Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 23 hodinami, dabelM napsal:

Autosalóny svoje výlohy polepeny pobídkou na slevy např.: 30% mít nebudou.

Jako cílová skupina, a je jich dost, se může kupující dostat na zajímavé slevy, které v součtu jejich kombinace mohou např. dosáhnout 30% slevy ceníkové ceny vozu.

Cílová skupina pro jednu koncernovou značku je např.:  kupující podnikatel, živnostník, firma registrující svůj nový vůz na IČO :  prodejce může nabídnout při koupi vozu něco ze své marže, bonus pro podnikatele, bonus za výkup, bonus za objednávku nového vozu, bonus za TDI atp dle potřeb každého zákazníka.

Kombinací těchto bonusů pokud to importér dovoluje a jejich součtem se lze dostat na celkovou slevu např. - 20% až 30% dle modelu a motorizace.  

No ale to tak bylo vždycky, to přeci nemá vůbec nic společnýho se stávající situací nebo tím článkem ...

V jeden čas bylo dokonce možné sečíst následující:

Sleva od dealera

Bonus nové objednávka

Bonus IČO

Bonus protiúčet

Bonus na vozy CNG

Cílová skupina - lékař

I proto má několik místních chronomagorů Golf Highline na CNG za cenu lépe vybavené Fabie s motoren HTP ...

Respektive asi před 3 roky bylo možné na Sharana dát

Sleva od dealera

Bonus nové objednávka

Bonus IČO

Bonus protiúčet

4MOTION bonus

DSG bonus

Cílová skupina - lékař

A pak se dal ten Sharan koupit se slevou skoro 500.000,- Kč

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zapocitej vyvoj, testovani, cerfifikace atp a hned bude ta PnLka vypadat jinak. 

Mam rozjednanyho Leona a mam na Vas dotaz. Kdyz koupim se slevou zpoza Skofinu a splatim po 2 mesicich, tak se trosku bojim skrytych poplatku. Mate nekdo zkusenost, respektive na kolik to orientacne vyslo. Dealer mi otevrene rekl, ze netusi ani radove...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, uff napsal:

Ale zapocitej vyvoj, testovani, cerfifikace atp a hned bude ta PnLka vypadat jinak. 

Mam rozjednanyho Leona a mam na Vas dotaz. Kdyz koupim se slevou zpoza Skofinu a splatim po 2 mesicich, tak se trosku bojim skrytych poplatku. Mate nekdo zkusenost, respektive na kolik to orientacne vyslo. Dealer mi otevrene rekl, ze netusi ani radove...

Jaké jsou náklady na předčasné ukončení spotřebitelského úvěru?

 

Jste-li spotřebitel a máte u nás spotřebitelský úvěr, má naše společnost při předčasném ukončení smlouvy právo na náhradu účelně vynaložených nákladů, které jí vzniknou v souvislosti s předčasným splacením. Výše náhrady uvedených nákladů podle zákona:

 

·         nesmí přesáhnout 1 % z předčasně splacené části celkové výše spotřebitelského úvěru, přesahuje-li doba mezi předčasným splacením a sjednaným koncem spotřebitelského úvěru 1 rok, resp.

 

·         nesmí přesáhnout 0,5 % z předčasně splacené části celkové výše spotřebitelské-ho úvěru, není-li doba mezi předčasným splacením a sjednaným koncem spotřebitelského úvěru delší než jeden rok.

 

Výše náhrady uvedených nákladů nesmí dále (současně) přesáhnout částku úroku, kterou byste zaplatili za dobu od předčasného splacení do skončení spotřebitelského úvěru.

VWFS_Cenik_ukonu.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 5. 2020 v 8:44, Tomas_2002 napsal:

No ale to tak bylo vždycky, to přeci nemá vůbec nic společnýho se stávající situací nebo tím článkem ...

V jeden čas bylo dokonce možné sečíst následující:

Sleva od dealera

Bonus nové objednávka

Bonus IČO

Bonus protiúčet

Bonus na vozy CNG

Cílová skupina - lékař

I proto má několik místních chronomagorů Golf Highline na CNG za cenu lépe vybavené Fabie....

 

Utekl mi bonus lékař! 

Hlídej mi Tomáši tuhle akci až se zase vypíše na G8.  :D

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporucite mi nekdo nejaky stineni zadnich oken na VW Golf Variant MK7?
Maji smysl ty slunecni clony za par stovek nebo je nejaky lepsi sofistikovanejsi reseni? Videl jsem na internetu treba clony Laitovo, ktere jsou 10x drazsi nez ty clony z benzinky, stoji za to do toho investovat?

Diky

Upraveno uživatelem Qwuiddo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Qwuiddo napsal:

Doporucite mi nekdo nejaky stineni zadnich oken na VW Golf Variant MK7?
Maji smysl ty slunecni clony za par stovek nebo je nejaky lepsi sofistikovanejsi reseni? Videl jsem na internetu treba clony Laitovo, ktere jsou 10x drazsi nez ty clony z benzinky, stoji za to do toho investovat?

