Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 16 minutami, Sukhoi napsal:

Abych v tom jezdil ještě dalších 30 let? Ne diky 😄 po tolika letech tam toho bude třeba dost vyměnit si myslím.

Za 30 let v tomhle jezdit mebudeš moct, jako asi v žádným autě se spalovacím motorem. Díky tomu našemu slavnému evropskému parlamentu.🙉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, shewcza napsal:

Jasný, já to ani nikomu neradil. To byl takový můj výblitek. Pořád jsem se honil za novými auty, parkoval u obchoďáků co nejdál od všech ostatních, aby mi neudělali na dveřích důlek a dnes? V novém jezdí manželka a já mám starou popelnici, ale je mi stokrát líp. Jezdím s tím i do práce (mám to pár km), ráno před obchoďákem nechám nastartované, odemklé auto přímo u vchodu a jdu pro snídani, nebojím se o žádné důlky a jiné podobné malichernosti. Osvobozující pocit, jak jsem již psal 🙂

To je postoj který je mi hodně sympatický. Taky sem s láskou vzpomínám jak sem před 10ti lety jezdil Felicií a nic víc sem nepotřeboval a neřešil. Největší zlom nastal s dětma-mel sem strach že jakákoliv bouračka by byla fatální, takze za těch 10let už sem vystřídal 3 fungl nove auta, ale aktuálně sem mentálně nastaveny tak, že auto co mám teď dojezdím do konce jeho (nebo mých) dní. Jednak ty ceny nových aut už přesáhly únosnou míru, druhak ty kurvitka ve jménu ekologie a bezpečnosti jsou mi proti srsti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Irwinek napsal:

Kdyby chtěl někdo perspektivního yougtimera v super stavu 😄 ale je to žebrák 😞 a cena? no to je na každém

https://www.sauto.cz/osobni/detail/volvo/s90/18018839?goFrom=list

tBpgAu.jpg

Já v pondělí hodně trpěl když jsem viděl tohle, když bych měl garáž, asi bych to koupil, na víkendy. Za jeden a půl průměrného měsíčního příjmu, není moc co řešit. 😉

IMG_20201119_121538.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Irwinek

jo, na fotkách vypadala perfektně, když vidím, že na dalších místech se někdo snaží prodat škodu 120L třeba za 50 tis Kč, která má na sobě víc tmelu jak barvy tak se celkem bavím. 🙂

@DavidLC jo jo, audi 80 je parádní vůz, jako pasažér jsem se v něm taky něco najezdil, bohužel ještě jsem neměl papíry. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Sukhoi napsal:

Abych v tom jezdil ještě dalších 30 let? Ne diky 😄 po tolika letech tam toho bude třeba dost vyměnit si myslím.

No to si nemyslím, vzhledem k tomu, že jedno už pár let provozuju, a to mám najeto teprve 400 kkm 😄 Ale kdyby mi vydrželo dalších 30, vůbec bych se nezlobil 😄 

Před hodinou, Hasňa napsal:

Ten se prodává už tak rok. Aspoň teda rok o něm vím. Kdyby byl v plné, tak by už byl pryč.

Myslím, že jsem ho před 3 roky viděl u jiného prodejce za nižší cenu - těsně pod 300 kilo. Stejně by mne zajímalo, kdo si ho v téhle " výbavě " mohl objednat , protože si nemyslím, že by Volvo svou vlajkovou loď prodávalo bez klimy atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvojkovou oktavkou jsem měl 7 let, předchozí majitel 3, najel jsem na ní 240 tisíc km, kdyz jsme ji dávali pryč, rozhodně tam nebylo po rzi ani památky. Obecně to bylo super auto. Jezdil jsem s tím min 2x měsíčně z Olomouce do Podgorice, takže jsem k ní měl nakonec i citový vztah :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak ze zajimavosti... Nejaka zkusenost s motorem 2.0 TFSI 155 kW? Primovstrik, kterej se daval do Audin A4/A5 generace B8 (od 2008 do faceliftu 2012) + do Q5.

Na netu docela legendy, ze je to hodne spatny. Hlavne protoze to zere olej - unik okolo pistnich krouzku.

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No popravdě jsem se tohodle momentu děsil .. vybírání novýho auta .. 
Každopádně po konzultaci se 4 servisákama je O2, 1,6tdi jasná volba.


Osobně bych na popsané potřeby a v rámci budgetu koukal na trojkové Laguny, s motorem 2.0dCi 110kW.
Když se přeneseš přes předsudky na téma francouzských aut a klasických urban legend, je to pohodlné, dostatečně dynamické a naprosto průměrně (možná spíš lehce nad) spolehlivé auto.
Měl jsem dvě, najezdil hromadu km, bez větší závady.

Třeba todle nevypadá zle, ačkoliv sám bych volil automat.
https://auto.bazos.cz/inzerat/128243229/laguna-iii-20-dci-110kw-black-edition-cr.php

Lehce nad budget jak pak vyložené parádní GT se silnějším dvoulitrem.
https://auto.bazos.cz/inzerat/128247421/renault-laguna-iii-3-gt-20-dci-131kw-178hp-400nm-po-go.php
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Maxel napsal:

 

Lehce nad budget jak pak vyložené parádní GT se silnějším dvoulitrem.
https://auto.bazos.cz/inzerat/128247421/renault-laguna-iii-3-gt-20-dci-131kw-178hp-400nm-po-go.php

 

Zaujalo mě na tom inzeratu:

Nový motor po GO, nové turbo, ramena, rozvody, čepy, náplně a spoustu dalšího

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...