Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Tak na tom ale není nic mimořádnýho, když si nakonfiguruje auto tak, jak mu to nejvíc vyhovuje a snaží se najít nejvýhodnější kombinaci, to je celkem standardní situace u každého z nás, když si jdeme koupit auto. Jen mi bylo divný, že by vždycky našel díky svojí genialitě nějakou skulinu, o které by výrobce, potamžmo prodejce, neměl páru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 9. 2020 v 23:58, jkba napsal:

No, od té doby se 2.0 xvéčka vyrábí opravdu bez redukce.

1.6 ji má, u dvoulitru se to bohužel nestalo. Ani si nevzpomínám na nějaké důvěryhodné zdůvodnění, tak bych nerad fabuloval o emisích atp, na to tu jsou jiní.

Většina subaru se pak prodala automatických, znovu nevím proč, ale možná všichni automatičtí příznivci značky sáhli po něčem

konečně-víc-než-4rychlostním..)

Redukce snad zůstala jen 2litrovému forestru.

 

Ok. Diky za potvrzeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli o nich prodejce měl, nebo neměl páru, spíš je běžně nenabízel. Taky šlo o souběh některých promo akcí apod. Byly to fakt detaily, které bylo nutné načíst a zkombinovat.
Nevím jestli je geniální, spíš bych řekl, že má nadprůměrné argumentační schopnosti podložené informacemi.
Nejde jen o auta, to je okrajová záležitost jednou za pár let. Jeho emaily různým úřadům, pojišťovnám a bankám kde se odvolává na jejich vyhlášky popř. obchodní podmínky jsou už v naší partičce legendární.


Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nic nevypovídá o genialitě konkrétního jedince, ale spíš o lenosti mas, všichni to mohou dělat stejně. Stejně tak, že prodejce nenabízí veškeré možné kombinace může být z celé řady důvodů, osobnostními počínaje a ekonomickými třeba konče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Kotlick napsal:

To mi připomíná kamaráda, profesora přes matematiku. Ten když nakráčí v Ostravě a okolí do autosalonu tak prodejci utíkají od stolů... On vždycky nastuduje kompletní nabídky včetně textů psaných hodně malými písmenky a vyjde mu kombinace modelu, výbavy, motorizace, akčních nabídek a ceny, která snad nenapadla ani výrobce... A většinou mu to vyjde. Když nám to pak s vážnou tváří popisuje u piva tak je to jak detektivka.

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk
 

U Outlandera nic extra s cenou nejde, jelikož mizí před očima a další nebudou...ale jo, něco málo jsme vymysleli, to bych nebyl já :D A teď si ještě pro něj někdy zajet, auto ready a já se tak 14 dní neurvu, to je horší než čekání na hodinky... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, African napsal:

U Outlandera nic extra s cenou nejde, jelikož mizí před očima a další nebudou...ale jo, něco málo jsme vymysleli, to bych nebyl já :D A teď si ještě pro něj někdy zajet, auto ready a já se tak 14 dní neurvu, to je horší než čekání na hodinky... 

To si na tom dobre, naša RAV4 bude 2. januára :unsure: Dovtedy sa môžem preháňať na 55-kilowattovom Yarise...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nic nevypovídá o genialitě konkrétního jedince, ale spíš o lenosti mas, všichni to mohou dělat stejně. Stejně tak, že prodejce nenabízí veškeré možné kombinace může být z celé řady důvodů, osobnostními počínaje a ekonomickými třeba konče.
Naprosto souhlasím.


Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, i proto nakonec v našem výběru vítězí Hyundai Kona, zdá se, že už nepůjde Konu dle své konfigurace objednat, vyprodávají se už skladové vozy, protože už nastupuje nová Kona N Line 2021. Je o dost vylepšená, i když předek se nám skoro více líbí u staré Kony, jinak je ale nadupaná technologiemi - bohužel to bude jistě znát na ceně...

https://www.auto.cz/galerie/novinky/99136/hyundai-kona-ma-za-sebou-facelift-prichazi-jako-mildhybrid-a-sportovni-n-line?foto=24

https://www.auto.cz/hyundai-kona-ma-za-sebou-facelift-prichazi-jako-mildhybrid-a-sportovni-n-line-135841

 

Upraveno uživatelem pavča
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, pavča napsal:

Jo jo, i proto nakonec v našem výběru vítězí Hyundai Kona, zdá se, že už nepůjde Konu dle své konfigurace objednat, vyprodávají se už skladové vozy, protože už nastupuje nová Kona N Line 2021. Je o dost vylepšená, i když předek se nám skoro více líbí u staré Kony, jinak je ale nadupaná technologiemi - bohužel to bude jistě znát na ceně...

