Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

 

Plánuji výměnu služebního auta a uvažuji o Alfě Guilii , Veloce JTD 2,2, 21O KW. chtěl bych se zeptat, jestli tady je někdo, kdo má osobní zkušenost jak s vozem tak případně s prodejcem/servisem. V okolí bydliště tady nic nemám tak bych jezdil nejspíš do Motortechu v Brně. Máte někdo referenci z první ruky?

 

díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen takový malý tip na autodoplňky do Vašich miláčků ;) Potřebuji nové příčníky na střechu, vanu do kufru, další fíčuriny a tady mají opravdu velmi zajímavý výběr v dobré kvalitě...

https://www.autohotarek.cz/?gclid=CjwKCAjwzIH7BRAbEiwAoDxxThHB7SBMgUz-Sh-4yTpps6CnJ1Bo8UlF1mpQp6F8evAink6extuxORoCcCYQAvD_BwE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není nějaká divná doba???

Dnešní zkušenost s prodejci Hyundai:

- manželka byla u jednoho odkázána kamsi, prodejce jí zcela bez zájmu uvítal s: "Jo paninko, to jste zaspala, teď Konu neobjednáte, to máte smůlu, to si počkáte, zkuste se zeptat za pár měsíců...",

- mně měl dnes volat prodejce z Hyundai Centra Praha, při našem rozhovoru v sobotu mi řekl: "Jo vy byste chtěl Konu podle vlastní konfigurace, no nevím zda to jde, zavolám vám v úterý nebo víte co, zavolejte vy mně - já na to: tak snad mi zavoláte vy ?!, on: no tak jo, já se vám nějak v úterý ozvu".

No neozval... To si ti troubové neuvědomují, že si odradí zákazníka, který má o nákup u nich zájem? Kdo je to učí jednat se zákazníky??? Panebože, jaká to je divná doba???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba jim propustili kolegy, nestíhají atd. Jdeš utratit 600k a cítíš se jak bys kupoval pračku. Ti prodejci taky mají podobné peníze jako prodavači praček. Proto sou ty auta tak levné. Ideální to není. V Hyundai centru praha mám dobrou zkušenou (květen). Poradím jenom na manželce nechat vybrat barvu, zbytek řeš spíš Ty.

Není nějaká divná doba???
Dnešní zkušenost s prodejci Hyundai:
- manželka byla u jednoho odkázána kamsi, prodejce jí zcela bez zájmu uvítal s: "Jo paninko, to jste zaspala, teď Konu neobjednáte, to máte smůlu, to si počkáte, zkuste se zeptat za pár měsíců...",
- mně měl dnes volat prodejce z Hyundai Centra Praha, při našem rozhovoru v sobotu mi řekl: "Jo vy byste chtěl Konu podle vlastní konfigurace, no nevím zda to jde, zavolám vám v úterý nebo víte co, zavolejte vy mně - já na to: tak snad mi zavoláte vy ?!, on: no tak jo, já se vám nějak v úterý ozvu".
No neozval... To si ti troubové neuvědomují, že si odradí zákazníka, který má o nákup u nich zájem? Kdo je to učí jednat se zákazníky??? Panebože, jaká to je divná doba???


Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kupoval loni v prosinci Hyundai i30 fastback N-line 1.4 T-GDI u Hyundai Centrum České Budějovice a naopak musím říct, že vše bylo od začátku do konce hodně vstřícné a férové. Auto jsem měl za měsíc, i když dle smlouvy byl termín dodání uveden do 3 měsíců. Dokonce už jsem s nimi řešil i pojistnou věc (vandalismus) a opět vše naprosto OK! Jak říkáte, je to o lidech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není nějaká divná doba???
Dnešní zkušenost s prodejci Hyundai:
- manželka byla u jednoho odkázána kamsi, prodejce jí zcela bez zájmu uvítal s: "Jo paninko, to jste zaspala, teď Konu neobjednáte, to máte smůlu, to si počkáte, zkuste se zeptat za pár měsíců...",
- mně měl dnes volat prodejce z Hyundai Centra Praha, při našem rozhovoru v sobotu mi řekl: "Jo vy byste chtěl Konu podle vlastní konfigurace, no nevím zda to jde, zavolám vám v úterý nebo víte co, zavolejte vy mně - já na to: tak snad mi zavoláte vy ?!, on: no tak jo, já se vám nějak v úterý ozvu".
No neozval... To si ti troubové neuvědomují, že si odradí zákazníka, který má o nákup u nich zájem? Kdo je to učí jednat se zákazníky??? Panebože, jaká to je divná doba???

