Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, Tomas_2002 napsal:

Já bych do světlého interiéru (konkrétně do sedaček) šel pouze v případě, že by se jednalo opravdu o kůži. Což už se dnes netýká třeba SEAT, ŠKODA nebo VW.

A tady bych rád uvedl na pravou míru, že kůží myslím tu věc, co na sobě nosí zvířata. Ne tu ekosračku pochybného původu a kvality co dnes levnější automobilky používají.

Což mimo jiné beru jako podvod - v katalozích a produktových listech mnoha výrobců je dnes uvedeno pouze "kůže". Bez rozlišení toho, zda se jedná o kůži mrtvých zvířat nebo o koženku jak od Vietnamců.

To jako, že všichni lžou a ta kůže je výhradně uměle vyrobená?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Maxel napsal:


Zrovna včera jsem koukal na test od Hrubise.
Hodně to chválil, ač zrovna tuhle kategorii vozů nepreferuje.
Taky se mi novej Defík líbí moc!

 

 

 

 

 

Když jsme u těch interiérů, tak přesně takhle jej mám nakonfigurovaný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, JR_2010 napsal:

To jako, že všichni lžou a ta kůže je výhradně uměle 

před 11 hodinami, Tomas_2002 napsal:

Já bych do světlého interiéru (konkrétně do sedaček) šel pouze v případě, že by se jednalo opravdu o kůži. Což už se dnes netýká třeba SEAT, ŠKODA nebo VW.

A tady bych rád uvedl na pravou míru, že kůží myslím tu věc, co na sobě nosí zvířata. Ne tu ekosračku pochybného původu a kvality co dnes levnější automobilky používají.

Což mimo jiné beru jako podvod - v katalozích a produktových listech mnoha výrobců je dnes uvedeno pouze "kůže". Bez rozlišení toho, zda se jedná o kůži mrtvých zvířat nebo o koženku jak od Vietnamců.

Krátce po revoluci si šla moje tehdejší přitelkyně k vietnamcům kupovat koženou bundu.

Oblékla se do ní, zapla se a v malém zrcadle vedle slunečních brýlí  zkoumala jak moc ji ten střih sedne.....

Pan Luong viděl příležitost k náramnému kšeftu a říkal jí "Suší paní, píncezna!"

Bejvalka nebyla za zelena utržená a ptala se: "To je pravá kůže???"

Vietnamec povídá: "Paní, to je kůženka!"

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si s tím rozklepáváním řízků a došíváním hadrou děláte prdel, ale přesně tak mi některé dnešní “polokožené potahy” připadají, tj. že vrstva syntetického pigmentu (bílá, rudá, modrá, fialová a kdoví co jiného nepřirozeného teď frčí) je tlustší než sama imitace “přírodního” podkladu... 

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych dotaz na zkušenější - mám v plánu kupovat XC60. Řeším ale, jestli AWD nebo FWD. Pro moje ježdění v 99% případů bude stačit FWD, ale neumím odhadnout jednu věc. Po +- 5 letech budu nejspíš zase měnit a nejsem si jistý, jestli po AWD nebude výrazně vyšší poptávka...? Při nákupu je rozdíl cca 40k, tak aby při prodeji nebyl třeba kilo, protože 90% lidí bude chtít AWD. Neorientujete se někdo, prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Tichus napsal:

Měl bych dotaz na zkušenější - mám v plánu kupovat XC60. Řeším ale, jestli AWD nebo FWD. Pro moje ježdění v 99% případů bude stačit FWD, ale neumím odhadnout jednu věc. Po +- 5 letech budu nejspíš zase měnit a nejsem si jistý, jestli po AWD nebude výrazně vyšší poptávka...? Při nákupu je rozdíl cca 40k, tak aby při prodeji nebyl třeba kilo, protože 90% lidí bude chtít AWD. Neorientujete se někdo, prosím?

Rozhodně AWD,presne z důvodu, který uvádís. Jinak laminovana skla jsem si do konfigurace nedával 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim nic o tom, že by kožené Sedačky v autech nebyly kožené. A to jsem 12 let přímo u jejich výroby.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Asi se bavíme i o tom, že ne každá firma dává do svých modelů stejnou kvalitu a druh kůže. Samozřejmě, hlavně s ohledem na cenu. Stejně jako ocelová pouzdra u hodinek nejsou vždy stejné kvality a zpracování, myslím
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tichus: laminovany skla s vodoodpudivou vrstvou mam na XC70 2016 a doporucuju. Predchozi XC70 jsem mel bez a opravdu poznas rozdil, kdy je v aute vetsi ticho.

ad AWD: 3 predchozi Volva jsem mel AWD, nyni mam XC70 D4 Inscription, s upravou Polestar, je to 8st. automat, FWD. Hlavne zena resila, co bude delat bez AWD 🙂 Me to prijde jako takova moderni must have vec, ale pritom tahas o cca 80 kg vic, je drazsi servis, mirne vyssi spotreba apod. Na hory nejezdim a u nas na jizni Morave je v zime vic snehu v mrazaku nez na silnici.

U predchozi XC70 vysel servis AWD na cca 10 000 Kc (v neautorizovanem servisu, ale specializujicim se pouze na Volvo), byl v tom olej do haldexu a diferaku, filtr a prace kolem toho.

Je prijemny, kdyz tomu slapnes a pri zapnuti AWD se nezvedne predek, ale na druhou stranu zvaz, jestli to opravdu potrebujes.

AWD je pro spoustu lidi takovy psychologicky siditko, ze jim to v pripade krizovky pomuze.

Pri prodeji to mozna bude zadanejsi varianta, na druhou stranu to co vydelas oproti FWD nechas za servis (preventivni, viz. vyse).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...