Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 17 minutami, Jsilver napsal:

Uvidime, ta ctyrkolka me u Mazdy mrzi... zatim jsem stale po prelouskani skoro vseho myslitelneho na strane Arteon shooting brake, uvidime jak se vejdeme

Já si tím procházel před třemi čtyřmi měsíci, když jsem vybíral nové služební auto. Nahrazuji současný Superb 2,0 TSI 206 kW. Také jsem chtěl Mazdu nebo Subaru. Pak jsem řešil  i Arteon a nakonec jsem měl již téměř objednaný Volvo V60 Cross Country (omezovač mi nevadí). Nebyl to snadný výběr, zpětně bych šel asi do Arteona. 

Nezávidím ti ten výběr (obzvláště s tou Eco limitaci) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Dokusan napsal:

Já si tím procházel před třemi čtyřmi měsíci, když jsem vybíral nové služební auto. Nahrazuji současný Superb 2,0 TSI 206 kW. Také jsem chtěl Mazdu nebo Subaru. Pak jsem řešil  i Arteon a nakonec jsem měl již téměř objednaný Volvo V60 Cross Country (omezovač mi nevadí). Nebyl to snadný výběr, zpětně bych šel asi do Arteona. 

Nezávidím ti ten výběr (obzvláště s tou Eco limitaci) 

 

Ta po.... CO2 limitace je na tom to nejvice svazujici, ale neudelam nic, taky bych mohl chodit pesky nebo jezdit na  🚵🏼

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, montemar napsal:

Pokud to nebyla čórka, tak bych to tam tomu ko..tovi nechal až do jara a potom pozval ten největší jeřáb na polesí, aspoň za 10tis/hod aby mu to vytáhnul... pičus jeden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi se mu to fakt protahne...

Z auta uvázlého pod Jedlovou horou někdo v noci ukradl kola za 80 tisíc

Zdroj: https://www.idnes.cz/usti/zpravy/jedlova-hora-luzicke-hory-nehoda.A201230_082413_usti-zpravy_mendl

 

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, odjinud napsal:

Asi se mu to fakt protahne...

Z auta uvázlého pod Jedlovou horou někdo v noci ukradl kola za 80 tisíc

Zdroj: https://www.idnes.cz/usti/zpravy/jedlova-hora-luzicke-hory-nehoda.A201230_082413_usti-zpravy_mendl

 

nesháněl @dawe009  zimáky na pohřebák? 🙂

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...