To by ale mohol byt dobry dovod pohladat niekde skladovku v +- akceptovatelnej konfiguracii s vyraznou zlavou (stary model). Ci, som naivny? Asi tam toho chces dost, vela takych sa na sklad nevyrobilo. No ak by sa nasla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Projel jsem nabídku skladových vozů, oslovil jsem i největšího prodejce, ale v podobné konfiguraci, jak chceme, nic není. Cena by byla lákavá nabízejí cenové zvýhodnění až 85.000,- Kč a slevu až 50% na doplňkovou výbavu, ale mají poslední vozy a to nám nevyhovující...

Ještě se prý pokusí zda by šlo objednat stávající model, ale už je prý asi pozdě, uvidíme, v týdnu mi budou volat co a jak...

https://centrumcb.hyundai.cz/prodej-a-sluzby/happydays

Upraveno uživatelem pavča
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu si pomoct ale exterier Hyundai Kona me nechava uplne chladnym. Osklivejsi auto aby clovek pohledal zepredu,zezadu,zboku. Interier mi nevadi. Technologie co Hyundai ma kdekdo. Bratranec xceed je proti tomuto krasavec, to same Tuscon. Co mi teda unika? Co je na te Kone tak prevratne? Cena?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, efreeti napsal:

Nemůžu si pomoct ale exterier Hyundai Kona me nechava uplne chladnym. Osklivejsi auto aby clovek pohledal zepredu,zezadu,zboku. Interier mi nevadi. Technologie co Hyundai ma kdekdo. Bratranec xceed je proti tomuto krasavec, to same Tuscon. Co mi teda unika? Co je na te Kone tak prevratne? Cena?

+1  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-1

No vidíte, každý má jiný vkus a jiné potřeby a tak to má být, obávám se, že mě by zase vaše "krásná" auta nechávala chladným a divil bych se asi co je na nich, třeba kromě ceny, zajímavé a zase je to v pořádku, tak to má být je to přece vaše věc...🧑‍🌾

Upraveno uživatelem pavča
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důvody dva: delší než chceme a ve výbavě, obdobné Koně, dražší (asi 860.000,-, Kona cca 740.000,-). Ale Sportage není úplně ze hry, ta délka by se z nouze a za jistých omezení při práci v garáži dala snést (mám tam dost strojů a kolem nich je prostě potřeba mít místo, musel bych často auto dávat z garáže ven)...

Ale může se stát, že nová Kona N Line 2021 bude o dost dražší a potom by se výběr mohl změnit a může se opět rozhodovat mezi Kona, Sportage, (Seat). Zatím v porovnání vybavení vs. cena vítězí Kona...

 

 

Upraveno uživatelem pavča
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, pavča napsal:

Důvody dva: delší než chceme a ve výbavě, obdobné Koně, dražší (asi 860.000,-, Kona cca 740.000,-). Ale Sportage není úplně ze hry, ta délka by se z nouze a za jistých omezení při práci v garáži dala snést (mám tam dost strojů a kolem nich je prostě potřeba mít místo, musel bych často auto dávat z garáže ven)...

Ale může se stát, že nová Kona N Line 2021 bude o dost dražší a potom by se výběr mohl změnit a může se opět rozhodovat mezi Kona, Sportage, (Seat). Zatím v porovnání vybavení vs. cena vítězí Kona...

 

Doporučuji pořádnou testovací jízdu, kterou si pravděpodobně měl, když kupuješ. My ti měli funglovku Hyundai nějakou Cretu, nevím jak se jmenuje i nás půjčenou několik týdnů v Gruzii, takže jsme ji měli možnost poznat. Největší brutál, co jsem v jiném autě nezažil, že se nám všem při dlouhých přesunech odkrvovali ve předu nohy. Sedačky zajímavě tlačili na spodní části nohou, takže si je po třech hodinách necítil, ani já prcek, ani brácha čahoun. Musel jsi zastavit a projít se, protože nohy úplně mrtvý. Druhý brutál automatická převodovka, která motor buď točila do zbláznění, anebo podtáčela, nic mezi neznala, pouze na dálnici při 120 pohoda. Celý život jezdím automaty, vystřídal jsem toho dost, ale tady něco strašného. Já bych to nechtěl ani zadarmo, tak snad tvé modely těmito neduhy netrpí. 

DSC06490.JPG

DSC06497.JPG

DSC06592.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...