Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

@Tomas_2002

Kurňa ta RS Octavie je krásná....to bych si taky nechal líbit.

Aktualizace mého hledání nového povozu...

Není to teda VW group....ale třeba to bude slušný povoz.

Tohle mi dohodila kolegyně  od manželky, koupeno v SR, plná servisní historie, rozumný rok, kilometry a výkon....pojedu to asi zkouknout, mám to pár km od domu.

https://www.autobazar.eu/opel-astra-st-14-turbo-92kw-enjoy-sk-id17204918.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, uff napsal:

Emisni omezeni v ramci car policy byl jeden z faktoru, ktery jsem regulerne zvazoval pri prechodu do jine firmy. V ex zamestnani jsem mel financni budget ok, ale treba ctyrkolka uz vychazela emisne mimo... Divnej to svet

Jj, automat ne a manuál jo, takhle to měl souseda kamarád. Ale že letí na zbytečnou schůzku letadlem je už jiná 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, guzmic napsal:

@Tomas_2002

Kurňa ta RS Octavie je krásná....to bych si taky nechal líbit.

Aktualizace mého hledání nového povozu...

Není to teda VW group....ale třeba to bude slušný povoz.

Tohle mi dohodila kolegyně  od manželky, koupeno v SR, plná servisní historie, rozumný rok, kilometry a výkon....pojedu to asi zkouknout, mám to pár km od domu.

https://www.autobazar.eu/opel-astra-st-14-turbo-92kw-enjoy-sk-id17204918.html

Vypadá dobře, hlavně historie vozu tak jak má být...Vem pořádnýho automechanika a jeť se na ni mrknout B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, guzmic napsal:

@Tomas_2002

Kurňa ta RS Octavie je krásná....to bych si taky nechal líbit.

Aktualizace mého hledání nového povozu...

Není to teda VW group....ale třeba to bude slušný povoz.

Tohle mi dohodila kolegyně  od manželky, koupeno v SR, plná servisní historie, rozumný rok, kilometry a výkon....pojedu to asi zkouknout, mám to pár km od domu.

https://www.autobazar.eu/opel-astra-st-14-turbo-92kw-enjoy-sk-id17204918.html

Nechtěl jsi automat...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele když tady probíráte auta podle cen ND, tak mám čerstvý zážitek ze servisu v Olomouci. Mladému řekli v servise za opravu přední nápravy a výměnu zadních tlumičů 14 500,- včetně práce. Já to se stejnými díly (stejná značka ND) nechal udělat u kamaráda za 5 000,- Díly jsem si sehnal z Polska (mám přístup do jedné velké firmy prodávající velkoobchodně ND).

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kromě podezřele levných vesnických stáčíren zastrčených mezi kolchozem a pěstitelskou pálenicí cokoliv, hlavně když je na té pumpě provoz. Slušné motory jsou stavěné i na US břečku (tj. jakýkoliv prémiový příplatek po sešlápnutí plynu akorát “vyletí komínem”) - a u downsizovaných oturbených eurojebek pro korporát (s ultra-long-life servisními intervaly) se dnes stejně nepočítá s životností přesahující základní záruku/leasing, aby dávalo smysl krmit je čímkoliv příplatkovým. Čest zbývajícím výjimkám... :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Tomas_2002 napsal:

Tak jsem se zamiloval. Myslel jsem si, že si to vezmu jako služební, ale neprošlo to skrz emise :( 

120170814_10218115777951480_8939173920003632752_o.jpg

 

 

Tak RS se dělá i v hybridu - 1,4TSI 180 kW, emise nějakých 33g, budeš ještě za zelenýho (a nemyslím Alzáka :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Berbatow napsal:

Hele když tady probíráte auta podle cen ND, tak mám čerstvý zážitek ze servisu v Olomouci. Mladému řekli v servise za opravu přední nápravy a výměnu zadních tlumičů 14 500,- včetně práce. Já to se stejnými díly (stejná značka ND) nechal udělat u kamaráda za 5 000,- Díly jsem si sehnal z Polska (mám přístup do jedné velké firmy prodávající velkoobchodně ND).

 

 

A příště, až půjdeš do hospody, tak se ve dveřích otoč a udělej si to doma, protože jídlo za 145,- korun zvládneš udělat doma za 50,-. 

Takže když jsi tady před měsícem poptával autoservis v Olomouci pro mladého, kterému jsi koupil Golfa a on si podle tvých slov umí sotva natankovat, tak jsi vlastně hledal Ferdu co to opraví na zvedáku za barákem. Kdybys to napsal hned tak bys mladýmu ještě ušetřil cestu do servisu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kromě podezřele levných vesnických stáčíren zastrčených mezi kolchozem a pěstitelskou pálenicí cokoliv, hlavně když je na té pumpě provoz. Slušné motory jsou stavěné i na US břečku (tj. jakýkoliv prémiový příplatek po sešlápnutí plynu akorát “vyletí komínem”) - a u downsizovaných oturbených eurojebek pro korporát (s ultra-long-life servisními intervaly) se dnes stejně nepočítá s životností přesahující základní záruku/leasing, aby dávalo smysl krmit je čímkoliv příplatkovým. Čest zbývajícím výjimkám... :smoke:

Nezbývá než souhlasit...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...