Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Jo ale teď jsem si vzpomněl - měl jsem před lety 2x Mazdu 626, jednu GE a jednu GF, obě to byly výborný pohodlný bezproblémový auta a obě měly u všech čtyř dveří přes prahy takové plastové lišty a to i přes tu vnitřní gumu. To bylo dobré řešení už od výroby, byly to auta z doby, kdy ještě výrobci přemýšleli nad praktickými věcmi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, geometr napsal:

Moje děti musej prahy překračovat a v autě nesměj jíst.

Tak to by jsi s námi týden na horách nedal :D Pět děcek v lyžákách, v kufru sáně, pekáče, a hurá na kopec, jaj, první dva, tři roky budou náročný. Jinak nejsme žádný prasata, ale v autě se může defakto všechno. Dodnes vzpomínám když kamarád dovezl v JAR nové Volvo a ještě ten den ho objel šroubovákem, aby mu ho prý neukradli. Na druhou stranu vůbec neřešil prachy, což dělá také hodně....Ale dodnes na tu akci vzpomínáme, tři hodiny staré auto, masakr to byl :weird:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já vozim na horách jen ty dvě svoje a lyže jsou v rakvi, pekáče a saně na lyžích neprovozujou (to je vlastně ani od mala nikdy nějak moc nebralo) a lyžáky jsou ve velkym pytli nebo řeznický přepravce v kufru, ale kdyžtak v nich prah taky překročej (já si je na řízení sundavám :lol2:). Z toho svinčíku na podlaze si hlavu moc nedělam, to se jednou za čas vykydá, ale jídlo jako fakt venku (to je možná do "moje malé obsese a fobie", že jo?), to si s nima klidně i někde zastavim - to občas neni tak špatný, protahneš se, trochu si odfrkneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinými slovy, místo běžného opotřebení (zbytečného!) laku na laciných plastových náraznících a prazích teď budete řešit škrábance, způsobená od lyžákama a nákupníma vozíkama na příplatkových hliníkových lištičkách, které za mrzkých pár tisíc pozvednou fádní interiér minimálně na úroveň Rolls Royce... :thumbsup_anim:

@dawe009 V těch červených botičkách, nebyl to byl pan Fukuiči osobně? Taky jsem na představení (současného) IS v Brně spáchal ostudu, i když tehdy to bylo spíš kvůli (nekonečnému) servisu. Každopádně druhý den už jsem měl auto nachystané, ani na prachy od pojišťovny se nečekalo... :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem na pořádek v autě taky háklivej. Děti taky vyklepávám s jídlem až zastavíme, ale někdy to nejde a nadělají bordelu, až z toho bolí oči. Na prahach jsem měl nalepenou ochrannou folii, ale když jsem dával auto na keramiku, tak jsem je sundal a už jí tam nedal. Další věc co nechápu, jak můžou vznikat rýhy od nehtů za klikama. Kua přece, když otevírám dveře, tak vezmu jen za kliku a zatáhnu k sobě...to bych se posral. No a další věc je, když mě manželka škrábe při zvedání z podlahy kabelkama a zipama na nich do kaslíku u spolujezdce. Ach jo.....

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem na tohle rezignoval dávno. Ale mám to štěstí, že mám starou vránu. Klasika je, když dorazím domů a děcka jsou venku, že mi okamžitě naskáčou do kufru a dírou na lyže prolézají až za volant a zpět. Vydrží to klidně i hodinu.

Horší to má soused. Ten je na auto extra háklivej (přestože má stejně starou vránu jako já) a leští/vysává ho takřka nepřetržitě. Toho Pánbu potrestal dvěma blijícími dcerami. První zatáčka a blééé :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, manželka... kabelky, batůžky, zipy na všem možným od hadrů až po malá zavazadla (samozřejmě kovový) - u mě nekompromisně do kufru, voblečení do kufru - vyndej si co potřebuješ, to si dej do dveří. Já mám uplně alergii na jakýkoliv volně se povalující věci v kabině. Z těch zipů bych se posral.  Jo a pak ještě mlácení dveřma, no tvl... Ale já mám ženu a děti takový, že si na tyhle moje vrtochy zvykli a tyhle pravidla dodržují. Horší je, když mam vézt třeba tchyni, ta je nevychovaná :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, geometr napsal:

