Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Na jednu část (motory s ozn. DADA 110 kW) už řešení je. Pro ozn. DACA a DACB se vyvíjí nový software pro řídící jednotku, mělo by to být v dohledné době. Při studeném motoru a nízkých otáčkách motoru odebírá alternátor, kompresor klimatizace a další agregáty příliš mnoho kroutícího momentu a při potřebě akcelerace se ho nedostává. Není to problém motoru jako takového, ale nastavení ŘJ, které není nyní optimální. Jen pro info..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, 

 

zatím jsem stále ve fázi zvažování, otevřela se ještě možnost firemního auta, tak pokud se domluvíme, bude to asi nejlepší varianta. Nicméně abych pravdu řekl, nejvíce nalomený jsem teď na tu výše uvedenou Octavii Tour TSI. Ale zatím je to stále otevřené :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak koukám na ty internety a hledám nějaký ten nový kočár za 200tis... Tak jsem narazil na nabídku nových aut Dacia.sk

Mají nový Logan mvc 1.5 nafta 70kw nejvyšší výbava za 13tis eur vím, jd to mimo rozpočet, ale zase jd to nové.

Je to moc velká volovina?

Ja som kupoval za 12,5e pred 4 rokmi škaredeho Lodgyho benzin 1.2tce, 85kw, a služi v pohode, len sevisne prehliadky/olej, mam ale najazd 10tis/r a nejazdím na nom denne

Vyhodou je velky kufor, vyšší posed, teraz sme sa zbalili na 2 tyzne trip rakusko-chorvatsko,velky stan, stoličky, vybavenie pre 2+2 ale to sme komplet po strechu naložený,

v zime v nom vozím vybavenie a lyže pre 2+2 na denne vylety, teraz ale už kupim rakvu

Vozim na tažnom aj biky, 3ja sme sa v pohode naložili aj s mtb

Spotreba 6-7, jazdim ale skor pomalšie 100-110, predsa je to vyššie auto, s motorom som celkovo spokojny

Bezpečnosť ta je slabšia, airbagy to ma len vpredu

V lete sa auto viac prehrieva ale klima stiha

Ked sa sem tam ako pasazier zveziem v passate, superbe tak komfort podvozku v nich je o 1-2triedy lepší, najma priečne nerovnosti v dacii dost buchajú

Ja som chcel velké auto s čo najmenšími starosťami o servis, v jazdnkách neviem chodiť...ďalšie ale budem jazdenku zvažovať

teraz sme žene vyberali malé auto na učenie sa a obuchanie, tak sme brali jazdenu mazda2 ale žiadna radosť vyberať, celkom otrava

b4af233e4b552106398461d447d91f6d.jpg290d2c411cbc137d9d8f69752c977939.jpg

 

Odoslané z SM-A600FN pomocou Tapatalku

Upraveno uživatelem minimus80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poraďte na jaky auto se mrknout do cca 200 tis. Kč

Náhon na zadek bude fajn, ale není podmínkou.

 

Chtěl bych něco sviznejsiho, teď koukám na focus st.

 

Plánuju z vnitřku vse vyhazet, nechat tam jen dvě sportovní sedačky, jde mi hlavně tedy o motor a podvozek

 

Na silnici s tím pujdu, ale budu to mít převážně na uzavřeny tratě.

 

Chvilku jsem si i hrál s myšlenkou pořídit škodu 110r a dostat ji na cca 140 kw... ale nějak tahle myšlenka zmizela. Zatím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na co kombika? Potrebujes v tom i neco vozit? SLK bych uplne nedoporucil ac jsem ho sveho casu miloval. Rizeni neni vrchol citelnosti a auto se na hrane tak nejak divne zvejka.

Spis napis vic detailu. Na ktery okruhy? Ono treba Vysoke Myto neni Brno...

 

Ale nezapomen, ze Miata Is Always The Answer. :) Akorat moc nejede. Na druhou stranu se s ni perfektne naucis ridit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo to uz je takova hrozna nuda porad kolem BMW :( prijde mi, ze uz je to tady odpovedi snad na uplne vsechno, podobne jako u hodinek je na vsechno odpoved Rolex. Nikdo nepopira ze maji dobra auta, ale nedelejme, ze nic jineho neexistuje, vzdyt by pak nebyla vybec zadna zabava kdyby meli vsichni vse stejne. Tuplem zrovna na okruh muze koupit spoustu ruznych aut a proste je udelat jak bude potreba, jeste ldyz to auto chce i kuchat. Nejak si nedovedu predstavit, ze koupim bavora abych ho vykuchal, to je hrozna skoda ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě Accord Type-R tuším se jedná o 6g, dají se koupit kolem 100-150k, občas se objeví již vykuchanej právě na okruh se skořepinama. 2,2l atmosfera 156KW imho dobrej základ pro srandu...

Jen je to teda předokolka.

 

Případně to Clio Sport zní taky jako dobrý tip. Ono těch hot hatch i v kategorii fakt malých aut je na výběr celkem dost, ale zrovna to Clio mi přijde dost chválené a právě i opomíjené (což často zmiňují i ty recenze)

Upraveno uživatelem Lamiczka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zábava bude aj s Primerou GT. Akurát ich už skoro všetky zožrala hrdza, takže to bude trochu ťažké hľadanie. A out of box majú slabé brzdy, takže aj to by chcelo trošku upgrade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo to uz je takova hrozna nuda porad kolem BMW :( prijde mi, ze uz je to tady odpovedi snad na uplne vsechno, podobne jako u hodinek je na vsechno odpoved Rolex. Nikdo nepopira ze maji dobra auta, ale nedelejme, ze nic jineho neexistuje, vzdyt by pak nebyla vybec zadna zabava kdyby meli vsichni vse stejne. Tuplem zrovna na okruh muze koupit spoustu ruznych aut a proste je udelat jak bude potreba, jeste ldyz to auto chce i kuchat. Nejak si nedovedu predstavit, ze koupim bavora abych ho vykuchal, to je hrozna skoda ne.

Tak nějaký napiš ne..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...