Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Před hodinou, guzmic napsal:

@Tomas_2002

dnes jsem nechal udělat servis na tom golfu, ty 1.2tsi 77kw žerou standardně nějak výrazně olej? Plánuju dělat výměnu co 10-12tis....tak jestli to extra hlídat.

Průběžně kontroluji všechny auta, olej, brzdovku i chladící kapalinu. Auto by ti mělo dát vědět, ale co, vždyť to zabere pět minut a mě navíc baví čumět do motoru :D Dnes jsem byl na výletě a docela mě překvapila u miciny průměrná spotřeba za najetých cca 200km , kterou tedy nijak neřeším, ale dle recenzí jsem čekal víc. Po zajetí prý půjde ještě o něco níž, takže spotřeba kolem sedmičky je na pohodu. No a pak jsem zatáhl u AD Mitsubishi za kliku, řekl Dobrý den, jak se vede a do dvaceti minut bylo padesát táců v prdeli :wacko: No, ale dostal jsem aspoň dárek :lol2:

_20201008_161618.jpg

DSC_0404.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Radek124 napsal:

Po tom utrpení co jim Vlasta svým "vybíráním káry" způsobil se na něm museli nějak zahojit :speak_cool:

Tak nějak... :lol2:

To Sibiř: Prahové ochranné lišty, ochranná lišta zadního nárazníku, střešní příčníky rána jako z děla protože jim to dělá Thule, no a nakonec při troše ukecávání komplet zimní sada hliníkáčů. Měl jsem domluvené v pneuservisu u kámoše plecháče, ale při sečtení kompletu Nokian pneu, plechové disky a nějaké ty prepíč ventilky 1300,00 Kč/ks + práce vycházela sada o pouhé tři litry levněji než originální hliníková sada. Sám mi řekl do telefonu, že by neváhál, plecháče bezproblémů stornoval, no a pajzka fuč....zaplatil jsem, proskočil oknem jak Body a Doyle a utíkal jsem až se za mnou prášilo :lol: 

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, Tomas_2002 napsal:

To jsou fakt děsný ceny ....

Ať mi pak nikdo neříká, že na japonce není všechno drahý. U nás mi to vychází na 35k a při slevě k novýmu autu do 30k ....

Tak leda že by bylo 20k za tu lakovou tužku ...

No jo no, VW group, jiná liga :D Napiš mi sem prosím tě jen výčrt za kolik u Vás koupím Thule nejvyšší model Aerodynamic na Kodiaqa a Nokiany pneu WR SUV 3 v 215/70 R16? Já říkám, nikdy neříkej nikdy a příště třeba zajdu k Vám :cheers: Je to jedna z položek, která jde všude podobně a to je celkem plus mínus sedmnáct. Za třináct 4x originální hliníkový disk, senzorventilky a ty ochranné lišty na celé auto v nerez, všechno v originálu by byla opravdu pecka......a myslím to vážně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže:

 

Kola - 16" komplety (pneu Continental) - 26.700,- Kč https://eshop.skoda-auto.cz/cs_CZ/kompletni-zimni-kolo-nanuq-16-karoq/p/57A073226++8Z8kal

Ochranné prahové lišty - 1.700,- Kč https://eshop.skoda-auto.cz/cs_CZ/dekorativni-prahove-listy-pro-karoq/p/57A071303

Střešní nosič - 4.300,- Kč https://eshop.skoda-auto.cz/cs_CZ/pricny-stresni-nosic-karoq/p/57A071151

Celkem 32.700,- Kč. Ve skladovce po slevě 27.800,- Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@African Sorry že kecám do japonského byznysu rodinných vozů, ale kolikrát do roka na budeš na to expediční vozidlo nasazovat zahrádku, abys užil funglovku z "nejvyšší řady"? Totéž kola - předpokládám že jde o standardní "japonský" rozměr, kterých je od předchozích majitelů imrvére plný bazoš - a když ne ten, tak inzerce na fóru lidí co "myšmazbuše" jezdí... 🐭 ♦️♦️♦️

Mě teda svého času příčníky od Thule na jeden LEXUS vyšly i s dopravou na búra (od té doby nasazené jen jednou, totéž i předchozí majitel) - a k druhé manželčině nákupní kabele jsem letos ty "aerodynamické" vydyndal dokonce zdarma, spolu s druhou zánovní sadou origo 17" hliníkáčů (gumy jsem ve vlastním zájmu koupil nové, ventilky naštěstí ještě bez čidel - a od té doby se to válí v garáži).

To se pak kupujou hodinky, když si vybereš lacinou asijskou značku a k AD jezdíš za svoje měnit akorát olej a štemplovat servisku :cheers: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Radek124 napsal:

@African Sorry že kecám do japonského byznysu rodinných vozů, ale kolikrát do roka na budeš na to expediční vozidlo nasazovat zahrádku, abys užil funglovku z "nejvyšší řady"? Totéž kola - předpokládám že jde o standardní "japonský" rozměr, kterých je od předchozích majitelů imrvére plný bazoš - a když ne ten, tak inzerce na fóru lidí co "myšmazbuše" jezdí... 🐭 ♦️♦️♦️

Mě teda svého času příčníky od Thule na jeden LEXUS vyšly i s dopravou na búra (od té doby nasazené jen jednou, totéž i předchozí majitel) - a k druhé manželčině nákupní kabele jsem letos ty "aerodynamické" vydyndal dokonce zdarma, spolu s druhou zánovní sadou origo 17" hliníkáčů (gumy jsem ve vlastním zájmu koupil nové, ventilky naštěstí ještě bez čidel - a od té doby se to válí v garáži).

To se pak kupujou hodinky, když si vybereš lacinou asijskou značku a k AD jezdíš za svoje měnit akorát olej a štemplovat servisku :cheers: 

Nekoupil jsem funglovku, abych pak po bazoši hledal přeci jetý kola, né :punk: Příčník jsem docela řešil, jelikož na staré micině jsem měl Hakr za tašku hrušek, byl super, ale trochu hlučnější. Já střídám rakev, držák na kola, držák na lyže a příčníky už tam chci mít defakto celoročně. Ty Thule opravdu neslyšíš ani při vyšších rychlostech, myslím tím 140 dálnice, já se víc bojím, no a navíc je vycvakneš v řádu vteřin, když už je musíš sundat. Mají je opravdu vymazlený a je to pro mě jedna z velmi důležitých součástí auta. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...