Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Zkus se mrknout na 5008. Větší než Kodiak a mimořádně pohodlnej podvozek, hlavně na 17. Vzadu 3 plnohodnotný sedačky a velký kufr.

 

Jen ho proboha ani nezkoušej s tím 1.2 PureTech benzinem! 

 

Jinak celkem fajn auto, tři dospělí jsou sice trošku menší komfort v druhé řadě (podobně asi i tři stejně velké sedačky - přeci jenom oproti S-Max/Galaxy je o 7cm užší), ale kufr je parádní jak objemem tak využitelností.

 

Ten Rifter je pohodlny, pro tři děti, psa a kočár..... Pokud by do něho dávali ten 180 koňový benzin, tak by bojoval do poslední chvíle a dost možná i vyhrál.. takhle jsem vybral ještě o velikost větší auto (když už nafta, tak v traktoru..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.2 PureTech a ještě k tomu tříválec. Dávají to do všech Pežotů. Do malejch 2008, ale i do velkejch 5008. Prodejce mi říkal, že je to motor roku, ale mě teda nějak nepřesvědčil.

 

Peugeot 2008 klidně, jen bych vzal ne ten benzín 1.2, ale elektromotor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.2 PureTech a ještě k tomu tříválec. Dávají to do všech Pežotů. Do malejch 2008, ale i do velkejch 5008. Prodejce mi říkal, že je to motor roku, ale mě teda nějak nepřesvědčil.

 

No jo,.. musí sloníka prodat.. a on to asi nebude špatný motor - do malého auta.. ale v té 5008 je to tak pro paničku kolem komína, vůbec to nejelo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U 5008 všeobecně - rezerva pod autem (vyžaduje pravidelnou kontrolu ,tak aby šla spustit. U 2 litrů nafty není možnost vůbec, jen sada (a čekat při proražení na odtah , nic moc). Jo a ta třetí řada je v základu, nelze bez ní. Co tedy Citroen Aircross 5? Stejná platforma, nižší cena, rezerva uvnitř?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.2 PureTech a ještě k tomu tříválec. Dávají to do všech Pežotů. Do malejch 2008, ale i do velkejch 5008. Prodejce mi říkal, že je to motor roku, ale mě teda nějak nepřesvědčil.

Tak ja som mal teraz v DE 4dni 2008, gt line s automatom, a az ked som ho odovzdal tak som na nete zistoval co to bol za motor a bol to prave tento 1.2 turbo 110k, 3 valec. Bol som v aute sam a mam 65kg ale to auto tahalo ako blazon, ja vobec nejazdim automatom, tento ked som dupol na plyn radil pri 6tis., velmi zabavne auto, aj zvuk fajn , ci to islo z repraku neviem, na dialnici som to fical v dazdi 150 parada, Za 22tis by som si kupil ine auto ale ten motor bol fajn14f1dd24a1054a297eb51bed1d15a96b.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja som mal teraz v DE 4dni 2008, gt line s automatom, a az ked som ho odovzdal tak som na nete zistoval co to bol za motor a bol to prave tento 1.2 turbo 110k, 3 valec. Bol som v aute sam a mam 65kg ale to auto tahalo ako blazon, ja vobec nejazdim automatom, tento ked som dupol na plyn radil pri 6tis., velmi zabavne auto, aj zvuk fajn , ci to islo z repraku neviem, na dialnici som to fical v dazdi 150 parada, Za 22tis by som si kupil ine auto ale ten motor bol fajn14f1dd24a1054a297eb51bed1d15a96b.jpg

Do mensich aut je ten motor ok.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

C5 je moc pekna, jen to je uvnitt takovy větší osobak ne? Ma to 3 sedacky v druhe rade?

 

Jo má, dokonce je široký na 3 dětské sadačky (tvrdil prodejce, ale já nechtěl zkoušet, tolik dětí nemám). Ale desing je moc "veselý", to spíše 5008. Ale zase C5 má hydro dorazy na tlumičích - pokud budou fungovat celou dobu, je to příjemné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se zbláznil a Riftera ve výbavě GT , verzi LONG s motorem 1.5 diesel/ 130k za cca 600k objednal 5.2. 2019. Do prosince ho nebyli schopni dodat. Vyzkoušel jsem 5008, ale plně naložený na hory se dá použít jen 2.0 diesel. Vše ostatní stálo za houby. Navíc moje původní 5008 stála 550k a srovnatelná výbava nové 5008 stojí 900k. Tak jsem koupil Superba 2.0 diesel v combi, protože vím jistě, že se ho budu zbavovat líp než té původní 5008. Ta se prodávala půl roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se zbláznil a Riftera ve výbavě GT , verzi LONG s motorem 1.5 diesel/ 130k za cca 600k objednal 5.2. 2019. Do prosince ho nebyli schopni dodat. Vyzkoušel jsem 5008, ale plně naložený na hory se dá použít jen 2.0 diesel. Vše ostatní stálo za houby. Navíc moje původní 5008 stála 550k a srovnatelná výbava nové 5008 stojí 900k. Tak jsem koupil Superba 2.0 diesel v combi, protože vím jistě, že se ho budu zbavovat líp než té původní 5008. Ta se prodávala půl roku.

Tak velkej kombik mam taky jako rezervni variantu ...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...