Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 6 minutami, M3maniac napsal:

Za týden s úplatkem? kurva je to přece jen rozdíl morava vs čechy..... Já bych byl nasranej kdyby to nebylo na konec šichty :-))), asi ji kupuješ krabicový víno :-)))

:lol2: Kdepák, já ji hned řekl že to nespěchá, protože Vím že toho mají opravdu hodně....mě šlo hlavně o to netvrdnout X hodin ve frontě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, honzyk napsal:

Náhodou to vůbec není zlý, ale přiznám se že já bych světlej vnitřek mít asi nemohl, musí to dát fušku udržet ho  pořád pěknej. 

Mám dvě malý děti, proto jsem psal, že mi asi jeblo, vzít si takový interiér. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, geometr napsal:

Nejíst v autě, před nástupem do auta mejt ruce, sundávat boty :-)))  A věřím, že je nemáš blicí.

Naštěstí už v autě neblijou :) Navíc na delší trasy jezdíme Caravellou, tak snad to bude OK. Největší prase jsem doma já, tak se budu muset krotit 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, Dokusan napsal:

Mám dvě malý děti, proto jsem psal, že mi asi jeblo, vzít si takový interiér. :)

To je taký polosvetlý 🙂 Ja mám posledných 10 rokov všetky interiéry svetlé, a je to o dosť praktickejšie, špeciálne s malými deťmi. Každú blbosť, čo tebe alebo im vypadne z rúk, okamžite nájdeš. A rozotretú čokoládu vidíš hneď a nie až potom, ako ju objavíš na nohaviciach. Umyť sa to dá rovnako ako z tmavého interiéru. Budeš spokojný, neboj.449757312_DSC042322.thumb.jpg.26d8e1841184e46297d8602ec9197324.jpgP1020726.thumb.JPG.9a111ee8c12229d213c8ed9416187716.JPG

 

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl v Octávce takovou bledě modrou, to byl teprve brutál. Nějaká limitka z Holandska a všude na to koukali jak z jara, i u AD Škoda :D Každopádně ty profi mokré čištění jsou super a člověku spadne čelist, do jak perfektního stavu je možné dát znovu po letech nebo nějakém znečištění interiér....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, M3maniac napsal:

Chápu, tady máš Dom Perignon a treba za týden mi to přepiš ( skutečně to trvá asi 20 minut )😀 super kámoška.

Jen blbni 🙂 Jdu takhle jednou s flaškou na dopravku a za par měsíců jdu podávat vysvětlení na kriminálku 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 10. 2020 v 13:48, African napsal:

Tak řekni, že stojí deset, mě to prochází.....i u hodinek :D Já docela potil, protože u nás ráno 3 stupně, otázka času kdy nachumelí a moje kolečka měli dodat druhý týden v listopadu. Před chvílí telefon, že je nějákým zázrakem naskladnili, tak v pátek jedu. Zimní sezóna jest zachráněna :guitar: Jsem zvědavý na ty Nokiany WR SUV 3, recenze vcelku pozitivní....Na starém vozítku  jsem měl Bridgestone a ty byli suprový teda na sněhu, tak se snad budou chovat minimálně stejně dobře.

images.jpg

Já měl SUV3 na Hondě CRV a docela hučely, nicméně to bylo možná stářím, teď jsem kupoval na Kugu SUV4, tak uvidím. Zatím spokojenost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Lenin napsal:

Já měl SUV3 na Hondě CRV a docela hučely, nicméně to bylo možná stářím, teď jsem kupoval na Kugu SUV4, tak uvidím. Zatím spokojenost. 

Jezdím s nima a na pohodu, nijak moc nehučí, ale je pravda že to auto je vcelku dobře celkově odhlučněné....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, vwtyp11 napsal:

Já dával pirelli sottozero N3 a jsem úplně nastvanej ve vyšších rychlostech celkem plavou, včera v reichu 285km/h a honil jsem to po celým pruhu

Tak je to jasný, potřebuješ lepší auto a lepší gumy :D

 

2020-10-20 08.39.23.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, vwtyp11 napsal:

Já dával pirelli sottozero N3 a jsem úplně nastvanej ve vyšších rychlostech celkem plavou, včera v reichu 285km/h a honil jsem to po celým pruhu

Ja bych trochu pridal. To uz bude na hranici nizkeho letu a prilnavost nebude tak dulezita. Pak uz bych se zameril spise na aerodynamicke prvky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, Murphy97 napsal:

Ja bych trochu pridal. To uz bude na hranici nizkeho letu a prilnavost nebude tak dulezita. Pak uz bych se zameril spise na aerodynamicke prvky.

Tovární spec. plus gemballa podvozek s cca 3.000km. Je pravda, ze moje “honil po celém pruhu” je pocit a formulace subjektivní. Nebezpečně jsem se necítil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...