Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Němec mi volal, že mu autosalon navštívili nějácí vandalové a auto již není ve 100% stavu, kurňa, šajze, mě to někdo nepřeje :lol2: Nejedná se o nic zásadního, ale, už tam je to ale, tak jsem cuknul.....No nic, právě jsem rozeslal maily na skladové funglovky, tak uvidíme....už po necelé hodině se něco rýsuje. Času dost, Mr.Ježíšek chodí až za 4 měsíce....

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Radek124 napsal:

Harald Vyměklson seš, měl sis říct o slevu v ceně celolaku a dostal bys ji. Takhle Ti tu funglovku označkujou řepáci vozejkem hned u prvního tuzemského nákupáku/hobbyshopu/stavebnin před kterým zaparkujes... :thumbsdown_anim:

Slevu už nedá , bych nebyl Afričan, kdybych nezkusil :D Auto nahlásí na pojišťovnu, jedná se o AD Mitsubishi a tam jsou určité postupy. Samozřejmě ichtyla s nákupním košíkem chápu, já s tím autem asi jezdit nebudu, jen před garáž, nalešti a opatrně zpátky :lol2: Dělám si prdelky, tak máme psa, ďábelská děcka, každý druhý víkend kola na střeše, trochu si uvědomuji co mě čeká, jestli dopadne funglovka, vezmu k ní zrovna krabici Neurolu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník enrico156
Zdá se, že budoem potřebovat druhý auto na rozvoz dětí a běžnou operativu...zaujal mě ted operák na Golfa 8 1,0 TSI life za 4350,- měsíčně s DPH. Na 24 měsíců - je to blbost nebo to má smysl? 

Jen škoda, že si v práci garanční technik půjčí novýho Golfa na víkend a v pondělí auto hlásí na diag. 25 chyb. Nabídka je to zajímavá, jen bych počkal až se ten průser u koncernu někomu podaří aspoň nějak vyřešit. Dá se totiž předpokládat, že by jsi auto chtěl užívat na ježdění...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Filip.J napsal:

To že existují výrobní plány, které reflektují to, kolik se nakonec zaplatí na pokutách, je samozřejmě pravda. Není to jako že čím míň, tím líp..je to nějaký interval od do, kam se musí dostat, aby optimalizovali výnosy vs pokuty.

U Pola GTI tam pan kolega řekl jenom jednu část. Vyprodaná kvóta je jedna věc. Druhej fakt je, že u Pola GTI dojde na čas k výpadku ve výrobě, protože dostane upraveny motor s nižšími emisemi a zvýšeným výkonem na 210k. Takže kvóty na 2020 byly nižší kvůli plánované odstávce. Ono pak taky když se špatně odhadne poptávka, tak se s tím pak blbě něco rychle dělá, protože jsou samozřejmě nasmlouvaný dodavatelský firmy na nějaký počty atd. Nejde jako zvýšit roční produkci nějakýho modelu na dvojnásobek..at je poptávka jaká chce. Je to proces co trvá nějakou dobu..

V každým případě je to zvrácený, co se děje..o tom žádná..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, DavidLC napsal:

Řeknu ti to takhle, všechny tyto EU debility mě donutili se kousnout do prdele a právě jsem odeslal zálohu na funglovku Outlandera, můžeš za to trochu i ty, takže by jsi měl přispět :lol2: Budu si muset trochu utnout tipec, ale myslím že za rok, za dva pokud EU buržousti neuznají své chyby a nezmění regule v automobilovém průmyslu, budu tu svoji čtyřkolku, dvoulitr benzín v parádní výbavě vyvažovat zlatem, jako kluci tady na fóru Rolexky :punk: A budu ji bránit svým tělem, pět, deset let, klidně dvacet, dokud mě nedají do řetězů a neodvedou ke zdi.... :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, African napsal:

....... právě jsem odeslal zálohu na funglovku Outlandera.....čtyřkolku, dvoulitr benzín v parádní výbavě ....

Tak prima, zes to konecne rozseknul. Skladovka, jaks poptaval emailama ? CZ nebo DE ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, African napsal:

Řeknu ti to takhle, všechny tyto EU debility mě donutili se kousnout do prdele a právě jsem odeslal zálohu na funglovku Outlandera, můžeš za to trochu i ty, takže by jsi měl přispět :lol2: Budu si muset trochu utnout tipec, ale myslím že za rok, za dva pokud EU buržousti neuznají své chyby a nezmění regule v automobilovém průmyslu, budu tu svoji čtyřkolku, dvoulitr benzín v parádní výbavě vyvažovat zlatem, jako kluci tady na fóru Rolexky :punk: A budu ji bránit svým tělem, pět, deset let, klidně dvacet, dokud mě nedají do řetězů a neodvedou ke zdi.... :P

Co já, já nic 🙂 Jo kdyby jsi objednal Toyotu 🙂 🙂 Ale mišíuši, to tak maximálně čaj s medem až pojedeš kolem 🙂

Ale vážně, gratuluju k rozhodnutí a užívej 😉 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, honza71 napsal:

Tak prima, zes to konecne rozseknul. Skladovka, jaks poptaval emailama ? CZ nebo DE ?

CZ skladovka...DE vychází kurzem 26, 20 který mám v bance domluvený o deset tisíc levněji, ale za ty ptákoviny okolo to nestojí, hlavně 760 km daleko. Navíc v DE pouze elektrikou ovládané víko kufru, které kvůli psovi nechci. Co se ovšem v DE sakra vyplatí jsou PHEV, které vláda dotuje a slevy se poskytují i nám. Ale také nechci, pro mě je elektrika pouze problém navíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, dawe009 napsal:

To že existují výrobní plány, které reflektují to, kolik se nakonec zaplatí na pokutách, je samozřejmě pravda. Není to jako že čím míň, tím líp..je to nějaký interval od do, kam se musí dostat, aby optimalizovali výnosy vs pokuty.

U Pola GTI tam pan kolega řekl jenom jednu část. Vyprodaná kvóta je jedna věc. Druhej fakt je, že u Pola GTI dojde na čas k výpadku ve výrobě, protože dostane upraveny motor s nižšími emisemi a zvýšeným výkonem na 210k. Takže kvóty na 2020 byly nižší kvůli plánované odstávce. Ono pak taky když se špatně odhadne poptávka, tak se s tím pak blbě něco rychle dělá, protože jsou samozřejmě nasmlouvaný dodavatelský firmy na nějaký počty atd. Nejde jako zvýšit roční produkci nějakýho modelu na dvojnásobek..at je poptávka jaká chce. Je to proces co trvá nějakou dobu..

V každým případě je to zvrácený, co se děje..o tom žádná..

Přesně tak, volný obchod už je dávno minulostí a dobrý emisní průměr všemu vládne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, African napsal:

Člověk by řekl, že v dnešní nelehké době EU buržousti trochu povolí, a děje se pravý opak... 

Taky jsem si to myslel, alespoň v souvislosti s covidem, ale nějak se nic neděje. Ale výrobci málo bulej, to je to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...