Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, vwtyp11 napsal:

Já dával pirelli sottozero N3 a jsem úplně nastvanej ve vyšších rychlostech celkem plavou, včera v reichu 285km/h a honil jsem to po celým pruhu

Ani mi nemluv, poprvé jsem koupil gumy jen tak bez čtení recenzí a ted koukám, že tyto pirelky docela propadak, tedy az ne disciplínu na suchu, tu jedinou vyhráli. No jsem zvedav jestli vyjedu kopeček na sněhu 😀

9E5D39DD-4D87-42F5-B242-8B96B0151630.jpeg

27CBC28A-4347-4B52-A9C6-197E5D234368.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad to tu nebude offtopic. Shanim do tatova loveckeho auta (Suzuki Vitara 2.0 benzin) novou baterku. Auto jezdi jen kratky trasy - do lesa a zpet, v radu jednotek kilometru. Nekdy denne, nekdy 2 tydny stoji v nevytapeny garazi.

Tata dostal doporuceni na baterky Banner, udajne vhodnejsi pro tento typ provozu. Mate s nimi nekdo zkusenost, popr. jiny tip na baterku do auta na pocuky kolem komina?

Diky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, M3maniac napsal:

Ani mi nemluv, poprvé jsem koupil gumy jen tak bez čtení recenzí a ted koukám, že tyto pirelky docela propadak, tedy az ne disciplínu na suchu, tu jedinou vyhráli. No jsem zvedav jestli vyjedu kopeček na sněhu 😀

Jaký Pirellky jsi bral? Na moje rozměry neměli jiný v runflatu než tyhle WINTER 240 SOTTOZERO SERIE II. Dorazí příští týden, tak uvidím.

https://www.pneu-kvalitne.cz/pirelli-winter-240-sottozero-serie-ii-245-35-r20-95v-rof-xl-runflat.html?utm_medium=feed&utm_campaign=Feed

Upraveno uživatelem neuromancer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, odjinud napsal:

Panove, daval jste nekdo na novy auto preventivni antikorozni nastrik spodku?

Planuju si auto par let nechat, takze bych do toho docela sel...

Jsem volal do nějaké firmy přesně týden poté co jsem fešáka dovezl domů :D Nejsme holt Švýcaři, a nějaký rok snad auto v rodině zůstane. Chlapík mě spočítal komplet antikorozní nástřik + ošetření dutin nějakou peckou za 17.000,-Kč, ale to se nelekej, hned mě upozornil že na SUV je daleko víc práce. A co je důležité, doporučil mi to udělat po skončení záruky, jelikož už se setkal s některými výrOkobci aut, kteří závady na podvozku hází právě na doplňující úpravu podvozku a nechtějí plnit záruky. Za pět let se k tomu vrátím, ale zatím jsem to pustil z hlavy a za pět let pravděpodobně kvůli ceně pustím také... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad to tu nebude offtopic. Shanim do tatova loveckeho auta (Suzuki Vitara 2.0 benzin) novou baterku. Auto jezdi jen kratky trasy - do lesa a zpet, v radu jednotek kilometru. Nekdy denne, nekdy 2 tydny stoji v nevytapeny garazi.
Tata dostal doporuceni na baterky Banner, udajne vhodnejsi pro tento typ provozu. Mate s nimi nekdo zkusenost, popr. jiny tip na baterku do auta na pocuky kolem komina?
Diky moc!
Toto asi ziadna baterka dlho neprezije. Na tak kratkej trase sa nestiha dobit, a je jedno aka značka to bude.
Treba kupit najvacsiu co sa tam fyzicky zmesti a okrem znacky Bosch/Varta. Tito maju dost problemov posledné roky.
A potom pravidelne nabijat externou nabíjačkou.

Sent via IPoAC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, African napsal:

Jsem volal do nějaké firmy přesně týden poté co jsem fešáka dovezl domů :D Nejsme holt Švýcaři, a nějaký rok snad auto v rodině zůstane. Chlapík mě spočítal komplet antikorozní nástřik + ošetření dutin nějakou peckou za 17.000,-Kč, ale to se nelekej, hned mě upozornil že na SUV je daleko víc práce. A co je důležité, doporučil mi to udělat po skončení záruky, jelikož už se setkal s některými výrOkobci aut, kteří závady na podvozku hází právě na doplňující úpravu podvozku a nechtějí plnit záruky. Za pět let se k tomu vrátím, ale zatím jsem to pustil z hlavy a za pět let pravděpodobně kvůli ceně pustím také... :lol2:

17kkč je docela dost. Co jsem se tak koukal na různý fóra, tak to vycházelo okolo 7kkč. Ale je fakt, že většina to byli nějací garážisté někde na venkově / maloměstě.

Ad záruka, no jo, tak každej druhej se z ní snaží nějak vyvlíknout... ono je samozřejmě i záruka na prorezavění, ale musíš to každý rok v autorizáku nechat za peníze prohlédnout a ev. opravit a vyjde to dráž a kdyby došlo na lámání chleba, tak stejně ti asi sotva dají novou kastli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, lykan napsal:

Snad to tu nebude offtopic. Shanim do tatova loveckeho auta (Suzuki Vitara 2.0 benzin) novou baterku. Auto jezdi jen kratky trasy - do lesa a zpet, v radu jednotek kilometru. Nekdy denne, nekdy 2 tydny stoji v nevytapeny garazi.

Tata dostal doporuceni na baterky Banner, udajne vhodnejsi pro tento typ provozu. Mate s nimi nekdo zkusenost, popr. jiny tip na baterku do auta na pocuky kolem komina?

Diky moc!

Battery-import, zkus kouknout, poradí a rozumné ceny. Exide, za mě spokojenost.

Upraveno uživatelem DavidLC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, lykan napsal:

Snad to tu nebude offtopic. Shanim do tatova loveckeho auta (Suzuki Vitara 2.0 benzin) novou baterku. Auto jezdi jen kratky trasy - do lesa a zpet, v radu jednotek kilometru. Nekdy denne, nekdy 2 tydny stoji v nevytapeny garazi.

Tata dostal doporuceni na baterky Banner, udajne vhodnejsi pro tento typ provozu. Mate s nimi nekdo zkusenost, popr. jiny tip na baterku do auta na pocuky kolem komina?

Diky moc!

Souhlasím, Varta už není co bývala, máma má Vartu v městském přibložovadle už přes 10 let, jen jí před zimou nabiju a vše ok. Pod tímto dojmem jsem do ní šel před necelými třemi roky taky a během záruky jedna KO a vyměněná odešla 2 měsíce po záruce. Na Banner jsem četl rozporuplné reakce, někdo chválil, jiný nadával, takže nakonec v autě Exide, ale je tam teprve půl roku, takže na hodnocení moc brzo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...