Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Murphy97 napsal:

 


Diky, chlapci, to taky dava smysl.
Bude to zajimavy rok, dva,...

 Z pohledu další značky... Máme skoro vše pryč a dost aut objednaných na koncového zákazníka a co je volné, je skoro pryč... :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Somalec napsal:

 Z pohledu další značky... Máme skoro vše pryč a dost aut objednaných na koncového zákazníka a co je volné, je skoro pryč... :) 

prodej aut klesal už vloni, leden únor další propad (cca 7%), půlka března a duben výroba stojí, prodeje na 50%. Teď nabíhá výroba, dá se čekat že skladovek moc nezbude a na nový se bude čekat dlouho. Automobilky zlevňovat nebudou, max lokální akce na podporu míň zajímavých kousků, nebo výbav. Dokud bude šance vybrečet šrotovný, ceny se výrazně hýbat nebudou.

Poptávka je podstatně menší než byla před koronavirem. Po znovuotevření se fronty před autosalony, nebo bazary nedělaly a dělat nebudou. Automotive to nejhorší teprve čeká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji každámu sledovat nabídku počtu skladových vozů značky o kterou máte zájem...

Po čase , na konci měsíce si uděláte obrázek o tom, kolik se "prodalo" vozů za měsíc anebo "kolik"  se dovezlo na sklad vozů z výrobních závodů do  ČR po obnovení výroby..

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, qandolak 2018 napsal:

Dobrá,děkuji za názor. A máš nějaké osobní zkušenosti se Suzuki SX4? A nebo je to jen tip.

Naši mají Suzuki a podle mě to je dobrý (hlavně bezproblémový) bezínový motor. Celkově to auto je skoro bezúdržbové a kdyby s tím takík nesejmul souseda, ani by se nikdy nic neřešilo/neopravovalo. Já mám zkušenost i s AXS, ale naftou, neb v době, kdy jsem jej kupoval, nebyly 4x4 v benzínu. No a to ASX bylo taky v pohodě, jen olej a filtry. Měl jsem ho 9 let a jediné, co jsem řešil, byly prožrané vnitřnosti od kun...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To samé u Suzuki věčně řeší kolega: benzínová auta spolehlivá, akorát kunám prý mimořádně chutnají - jediné co definitivně pomůže je garáž.

PS: Jinak po zrušení parkovacích úlev v Praze konečně padají ceny ojetých hybridů - tak jsem manželku na nákupy zaopatřil Ctčkem a zatím je s mixérem maximální spokojenost.

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To samé u Suzuki věčně řeší kolega: benzínová auta spolehlivá, akorát kunám prý mimořádně chutnají - jediné co definitivně pomůže je garáž.
PS: Jinak po zrušení parkovacích úlev v Praze konečně padají ceny ojetých hybridů - tak jsem manželku na nákupy zaopatřil Ctčkem a zatím je s mixérem maximální spokojenost.

CT200h? Sam ho mam a sem neskutecne spokojenej. Jedno z nej aut do mesta a na normalni jezdeni. Pozirac dalnicnich kilometru to neni, ale to od toho ani nikdo neocekava. Spolehlivy auto a cenove velmi dobra koupe.
Na Fb mame Lexus club skupinu, jestli se chces pripojit, klidne SZ.
A proti kunam mam primo v prostoru motoru napojenou takovou tu piskajici plasicku a od te doby uz par let bez problemu :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarad na vysoke vybira prvni auto. Respektive Peugeot 307 s vic jak pulmilionem km co nejak podelil je uz na vrakacu. :)

Chtel Leona, ale nakonec to, hlavne kvuli malymu vyberu, vzdal. Takze holt Octavia III.

Zadani: 1.6 TDI 81 kW, manual, kombajn a ne uplne v holote - takze vybavou Style. Pak samozrejme rozumnej najezd, dobrej stav, dobra cena (270k max si tak myslim), nebourany a tyhle klasiky co chce kazdej :)

Vybral tohle: https://www.skodaplus.cz/Car/1591345/skoda-octavia-combi-tdi-1-6-81-kw-style?userControllForm=true&make=brand_32&carsOrderBy=PRICE_ASC&isSkodaPlus=true&dealers=Dealer-39&fbclid=IwAR2dgEcu5BfevupFs4fl8-OOJgnjOHcTtqToDYZ1OGmGxSARAv_ZBTWuEcU

Co si o tom myslite? Diky za rady :).

A doufam, ze se zdrzime komentaru proc chce student tak velky auto, proc zrovna oktavku, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Radek124 napsal:

@dabelM Se ti to sleduje, když to máš jako šéf v popisu práce :speak_cool:

 

před 13 hodinami, dabelM napsal:

Už ne, opustil jsem Automotive před půl rokem.

Hele vy dva sefove z podobny vesnice jako jsem ja :-)

Prestante se mrouskat a reknete mi, kolik ty auta budou stat, prosim.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 5. 2020 v 21:35, financ napsal:

prodej aut klesal už vloni, leden únor další propad (cca 7%), půlka března a duben výroba stojí, prodeje na 50%. Teď nabíhá výroba, dá se čekat že skladovek moc nezbude a na nový se bude čekat dlouho. Automobilky zlevňovat nebudou, max lokální akce na podporu míň zajímavých kousků, nebo výbav. Dokud bude šance vybrečet šrotovný, ceny se výrazně hýbat nebudou.

Poptávka je podstatně menší než byla před koronavirem. Po znovuotevření se fronty před autosalony, nebo bazary nedělaly a dělat nebudou. Automotive to nejhorší teprve čeká.

Proto si myslím že i ojetiny nebudou padat s cenou zásadně . Protože prostě jich nebude tolik. Od AD málo (menší prodej nových), dovoz bída, euro drahý. Ojetiny v D jdou lehce nahoru (nafta). Takže kdo bude v úzkých ano, ale plošně nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autosalóny svoje výlohy polepeny pobídkou na slevy např.: 30% mít nebudou.

Jako cílová skupina, a je jich dost, se může kupující dostat na zajímavé slevy, které v součtu jejich kombinace mohou např. dosáhnout 30% slevy ceníkové ceny vozu.

Cílová skupina pro jednu koncernovou značku je např.:  kupující podnikatel, živnostník, firma registrující svůj nový vůz na IČO :  prodejce může nabídnout při koupi vozu něco ze své marže, bonus pro podnikatele, bonus za výkup, bonus za objednávku nového vozu, bonus za TDI atp dle potřeb každého zákazníka.

Kombinací těchto bonusů pokud to importér dovoluje a jejich součtem se lze dostat na celkovou slevu např. - 20% až 30% dle modelu a motorizace.  

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...