Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, odjinud napsal:

17kkč je docela dost. Co jsem se tak koukal na různý fóra, tak to vycházelo okolo 7kkč. Ale je fakt, že většina to byli nějací garážisté někde na venkově / maloměstě.

Ad záruka, no jo, tak každej druhej se z ní snaží nějak vyvlíknout... ono je samozřejmě i záruka na prorezavění, ale musíš to každý rok v autorizáku nechat za peníze prohlédnout a ev. opravit a vyjde to dráž a kdyby došlo na lámání chleba, tak stejně ti asi sotva dají novou kastli...

Tak záruky na co, co a jak jsou tak nějak jasně daný v podmínkách. Je to zamotanec, ale trochu se v tom dá zorientovat. Mitsubishi má např. na protirezivění 12 let. Auto samozřejmě musíš dávat prohlédnout každý rok, porušení laku, či povrchové antikorozní ochrany nechat opravit na své náklady, je to spíš tak nějak záruka na tzv. protirezivění zevnitř. Viděl jsem X nových aut, kde lak není porušený a začne prostě tzv. bublat,  třeba jako starší verze VW Tiguan kolem klik a ano, na to se záruka vztahuje. Plánuješ dávat auto každý rok do AD Hyundai na záruční kontrolu? 

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Planuju, ale ne na korozi. Tu vypustim, takze zaruka na ni padne. Jak pises, nasypes do ni za ty leta u AD hromadu za kontroly a opravy a nakonec Ti ji stejne uznaji jen tu vnitrni korozi, coz neni pripad podvozku, ktery pritom z podstaty koroduje prvni a soucasne se hodne spatne resi. Dvere nebo blatnik lehce vymenis, ale shnile prahy je vestinou konecna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, lykan napsal:

Snad to tu nebude offtopic. Shanim do tatova loveckeho auta (Suzuki Vitara 2.0 benzin) novou baterku. Auto jezdi jen kratky trasy - do lesa a zpet, v radu jednotek kilometru. Nekdy denne, nekdy 2 tydny stoji v nevytapeny garazi.

Tata dostal doporuceni na baterky Banner, udajne vhodnejsi pro tento typ provozu. Mate s nimi nekdo zkusenost, popr. jiny tip na baterku do auta na pocuky kolem komina?

Diky moc!

Já bych koupil chytrou nabíječku, udělal vývod kabel, at se nemusí otvírat kapota a píchnul to občas do zásuvky.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 5 hodinami, Vladar91 napsal:

Já bych koupil chytrou nabíječku, udělal vývod kabel, at se nemusí otvírat kapota a píchnul to občas do zásuvky.  

A Lykanův tatík bude moct před ostatníma slivcema u zástrčky machrovat, že má Plugin Hybrid a nepotřebuje dálniční známku :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, lykan napsal:

Snad to tu nebude offtopic. Shanim do tatova loveckeho auta (Suzuki Vitara 2.0 benzin) novou baterku. Auto jezdi jen kratky trasy - do lesa a zpet, v radu jednotek kilometru. Nekdy denne, nekdy 2 tydny stoji v nevytapeny garazi.

Tata dostal doporuceni na baterky Banner, udajne vhodnejsi pro tento typ provozu. Mate s nimi nekdo zkusenost, popr. jiny tip na baterku do auta na pocuky kolem komina?

Diky moc!

já měl Bannerku v Lanceru, tehdy auto ze začátku stálo třeba týden a jezdilo jen o víkendech, vydžela mi asi 7 let, poslední 3 roky pak jezdilo denně, garážovaný to auto bylo asi 2 roky, zbytek stálo celoročně venku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, odjinud napsal:

 Pro info - v Praze zase jedou rezervace na registru vozidel. Na listopad je jeste volno. 

Já to nechápu - proč si to ti lidi nezajedou zaregistrovat do nějakejch vopičích hor za Prahou ? Stojí tam jak jitrnice půl dne když jinde se nečeká vůbec ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Tomas_2002 napsal:

Já to nechápu - proč si to ti lidi nezajedou zaregistrovat do nějakejch vopičích hor za Prahou ? Stojí tam jak jitrnice půl dne když jinde se nečeká vůbec ... 

 

Před hodinou, odjinud napsal:

No a co ti daji za znacku? Prazskou asi ne, ne?

To je zajimavy. Jak to vlastne funguje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale od dob co se při převodech přestaly měnit RZ (o "značkách na přání" nemluvě) už fakt jenom pražskej jouda řeší co je na tom kterém autě za písmenka... :thumbsdown_anim:
Jako sorry, ale, ač nejsem z Prahy, tak je pro mne na autě nějaký téčko, emko, zetko nebo béčko no-go.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Radek124 napsal:

Sorry, ale od dob co se při převodech přestaly měnit RZ (o "značkách na přání" nemluvě) už fakt jenom pražskej jouda řeší co je na tom kterém autě za písmenka... :thumbsdown_anim:

Hele jak kdo. Já bych třeba snesl libovolnou RZ, ale mít tam "T" tak tak to bych nedal. To bych fakt těch 600,- CZK obětoval. To už bych tam snad měl raději nálepku Ortelu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...