Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

No a nemáš lepší udělat “repas”  stávajícího vozu, když jsi spokojený? 

Ja byl ochotnej investovat max 20, ale do toho se prej nevejdou spis 40 ... a to do auta za 60k nema pro me smysl. I kdyz osobne si myslim ze sikovnej mechanik by si to do 5000 umel opravit ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, zrno napsal:


Ja byl ochotnej investovat max 20, ale do toho se prej nevejdou spis 40 ... a to do auta za 60k nema pro me smysl. I kdyz osobne si myslim ze sikovnej mechanik by si to do 5000 umel opravit ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

A co něco takového?

https://www.tipcars.com/skoda-rapid/liftback/benzin/skoda-rapid-1-2-tsi-serv-kniha-navi-7045674.html

kufr to má pěkný, vzadu místa dost.

rok 2013 km málo, spotřeba rozumná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem koupil než jsme začali stavět Opel astra G 1.7 cdti a je to blaho! Většinu si opravím sám, ceny náhradních dílů jsou srandovní a jezdím za 4.8/100 z toho 90% město. Už ani nesedám do našeho rodinného passatu, když jedu někam dál. Je to hrozně osvobozující pocit. Doporučuji :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, guzmic napsal:

A co něco takového?

https://www.tipcars.com/skoda-rapid/liftback/benzin/skoda-rapid-1-2-tsi-serv-kniha-navi-7045674.html

kufr to má pěkný, vzadu místa dost.

rok 2013 km málo, spotřeba rozumná

Kufr je sice velkej ale placatej to je pro mě nepoužitelný :( navíc z rapidů se mi líbí jen spaceback , ale 1,2 tsi taky nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, zrno napsal:


Ja byl ochotnej investovat max 20, ale do toho se prej nevejdou spis 40 ... a to do auta za 60k nema pro me smysl. I kdyz osobne si myslim ze sikovnej mechanik by si to do 5000 umel opravit ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Sorry, za double...

tak se vyser na koncern.

Vem ceed v kombiku... má to 100kw jede to slušně a spolehlivost ok.

https://www.tipcars.com/kia-ceed/kombi/nafta/kia-ceed-sw-1-6crdi-100kw-comfort-plus-13334338.html?fotogalerie=2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, guzmic napsal:

A co něco takového?

https://www.tipcars.com/skoda-rapid/liftback/benzin/skoda-rapid-1-2-tsi-serv-kniha-navi-7045674.html

kufr to má pěkný, vzadu místa dost.

rok 2013 km málo, spotřeba rozumná

To zas bude, jak je ten motorn na hov.. Když seo něj postaráš jak máš tak vydrží. Mám v Golfu tu 1.2 63kw a pohoda , manželka je nadšená a já taky když jedu do práce nebo město super. Znám lidi , který mají na tomhle motoru najeto 300tis. km. Jen je třeba hlídat rozvody a včas je vyměnit. Na starém Passatu jsem je taky měnil každých 90 tis. a ten řetěz stojí stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, shewcza napsal:

Já jsem koupil než jsme začali stavět Opel astra G 1.7 cdti a je to blaho! Většinu si opravím sám, ceny náhradních dílů jsou srandovní a jezdím za 4.8/100 z toho 90% město. Už ani nesedám do našeho rodinného passatu, když jedu někam dál. Je to hrozně osvobozující pocit. Doporučuji :lol2:

Manželka má astru G není to zlé auto, ale zrno chce rok +2010 tak to asi neklapne a jinak astra G mě přijde v interiéru celkem malá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, pavel23 napsal:

To zas bude, jak je ten motorn na hov.. Když seo něj postaráš jak máš tak vydrží. Mám v Golfu tu 1.2 63kw a pohoda , manželka je nadšená a já taky když jedu do práce nebo město super. Znám lidi , který mají na tomhle motoru najeto 300tis. km. Jen je třeba hlídat rozvody a včas je vyměnit. Na starém Passatu jsem je taky měnil každých 90 tis. a ten řetěz stojí stejně.

Rozvody jsou už v pohodě,tuším od roku 2011.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, já to ani nikomu neradil. To byl takový můj výblitek. Pořád jsem se honil za novými auty, parkoval u obchoďáků co nejdál od všech ostatních, aby mi neudělali na dveřích důlek a dnes? V novém jezdí manželka a já mám starou popelnici, ale je mi stokrát líp. Jezdím s tím i do práce (mám to pár km), ráno před obchoďákem nechám nastartované, odemklé auto přímo u vchodu a jdu pro snídani, nebojím se o žádné důlky a jiné podobné malichernosti. Osvobozující pocit, jak jsem již psal 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Tobi napsal:

Rozvody jsou už v pohodě,tuším od roku 2011.

To jo , ale až od července. Jinak se dají vyměnit za ty nový, ale musí se vyměnit i rozvodový kolo na klice. Ten řetěz je silnější. My máme golfíka jako třetí auto a je nejoblíbenější z O III, A4 a G6.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to je dneska s auty těžký, každá značka má nějaký neduh a my k tomu ještě přispíváme, hlavně dlouhou výměnou oleje. Známý má nové BMW a mění olej podle výrobce někde kolem 30 tis.km jenže auto po 3 letech vymění, ale co ten třetí nebo čtvrtý majitel?!😪 Já u všech aut , které mám nebo jsem měl měním olej do 15 tis. a podle opravdových motorářů , kteří repasují motory je to už na hraně.

Už jsem to tu  psal, jak známému u nové Octavie 4, 2.0Tdi po ujetí pár km motor KO, po rozborce ve škodovce zadřený ojniční čep na druhém válci, odtoho praskl povlak třetího válce a praskl píst.  Dnes je na tom nějaký potah místo vložky a ty motory jsou děsně náchylný na kvalitu oleje.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z části souhlasím, z druhé strany, třeba vnitřní zpracování mělo byt u všech stejné ale tomu tak není. Škodovka už po 40tis vrže, řídící páka se ošoupává atd. Někdo muže říct že to je subjektivní a ne moc důležitý ale pak cena škodovky by měla byt níž. Co se týče spolehlivosti tak audina bude spolehlivější než bmw, ikdyž jsem fanda této značky. VW je obecně spolehlivější než škodovka - podívej na passata v 200k km a na superba. Superb bude vypadat jako kdyby měl už 300/350k km.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...