Diky

Čau, mám stejný auto co ty a vyřešil jsem to na straně dítěte touto stahovací roletou z Ali a je to funkční, malá si to teď ovládá (zahákne/odhákne) sama, uchycení je na oboustrannou pásku, tu jsem vyměnil za kvalitnější, původní moc nedržela, jinak to v autě funguje už 2 roky s obsluhou dítěte, takže asi dobrý :-)

https://www.aliexpress.com/item/32642543711.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dtUgTos

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Tomas_2002 napsal:

Taky jsem to řešil. Pak jsem koupil stínítka z https://www.autoclony.cz/ a jsem fakt spokojenej. Pěkný zpracování, rám z pevného drátu uchycení na silné magnety. Takhle jsem si představoval, že to bude vypadat. 

to nevypada spatne, jen nemaj na zadni okno a na ty maly bocni

před 16 minutami, moco napsal:

Čau, mám stejný auto co ty a vyřešil jsem to na straně dítěte touto stahovací roletou z Ali a je to funkční, malá si to teď ovládá (zahákne/odhákne) sama, uchycení je na oboustrannou pásku, tu jsem vyměnil za kvalitnější, původní moc nedržela, jinak to v autě funguje už 2 roky s obsluhou dítěte, takže asi dobrý :-)

https://www.aliexpress.com/item/32642543711.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dtUgTos

sorry, ale to vypada strasne, ani to cely okno nezastini

před 9 minutami, Karussell napsal:

Tady najdete snad na každý auto :-)

 https://www.carshades.co.uk

to vypada dobre, ale litr za postu je mazec

Právě teď, odjinud napsal:

Lepit folie nechces?

mno bojim se, aby mi to pak licovalo a nevydavalo ruzne zvuky
taky pokud sezenu kvalitni magnetickou clonu za 1500 a folie stoji treba 6 (nevim kolik stoji), tak nevim jestli se to vyplati

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Liqid napsal:

Já bych vzal tohle (nevím teda jestli jsem trefil generaci, v Golfech se nevyznám). Bývalý kolega to dával do octy a dobrý.

 

https://www.spoilercentrum.cz/produkty/slunecni-clony-carshades-volkswagen-golf-sportsvan/

Ja som mal podobné, ale od HORNET    , spracovanie aj kvalita bola OK, ale deti ako aj keď som niekoho viezol sa sa na to sťažovali ( pri jazde sa im "hýbal"

svet, či sa im točila hlava z toho). Na iných autách mám fólie a tak to aj ostane, už žiadne sieťky :-)

Upraveno uživatelem rooosta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau všichni, potřeboval bych poradit, budu řešit nákup auta - nikdy předtím jsem ho moc nepotřeboval, tzn. když bylo potřeba, něco jsem si půjčil nebo se s někým domluvil. 

Autům nerozumím, tak prosím o shovívavost, moje základní požadavky jsou - nemám rád kombíky, chtěl bych automat, jezdit s tím budem asi spíš na kratší trasy a město tak spíš benzín, aktuálně jsme dva, nicméně počítám že tak do roka-dvou se to změní. Rád bych něco spolehlivýho s kde nedám balík za provoz a údržbu, preferenci značky nemám, může být asi jetý i nový., v případě jetýho budu určitě potřebovat pomoct abych nenaletěl.

Co se ceny týče, zvažuju dvě možnosti - buď za hotový do tří kil (tam s novým nepočítám) nebo s nějakým financováním (leasing, úvěr na třeba tři roky) o něco víc, což by pro mě možná z hlediska cashflow bylo lepší (měsíční obraty jsou u mě dobrý oproti zásobám který teď hodně cpu do novýho bytu).

Dokážete něco poradit nebo případně zařídit (samozřejme se umím odměnit)? Nebo případně radíte čekat (nespěchám na to)?

Předem dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pokud vyloučíme kombíky, zbydou nám hatchbacky, liftbacky, sedany, SUV, MPV, crossovery, kabriolety ...

Nevíš, jestli chceš nový nebo ojetý, do třech kil nebo víc ...

To je jako by jsi chtěl nějaký hodinky, nový nebo použitý, do dvaceti tisíc ale klidně víc, určitě ne natahovací ...

Už 15 let mě živí prodávání aut a základní předpoklad je si uvědomit, co chceš. Bez toho se nehneš z místa. Budeš poletovat jak zmatená včela z místa na místo, lidi se ti budou snažit něco poradit - ne na základě tvých potřeb, ale na základě JEJICH potřeb, takže ti to bude k hovnu, protože sám vlastně nevíš co chceš.

Auto je prostě kus plechu, kterej má jasnej účel. Dovézt z bodu A do bodu B. Na tobě pak zbývá si uvědomit jak se ten transport má provést.

Levně ?

Rychle ?

Pohodlně ?

Kolik lidí povezu ?

Jaké trasy jezdím ?

Kolik toho ujedu za rok ?

Kolik do toho chci investovat ?

Pak ve výběru můžou hrát i iracionální faktory:

Jak se na moje auto budou tvářit ostatní ?

Jak moc se chci lišit od ostatních ?

Jak moc moje auto zatěžuje planetu ?

Pak může hrát velkou roli i komplex malýho péra, velikost garáže, bezpečnost chodců, ale to prostě nikdo neví, protože neznáme tvoje potřeby, motivy k nákupu nového vozu a osobní preference.

Čím víc podobných otázek si položíš a čím víc odpovědí získáš, tím blíž budeš k autu, se kterým budeš spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...