Jo, manželka... kabelky, batůžky, zipy na všem možným od hadrů až po malá zavazadla (samozřejmě kovový) - u mě nekompromisně do kufru, voblečení do kufru - vyndej si co potřebuješ, to si dej do dveří. Já mám uplně alergii na jakýkoliv volně se povalující věci v kabině. Z těch zipů bych se posral.  Jo a pak ještě mlácení dveřma, no tvl... Ale já mám ženu a děti takový, že si na tyhle moje vrtochy zvykli a tyhle pravidla dodržují. Horší je, když mam vézt třeba tchyni, ta je nevychovaná :-)))

já je vychovávám nepřetržitě...a je pravda, že to funguje a už si dávají trochu pozor...páč ví, že kdyby ne, tak se naseru 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já podepíšu všechny body, co tu zazněly kolem opatrnosti k autu. Kolegyně se před lety smála, když jsem jí řekl, že v autě prostě nebude jíst. Říkala, že není tříletý dítě. A pak to dopadlo takhle.

Málem jsem jí zabil. Malý zadostiučinění v podobě totálně hnědejch džín na patřičnejch místech, v kterejch musela přes celou pumpu kolem desítek lidí, na potlačení nutkání k fyzickýmu násilí ale stačilo.

 

1230094_10152240199688677_435059571_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když byly děti malý, nesměly v autě jíst vůbec, když povyrostly, nesměly jen nic s čokoládou a bylo úplně fuk, jestli jsme jeli rodinným kombíkem, nebo pracovním pick-upem. No, a dneska, v hluboké dospělosti, když chtějí cokoli sníst ve svých vlastních autech, pěkně si zastaví a snědí to venku. Chce to vytrvat a výsledky se dostaví :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, African napsal:

No a já vůl mám přitom ty lišty 2x dražší a v katalogu píšou jenom Ochranná nerezová lišta, to je krach.... :lol2: Ale aby jste si nemysleli, že jsem nezkusil i jiné možnosti, 1.200,- Kč vyhozených do popelnice za neoriginál, který v některých případech bývá lepší jak originál, např. potahy Pegout. Ty vogo, infarktový stav při lepení, kluk se mi hned o spodek lišty fiknul a celé takové divné, pouze na 3D páskách, takže to odstávalo, tekla pod něj voda, no upřímně se mi to nepovedlo. Originální byla třikrát dražší, to je pravda, ale už je to kus nerezu, vcelku autu sluší, ale to nejdůležitější že je přilepená úplně celá a vypadá jako součást auta. Nemít psa, tak ji tam ani dávat nebudu, stejně tak jako nemít děti, tak nedávám ani ty prahovky. To jen tak, aby řeč nestála :cheers:

DSC_0402.JPG

Ty wole už dlouho jsme doma neměli auto kde musime lepit listy a kupovat potahy. S Tebe budou mit radost i na benzince, je tam doplňků habaděj. 😂 neni lepsi se na listu za x tidic vysrat a pred prodejem vylakovat ten naraznik?😉 beztak bude sedřený když to máš jako náklaďák a bagr v jednom😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, M3maniac napsal:

Ty wole už dlouho jsme doma neměli auto kde musime lepit listy a kupovat potahy. S Tebe budou mit radost i na benzince, je tam doplňků habaděj. 😂 neni lepsi se na listu za x tidic vysrat a pred prodejem vylakovat ten naraznik?😉 beztak bude sedřený když to máš jako náklaďák a bagr v jednom😀

Když ho vylakuješ, tak hned budeš obviněn, že prodáváš totálku po celolaku :DDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si do X5 koupil gumovy koberce, abych nenicil ty velurovy. Pak sem si rek, ze su kokot, ze to furt budu mit hnusny, abych je tam pak pri prodeji dal zpatky, kdo se ma na tu gumu divat. Tak sem tam dal velur, ve 200tkm vyhodil a koupil novy. Dat si potahy na sesle a kozesinu na volant, tak bych si fakt uz hodil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, sibirnaya napsal:

Ja si do X5 koupil gumovy koberce, abych nenicil ty velurovy. Pak sem si rek, ze su kokot, ze to furt budu mit hnusny, abych je tam pak pri prodeji dal zpatky, kdo se ma na tu gumu divat. Tak sem tam dal velur, ve 200tkm vyhodil a koupil novy. Dat si potahy na sesle a kozesinu na volant, tak bych si fakt uz hodil..

Vzpoměl jsem si na jeden inzerát :lol2:

https://www.sbazar.cz/matej.kacir/detail/122386078-bmw-320-gt

m8khW3.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...