Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, Prochy68 napsal:
V 7. 5. 2020 v 22:50, Somalec napsal:
Myslím, že na naprosto zbytečné. Hyundai krom toho, že zdražuje, tak i ruší nějaké Benefity... 

Ty urcite vis, kdy bude ta nova i30 (facelift) na showroomech?

Nevím, měla být v Dubnu. Díky všemu bude předpoklad kolem pulky Června. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Somalec napsal:

No, klidně můžeme zkusit, ale N půjde objednat nejdříve v 11 měsíc. Na konci roku budu vracet svojí služebku N :) 

Tak já nám ještě 2 roky co mě bude muset sloužit RSo. Ale po Hjunde koukám jako o dalším nástupci. Ale tak ještě je čas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď šrotovné nebo spláchnutí emisních limitů do zachoda nebo jednodušší auta a méně elektronických a bezpečnostních fičur. To jsou cesty jak slevnit auta. V české kotlině bych na šrotovné nevsadil. EU se emisních regulací taky nevzdá bez boje. Tak už zbývá jen to že budem kupovat Dacie nebo dokonce Číňany. Jaké další možnosti se nabízejí? Tak jako tak automobilky co nebyly ziskové doteď čeká bídná budoucnost...

Upraveno uživatelem efreeti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na srotorovne cekat nehodlam, toho se clovek u nas nedocka. Leda to bude jednou na e-mobily, ale to neni podle meho gusta. A ani mi to nevadi, srotovne mi prijde takove lehce nemoralni.

Pokud EU odpusti (cast) em.pokut, tak to stejne pujde automobilkam. Max. ze nezdrazi o tolik.

Spis je podle me ve hre nastupujici krize a omezeni poptavky. Hodne lidi a firem nakupy odlozi, ale vyroba jede az na drobne vypadky dal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, denyhami napsal:

Po roce a půl přemýšlení , jestli to není zbytečnost a potřebuju to sem si konečně splnil sen.. Máte někdo někoho dobrého kde servisovat MB kdyby bylo potřeba?

03D9E4C0-9AF3-4F0B-9F0A-39309902FD3A.jpeg

Tak tohle rozhodně zbytečnost není:-)! Hezkej povoz, taky se na něj chystám, asi na podzim... Tip na servis taky budu shánět, protože podle všeho tyhle auta servis celkem potřebujou;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, dawe009 napsal:

Já nevím, co si kdo představuje, že je za marži na novém autě. Ale statisíce, zvlášť na autech do milionu, to fakt nejsou. A prodávat pod náklady nikdo nebude, to jaksi nenaplňuje definici businessu. To je celý.

 U nových aut pokles cen taky moc nečekám, to spíš ojetiny půjdou dolů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, fAUSt napsal:

Ahoj,

umí tady někdo vykouzlit ještě nějakou slevu na skladovce Škoda? Je mi jedno od kterého dealera.

Kdyžtak ať mi na sebe nechá kontakt v SZ.

Díky


Sent from my iPhone using Tapatalk

Záleží na konkrétním modelu. Máš už nějakou představu ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, sháním něco do max 350 tis. Kč a díval jsem se, že se na skladovkách dají pořídit i např. Scala nebo Kamiq (ovšem jen 1.0 TSI 70kW). 

Teď ještě brouzdám po Škoda Plus a tam bych bral asi spíš tu Octavii nebo nějakého lepšího Rapida, tam bych se asi chtěl vejít do 300k no. 

Pokud máš nějaký tip nebo umíš slevu jak na skladovce nebo u Škoda Plus, tak napiš do SZ a pověz víc :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...