Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Prakticky všichni. Když je to otevřený tak je to hrozně hlučný. Tak to pak zavřeš, ale zjistíš, že i přes to tónování ti to pálí na jarmulku. Tak nakonec zatáhneš i tu "záclonu" a konečně pochopíš, že jsi si místo toho měl vzít třeba nezávislý topení, tažný zařízení a nosič kol, nebo vyhřívaný čelní sklo a kávovar na 12V :D

 

máš nějaký odkaz na ten kávovar? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky je dobrý si, pokud možno, sednout si do stejný konfigurace, jakou člověk objednává. Já mám 193 cm a kombinace sedaček v elektrice a panoramy je pro mě ve většině aut problém. Buď už škrtám o roletku, nebo tam mám fakt minimum místa nad hlavou. Sedím teda dost vzpřímeně, ale bacha na to. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky je dobrý si, pokud možno, sednout si do stejný konfigurace, jakou člověk objednává. Já mám 193 cm a kombinace sedaček v elektrice a panoramy je pro mě ve většině aut problém. Buď už škrtám o roletku, nebo tam mám fakt minimum místa nad hlavou. Sedím teda dost vzpřímeně, ale bacha na to. ;)

 

U Kodiaqu je to v pořádku, v Superbu mají lidé kolem 190 cm už problém. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me panorama v Octe nevrze ani v zime, jezdim celorocne spis bez roletky a zadny stiznosti od posadky nepozoruju. Bral jsem to kvuli detem, aby se mohly kochat a necumely jen do tabletu (naivni fotr). Ze by se kabina nejak prehrivala vic nez s ocelovou strechou nepozoruju. Rychle tim vyvetras, kdyz to parkuje nekde na slunci. 
Je to uricte zbytny doplnek, ale ze by to bylo uplne nahovno si nemyslim. Urcite to dela jinou atmosferu pro posadku, ovsem za predpokladu, ze je stazena roletka, jinak si fakt ani clovek nevsimne, za tam nejaka panorama je :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám už 4 auto s panoramou respektive střešním oknem a dycky jí tak do 110km/h používám, nekdy jezdím s otevřeným sklem a zataženou roletkou aby to mín foukalo a dá se to uplně v klidu, není to must, ale nice to have určitě ano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem míval v autech klasické střešní okno a když bylo naklopené, bylo to celkem fajn. Ale vadilo mi slunce na hlavu / do očí / na obroučky brýlí, takže jsem většinou jezdil s vyklopeným oknem a zataženou roletkou. Pak jsem koupil Outbacka s panoramou zrovna v době, kdy byly děti miminka a to jsem neotevřel snad nikdy. Pořád to na ně svítilo, rychlé změny světla a stínu spolehlivě probudí i mrtvého. Od té doby střešní okno nechci a panoramu už vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím zkušené o poznatky k následujícímu:

 

Budu kupovat auto pro tři děti (<2roky - tj. chci minimálně 3 samostatná sedadla v druhé řadě s ISO-Fix), dvojčecí kočár a klec na psa. Významně preferuji benzín a vzhledem k tomu, že tím budu jezdit i sám na služebky, tak bych chtěl i trošku zážitek z jízdy.

 

Napadá vás něco lepšího než z německa roční S-Max s EcoBoost 2.0? (záleží nějak víc na AT/MT? (z uživatelského pohledu mi to je jedno)) (případně teda Galaxy s tímto motorem).

Je v něčem lepší třeba ten 2.0TSI co se dával do Sharan/Alhambra (a vyplatí se nižší jízdní zážitek oproti S-Max)? Případně 1.8 TSI co se dával do Tourana?

 

Díky za případné komentáře nebo jiné nápady, V.

 

(případně, když by někdo něco z výše zmíněného prodával...)

Upraveno uživatelem vikinho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

deda ma asi 10 let stary Renault Thalia, najeto asi 13 tisic km.

Bohuzel si ho tenkrat koupil bez posilovace rizeni a nyni uz je pro nej dost namahave tocit volantem.

 

Pujde tam ten posilovac nejak dodelat? Pokud ano, mate predstavu za kolik? Muzete me pripadne i nekoho doporucit? Idealne na trase Hradec-Pardubice-Kolin-Praha.

 

Diky! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...