Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

@Gustaf Chápu že jako chlap nesmíš dopustit aby Tvému "čekému snu" starucha ujela, i to že by po nákupu mělo něco málo zůstat i na hodinky. Ale vzhledem ke směru stěhování "na ves" bych na Tvém místě hned zkraje škrtnul všechny městské jebky malolitrażówe a hledal něco prostornějšího. Něco v čem kromě sebe, děcek (použils množné číslo, tj. 2 dětské sedačky, mezi které už si v derivátech golfa nikdo nesedne), velkých nákupů, tchýně/tchána (které Ty sám do práce vozit nebudeš) odvezete i to co do chrochty nenasoukáte - nemluvě o variantě že by Tvůj über-pekáč skončil v servisu a musels v tom fungovat sám. Takže jak radí Tom4: klidně 100x proscané 5-7 místné MPV, dokud u instáčových bydlenek frčí "co největší SUV/hybrid" a tyhle "nemoderní dětivozy" stojí pár šušňů. A samozřejmě ne stočenej a kreativním bazarníkem před Novou hutí zachráněnej konzernovej ropák (Sharan/Alhambra/S-max), s fatálním kombem "turbo-vstřiky-dvouhmoťák-DPF". Přiznám se že mentální blok mám i na "auta s pyčó" - ale když píšeš o spolehlivosti, co třeba Mazda 5 / Ford C-max/ Grand C-max, Corolla Verso atd., s nepřeplňovaným benzíňákem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s naší ofci nema nic společného, že bych nechtěl aby mě někde naháněla :D chce malý auto jen na přesun 8km do práce a zpět a případné nákup. (Když pominu, že by chtěla Kodiaka :D ) na to fakt není střelivo. Děti vozím já. Když by bylo uber auto v servisu, beru náhradní vozidlo, to problém není. Na hodinky taky nezbyde... novej domek spolika všechny volné prostředky. Takže proto lovim v tomhle segmentu. Nějaký ženský malý, relativně spolehlivý auto....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Gustaf napsal:

No já nevím, tak mě to napadlo...na takový to posukavani z města domů to stačí...:D ješte mozna něco ve stylu Seat Ibiza by šlo. No a to už  je pak i VW polo atp....

To máš dobré...Mě by do toho baba nesedla. Obrečela (opravdu) výměnu staršího passata za nového golfa variant. Prý je to pro ni velikostně na hraně. Ale zase tam má spotify, parkovací kameru...takže nakonec ok:-) Napiš Tomášovi.. Tomas_2002, občas mu pod rukama projdou hezké kousky, co mu tam lidi nechají na protiúčet. Třeba takový Leon v kombíku podle mně už půjde sehnat za rozumný peníz.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Igicz napsal:

To máš dobré...Mě by do toho baba nesedla. Obrečela (opravdu) výměnu staršího passata za nového golfa variant. Prý je to pro ni velikostně na hraně. Ale zase tam má spotify, parkovací kameru...takže nakonec ok:-) Napiš Tomášovi.. Tomas_2002, občas mu pod rukama projdou hezké kousky, co mu tam lidi nechají na protiúčet. Třeba takový Leon v kombíku podle mně už půjde sehnat za rozumný peníz.  

O Tomášovi vím, ale pochybuju, že něco sežene v uvedeném rozpočtu. Třeba zbyde nějaká kačka navíc, ale to teď netuším, dokud není vše kolem domku doděláno. Proto mám momentálně rozpočet +/- 100k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, Gustaf napsal:

O Tomášovi vím, ale pochybuju, že něco sežene v uvedeném rozpočtu. Třeba zbyde nějaká kačka navíc, ale to teď netuším, dokud není vše kolem domku doděláno. Proto mám momentálně rozpočet +/- 100k

Suzuki SX4 měli jsme dvě v rodině a teď to má kolega.... kromě toho, že to má malý kufr, je to skvělé auto. Vážné poruchy 0 jen spotřební materiál.

A za kilo, najdeš pěkný kousek v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přihřeju japonskou polívčičku 🙂 , opravdu malé / velké auto je Yaris. Nebo pak Auris, což je varianta k Ceedu. Ale, aspoň u Toyky se bude blbě shánět. To Fabií bude v nabídce dost a líp si vybereš barvu, výbavu, vnitřek, to co ženský třeba řeší a je to, jak píše Tomas_2002 fakt rozumná volba.

Upraveno uživatelem DavidLC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...