Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

A máte přehled, jestli se vyplatí připlatit za Genovo One S nebo One M? Jezdím hlavně v ČR, občas v Rakousku, kde mě teda většinou měří laserem, ale už dvakrát jsem nevychytal stacionární radar, každopádně, když nejde o body, ale jen desítky eur, tak je mi to jedno. Proto řeším hlavně ČR, kde výhody One M (multaradar) asi padají, ale co když se fízli rozhodnou koupit nějaké nové radary, že...

 

 

Na zahraničí pozor, antiradary jsou tam většinou zakázané a hlídají to. Pokuty za to taky nejsou nejmenší.

Genovo one sem měl cca před 6 lety  a byla to skvělá krabička. Ale pozor nepomůže na laser. Na laser nepomůže žádný přenosný antiradar. Na to je třeba rušička. Dříve všichni používali ramer ale dnes je těch laseru docela dost takže už to není úplná jistota. Ale je to pořád lepší než nic.

 

Ještě EDIT: co se týká pokovení tak to neplatí úplně u všech aut:D Já měl mít na fordu pokovené sklo a skutečně bylo lehce do modra ale na funkci antiradaru to nemělo vliv (prostě ford no) domluvil jsem se tenkrát z antiradary.net a nebyl problém si genovo půjčit na test.

Upraveno uživatelem Speedster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do Švajcu bych to vůbec nevezl, s tím Rakouskem váhám. S laserem vybavenýma fízlama mám vesměs fajn zkušenost, že jen něco málo zaplatím a pohodička a kolem stacionárních radarů jezdím skoro furt stejné trasy a znám je nazpaměť. Takže zbývá hlavně ČR a starost o body. No a z toho důvodu váhám, jestli připlácet za One S nebo One S Black nebo One M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Valentin one- falešné poplachu jsou pro me Ok, naučil jsem se je rozpoznávat a s mým stylem jízdy neni od veci ?občas zbystrit a přibrzdit?:)

V nemecku a rakousku schovavam, ale Rakušáci po tom jdou. Do Švýcarska vůbec nevozim ani s sebou, jsou opravdu ostří...

 

M3maniac-klidně bych koupil jeste jeden, pokud je možnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já v roce 2015 koupil ze zahraničí auto, který mělo pevnej antiradar, ale nefungoval už spolehlivě, tak jsem ho nechal odmontovat - rušička, anténa, senzory, jen vnitřní jednotka zůstala, ale byla odpojená. Když mě pak na Slovensku nabourali, první co mi říkali slovenští policajti bylo, jestli je v ČR dovolený mít antiradar. Nicméně dál to neřešili, protože já byl poškozený a řešili viníka nehody. Zajímalo by mě ale, jak to na první pohled, aniž by viděli interiér vozu, poznali že mám antiradar.   :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak teďka jezdím jižněji tak zjišťuju že po deváté večer je na dálnicích okolo Brna minimální doporučená rychlost 160, tak dobrý vědět že se tu občas aj měří.

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Me zmerila lejzrova pistole, ty kundo :)

Kolik ti dali? Tatu před měsícem stahl z dalnice policejní passat... 192 kmh... Ted ceka na spravko... Papiry ho živí, tak doufa ze mu daj pulroku, anebo to právník zahraje do autu...

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pch, náhodou zde diskutují i slušný řidiči konzervativních značek (ano můj novej povoz je opět stejný značky jak jezdíš i ty :) ) a tak už z principu je tím toto vlákno zachráněno. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.

Bylo tam něco jako stesk po starých časech kdy se ještě slonik nežil, Jirku Luďěru čekal nákup prvních zálesáckých, tráva byla zelenější, ohnivá voda a Rolexy levnější a jezdilo se slušně ;)

 

Tak šup první co na mě vyběhlo po hledání slova antiradar, hned první strana potvrzuje že se tady (naštěstí) nic nezměnilo :D

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/74912-rychl%C3%A1-auta-p%C5%99esunuto-z-prodejn%C3%AD-sekce/?hl=antiradar&do=findComment&comment=1209400

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...