Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Do firmy sháním dvě auta. Na úrovni Superb, Passat. Možná nižší třída Octávka, Golf. Nejlépe kombík a v automatu. Je na to velmi omezený budget. Cca. 500.000Kč včetně DPH na jedno auto. Můžete mi doporučit někoho ověřeného, kde shánět? Nájezd, ani rok není rozhodující. Případně by se tu našel někdo, kdo by dokázal auta sehnat/zařídit?

 

Díky Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostor - normální evropan si za sebe nesedne + málo místa nad hlavou, infotainment hrůzostrašný, 1.6 motor nejede a žere, hybrid trochu jede, ale furt řve a pod 6l horko těžko, krátký nepohodlný sedadla, místy laciné zpracování, plechové zavírání dveří, jízdní vlastnosti těžký průměr..laděno do komfortu, což na našich silnicích znamená, že podvozek svižnější jízda rychle rozhodí, dost sebevědomá cena.. Veškeré domy jsou subjektivní. Obecně mám Toyotu rád, ale tohle není dobré auto..alespoň ne za tyhle peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kombikem jsem nejel. Teď už chápu, proč jsou všechny jejich testovací auta u nás v kombiku a s hybridem. Akorát to už je skoro 8 kil a to je proste dost.

Se mi líbí ta jejich oblíbená verze Comfort s paketem Style

1.8 Hybrid (122 k) aut. převodovka e?CVT benzín a ta je za 645...a samozřejmě v manuálu, osekanější budou i levnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedela prosim nekdo zdejsi v AUDI? Potreboval bych proklepnout jednu dovozovou stocenku (jak servis, tak podle VINka) Hledam nahradu za miatu a neni to takova sranda... :(

Prosim kdyztak o SZ

Upraveno uživatelem uff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, to je on. Diky!

Jinak koupit ojetou Audi nebo Bawo chce fakt jit do toho po nohou. Uz jsem vytopil 3x servis a nic nevzal, tak holt bye bye premie. Aktualne Golf nebo Leon asi. Skoda, ze nemam rozpocet na Cupru v manualu (uz se ani nevyrabi), jede to jak splasena svine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem asi rezignoval na ojetiny a pujdu do novyho. Tusite kterej Tomas tady pomahal s nakupem novych golfu? Je jich tu nejak hodne... :)

 

Pokud bys měl zájem to řešit, v pondělí končím otcovskou dovolenou a budu opět na značce, tak klidně volej , piš, nebo se stav :-)

 

 

Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, to je on. Diky!

Jinak koupit ojetou Audi nebo Bawo chce fakt jit do toho po nohou. Uz jsem vytopil 3x servis a nic nevzal, tak holt bye bye premie. Aktualne Golf nebo Leon asi. Skoda, ze nemam rozpocet na Cupru v manualu (uz se ani nevyrabi), jede to jak splasena svine.

tak kašli na cupru a vem FR nebo RSo...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...