Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Mám golfa 7 FL comfort line a chtěl bych vyměnit přední sedačky za sedačky z golfu R  nebo R - line (no prostě něco lepšího z čeho nebudu bolavej jako doposud). Půjde to technicky vyměnit (elektrické nechci, neboť je i teď nemám). 

Další věc je, kde sedačky sehnat? Máte někdo možnost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, hopa26 napsal:

vemzmi ergo sicny, tady je nekdo prodava https://auto.bazos.cz/inzerat/121597806/vw-golf-7veskere-ndmotornapravyprevodovkapalubka.php

jsou fakt špice.

To vypadá fajn, ale budou kompatibilní se 7 faceliftem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Prochy68 napsal:

Auto 4m a kola do kufru to se tak trochu vylucuje

Proc myslis? Do soucasnyho auta, jednickovy fabky v kombiku, se mi vejdou 2 horska kola na sebe, kdyz jim vyndam predni kola a sundam sedla. Takze 1 kolo by se melo se stejnou demontazi do novyho auta taky vlizt, ne? Ja je nerad vozim na kouli, protoze jsem cita 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 7. 2020 v 8:27, guzmic napsal:

A co vzít novou fabii, popř scalu? Ta 1.5 tsi by byla asi ok....i když 5 km do práce s zpět, je fakt málo.

Nebo Mazda cx 3, popř klasická 3.

Tam máš klasické atmosféry.

Fabka v kombiku nejde, zkoušel jsem s ní jet ve 3 lidech. A na kopci na dalnici ji dochazel dech. Na primestske poskakovani asi OK, ale nedovedu si predstavit prelety Sudety-Innsbruck-Sudety 1x mesicne. A nevim, jak dlouho by ze stejneho duvodu vydrzela plachtarskou sezonu, kdy taham na kouli trandak s vetronem cca. 1t.

Scala 1.5 je v sirsim vyberu, ale uz je nekdo, kdo s tim vypinanim valcu najel 250tkm+ ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc myslis? Do soucasnyho auta, jednickovy fabky v kombiku, se mi vejdou 2 horska kola na sebe, kdyz jim vyndam predni kola a sundam sedla. Takze 1 kolo by se melo se stejnou demontazi do novyho auta taky vlizt, ne? Ja je nerad vozim na kouli, protoze jsem cita
Aha, tak já to asi špatně sledoval, myslel jsem že jde o to aby kola nebylo třeba rozebírat.

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, paro napsal:

Fabka v kombiku nejde, zkoušel jsem s ní jet ve 3 lidech. A na kopci na dalnici ji dochazel dech. Na primestske poskakovani asi OK, ale nedovedu si predstavit prelety Sudety-Innsbruck-Sudety 1x mesicne. A nevim, jak dlouho by ze stejneho duvodu vydrzela plachtarskou sezonu, kdy taham na kouli trandak s vetronem cca. 1t.

Scala 1.5 je v sirsim vyberu, ale uz je nekdo, kdo s tim vypinanim valcu najel 250tkm+ ?

Sorry moje chyba, já jsem si myslel, že do Fabie tu 1.5 tsi dávají....

Tak potom ta Scala, prolézal jsem to nedávno v prodejce a líbilo se mi to, pro mě to malý kufr, mám malé dítě a vozíme hromadu věcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude me cekat vymena operaku, tak premyslim.. mam nejaky dealersky na Skodovku, takze me to limituje na jednu znacku (ale za bezkonkurencni cenu). Ted mam O3 kombi z 2019. Cekame dite, takze bud budu pokarcovat na O4, ktera se tvari povedena, nebo muzu zvazovat Karoq/Kodiaq. Prijde mi nejrozumejsi O4, ma nejnovejsi techniku etc. Kodiaq skoro zbytecne velky, Karoq naopak potencialne maly.. co myslite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu střílet od boku, ale nepřijde mi, že by měl Kodiaq nějak větší kufr než O4 kombi.... ale jak říkám, střelil jsem to bez podložených papírů 🙂

Edit: tak už jsem si to teda vygooglil a je to 640 vs. 720 pro medvěda

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě by to byl Superb III. Combi FL
Naprosto perfektní motor 2.0 TDI 110kW EVO, obrovský kufr, prověřený model, cena podobná nové Octavii. 
Naprosto souhlasím. Superb v kombíků je perfektní volba. Osobní zkušenost. Narveš tam všechno včetně velkého kočárku a neřešíš místo.
Navíc když je dítě malé tak někdo většinou sedí vzadu s ním a to je v Superbu s jeho místem na zadních sedadlech pecka. Nijak tě to neštve i na delších trasách.

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, maama napsal:

Nazdar, hodil by se malej dzip do lesa-ojetina. Benzin, drzak, idealne aby se v zime nevzpouzel fungovat. Vychazi mi Suzuki Jimny. Exisuje vubec nejaka konkurence? Je tu nekdo s vlastni zkusenosti?

Napadá mne starý Pajero ještě ... osobní zkušenost nemám, ale na chatě ho má několik let lesník. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...