Bohužel je to tak. Když jsem si vybíral auto, zkušenější kolega mi říkal - neřeš to přes maily a telefony, zajdi na prodejnu, najdi někoho kdo se chová slušně a řeš to s ním osobně (je to o vybudování vztahu). Nevěřil jsem tomu a nakonec se mi to potvrdilo Několik zápůjček, miliardy dotazů, vyjednávání slevy, financování, všechno jsem pak řešil s jedním člověkem, i když jsem pravděpodobně někde mohl mít o pár tisícovek lepší cenu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, pokud by někdo měl zájem o již beznadějně vyprodanou záležitost, tak mám k dispozici 1 ks předváděcího Citigo iV.

Cena za předváděcí vůz 345.000,- Kč bez DPH (sleva 44.000,- Kč)

Registrace 3.1.2020, najeto 2500 km.

Citigo.JPG

Upraveno uživatelem Tomas_2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bavil jsem se jednim znamym, co delal dlouho prodavace u Hyundai, a rikal, ze dneska maji na i30 treba cca jen 9000 Kc. A ne prodavac premii, ale dealerstvi jako takove. Takze ta motivace prodavat mozna tomu umerne klesa. Dealerstvi zijou spis z prodeju predrazenych doplnku, garancek a servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, odjinud napsal:

Bavil jsem se jednim znamym, co delal dlouho prodavace u Hyundai, a rikal, ze dneska maji na i30 treba cca jen 9000 Kc. A ne prodavac premii, ale dealerstvi jako takove. Takze ta motivace prodavat mozna tomu umerne klesa. Dealerstvi zijou spis z prodeju predrazenych doplnku, garancek a servisu.

Tak jsou na tom i hůř, třeba prodavači DACIA 🙂 9.000,- je ještě pohoda. K tomu třeba 6.000,- provize z financování, 5.000 marže na příslušenství ( zimní komplety, zabezpečení, apod.) no a už máš dvacku, prodáš 25 aut za měsíc a je půl koule doma. Což není na nějaký vyskakování, ale po odečtení nákladů se to dá udržet aspoň na nule. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, African napsal:

Za týden bude konečně čas vyzvednout auto, mám termín, ale zároveň jsem dostal Proforma fakturu na celkovou zbytkovou cenu vozu, která musí být uhrazena před převzetím, to je asi standard že? Když já vidím ve všem boudu.... :lol2:

Ty kráso, to si měl za týden hotové ne :D 

Jinak standard, to tak hodí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tadu čtu ty veselé příhody tak nevím.

Jednou jsem si to jako Mr. Nobody nakráčel k AD na čumendu, dostal jsem kafe, klíčky od auta na vyzkoušení na víkend, protože byl pátek, nechal tam stát svoje auto, v pondělí vrátil půjčené, prošli jsme nabídky, vybrali barvu ;) a když jsme odjížděl se svým novým autem, tak jsem měl fakturu k zaplacení vzadu na sedačce.

Asi jinej gang.

 

Edit. A faktura zněla na celou částku, zálohu jsem neplatil.

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Tomas_2002 napsal:

A co jsi čekal ? Že přijde Mr. Nobody, dostane auto na fakturu a až se mu bude chtít, tak zbytek ceny možná zaplatí ? :D 

V Africe cash při převzetí, tam poslat prachy předem, tak přijedeš do prázdného starého skladu :D

Edit: Ale u nás je vlastně cash zakázanej, já zapomněl....

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...