Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, pavel23 napsal:

Už jsem to tu jednou psal, otec má Octavii 3 r.v. 2013, má ji od nova a má najeto  jen 28000km. Holt někdo si auto koupí a neujezdí ho. Je to stará škola, pro rohlíky nejezdí. Horší bude až nastane doba prodeje, nikdo tomu věřit nebude.😂 

Asi budeš muset na tacháči trošku přitočit nahoru, aby to nebylo podezřelý :)

S tachometrama jsem si hrál 2x v životě, ale jsem poctivej blbec, takže jsem točil špatným směrem.

1) 90 léta - byla to doba favoritů, a těm tachometry odcházely dost často. To postihlo i rodiče. Koupil jsem novej, jenže auto mělo najeto 70k, tak jsem to natočil nahoru.

2) Tesně potom, až jsem dostal papíry, tak se mi podařilo naletět nějaký svini svinutý, která mi prodala další fáčko - stočenku, mimochodem dovoz z D po důchodci :)  Když jsem ho pak prodával, tak mi to bylo blbý a tak jsem mu trochu přidal.

To ještě ty internety a Cebia neexistovaly, ale kdyby jo, tak byste o mě určitě četli na Seznamu a byl by tam krásnej graf se skokovým zvýšením stavu tachometru. 

Asi by mě stejně chytili a zavřeli, protože manipulace se stavem tachometru je protiprávní 👮‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Panove, kdo co doporuci v techto limitech. Cena do 1,5m, kombi, 4x4, automat, limitovan jsem CO2 a to na diesel 150g a benzin 160g. Ja premyslim nad timhle - superb combi nebo Arteon combi. Tak kdo co doporuci?

 

BA610EA2-7005-439E-8BE2-17CD5537E4F8.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snehulak54 byl rychlejší, s tímhle rozpočtem bych osobně koukal po Volvu V60, jen nevím jak to teď vychází z konfigurovatelností nafta + AWD, určitě to půjde u verze CrossCountry. U Audi BMW a Mercedesu bys taky určitě pořídil, ale já mám zkušenost jen s tím Volvem.  A kdyby to neměla být prémiovka tak je poměrně chválená aktuální generace Opelu Insignia. 

Edit - no a z těch dvou v úvodu bych bral Arteona, už jen proto, že to není taková tuctovka jako Sup, 

P.S. Pavelpu27 - podle ceníku VW se do emisí s benzínem vejde jen předokolka 

 

Snímek obrazovky 2020-12-27 v 11.44.03.png

Upraveno uživatelem honzyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, brownwld napsal:

Ja jen vyjadrim smutek nad tim omezenim u CO2, korporat? Snad kluci neco doporuci, 1,5 mio uz je solidni budget.

Jo jo korporat a nehnu s tim ani o gram. 

před 39 minutami, Snehulak54 napsal:

Volvo V60 nebo V90...

Od tohoto roku maji omezovac rychlosti u vsech modelu na 180km/h - caste navstevy DE a to by byla skoda, jinak to bylove hre

před 36 minutami, Pavelpu27 napsal:

Arteon v benzínu, pokud se vejde s co2

Nevejde.. bohuzel

před 33 minutami, honzyk napsal:

Snehulak54 byl rychlejší, s tímhle rozpočtem bych osobně koukal po Volvu V60, jen nevím jak to teď vychází z konfigurovatelností nafta + AWD, určitě to půjde u verze CrossCountry. U Audi BMW a Mercedesu bys taky určitě pořídil, ale já mám zkušenost jen s tím Volvem.  A kdyby to neměla být prémiovka tak je poměrně chválená aktuální generace Opelu Insignia. 

Edit - no a z těch dvou v úvodu bych bral Arteona, už jen proto, že to není taková tuctovka jako Sup, 

P.S. Pavelpu27 - podle ceníku VW se do emisí s benzínem vejde jen předokolka 

 

 

Audi, BMW a Mercedes je nerealizovatelne finance, jak tam neco malo das tak jsem finance mimo. Mrknu na tu Insignii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Jsilver napsal:

Panove, kdo co doporuci v techto limitech. Cena do 1,5m, kombi, 4x4, automat, limitovan jsem CO2 a to na diesel 150g a benzin 160g. Ja premyslim nad timhle - superb combi nebo Arteon combi. Tak kdo co doporuci?

Co petku predvadecku? https://www.invelt.com/bmw-520xdt-4?link=detail

Upraveno uživatelem sibirnaya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...