a jeden jakoze lock. 5s casu a nema se na tom co vysrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chronomagoři/petrolheadi,

 

v pátek si pravděpodobně pojedu pro tuto Audinu v cabriu :

 

https://www.sauto.cz/osobni/detail/audi/s5/18258415?goFrom=list

 

 

Je to sice dovoz USA, ale už je to pár let u nás přihlášené a párkrát už to bylo na STK.  Jediné co to nemá dle EU homologace jsou zadní světla bez mlhovek s červenými blinkry. U nás na STK by mi to neprošlo, takže bych měl dvě možnosti. Buď předělat zadní světla a nebo jednou za dva roky si udělat výlet do M. Lázní.

Auto patří jednomu ze tří majitelů firmy Carclinic v Mariánských Lázních.  Po telefonu zněl velice seriózně , jinak řečeno, mám z toho dobrý pocit. 

Nicméně na pocit se nedá vždy stoprocentně spolehnout.  Nemá někdo z vás osobní zkušenost s firmou carclinic ?  Jak říkám, na 90% pro auto pojedu, ale kdyby přece jen měl někdo nějakou vyloženě špatnou zkušenost s výše zmíněnou firmou, nebo naopak dobrou, budu rád za vaše případné postřehy.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám takový rádoby dilema. Od dvou dealerů mám srovnalenou nabídku na Caddy v téměř idetický nadstanardní výbavě. Jen jedno má bi xenony + ledky na denní svícení, druhý má jen halogeny, ale zase má multifunkční volant, na což jsem celkem zvyklej, a úplně nechápu proč to není standard. A teď babo raď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám takový rádoby dilema. Od dvou dealerů mám srovnalenou nabídku na Caddy v téměř idetický nadstanardní výbavě. Jen jedno má bi xenony + ledky na denní svícení, druhý má jen halogeny, ale zase má multifunkční volant, na což jsem celkem zvyklej, a úplně nechápu proč to není standard. A teď babo raď.

Za sebe bych oželil ten volant, s ledkami a xen. to auto vypadá o 100% lépe.. Nehledě na to, že ty xenony prostě svítí líp :) 

Volant se dá dodělat levněji :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...