Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, odjinud napsal:

Asi se mu to fakt protahne...

Z auta uvázlého pod Jedlovou horou někdo v noci ukradl kola za 80 tisíc

Zdroj: https://www.idnes.cz/usti/zpravy/jedlova-hora-luzicke-hory-nehoda.A201230_082413_usti-zpravy_mendl

 

Jaro to jisti... to ma chlapec prekerku protoze tohle je spise na jerab 😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, skalis napsal:

Ale ze mu zmizej kola takhle rychle je solidni humus. Vlastne, ze mu vubec zmizej. Pokud si pro ne nesel teda preventivne sam.

Drazsi reseni misto boticky, ale je fakt ze v jeho kuzi bych byt nechtel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekdo sel na jistotu, klidek na “praci” a nehrozilo ze ho/je nekdo chyti. Drahej spas na jeden “vylet”. Auto to asi bez sramu nepreckalo, kola fuc, rozbite okno... a k tomu asi pokuticka 🥇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevybírám káru (zatim :)), ale do káry nějakej bytelnej držák na telefon. Dostal jsem novej telefon v odolnějším pouzdru, takže něco váží, tak bych potřeboval něco co to udrží. Chci to tam mít občas na navigaci. Asi něco na okno se systémem rychlýho upínání, ale nechám si poradit i jinou třeba lepší variantu, kdyby měl někdo zkušenost. Na netu je toho mraky, ale kdyby měl někdo konkrétní ověřenej tip, abych šel na jisto. :)   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Strocek napsal:

Nevybírám káru (zatim :)), ale do káry nějakej bytelnej držák na telefon. Dostal jsem novej telefon v odolnějším pouzdru, takže něco váží, tak bych potřeboval něco co to udrží. Chci to tam mít občas na navigaci. Asi něco na okno se systémem rychlýho upínání, ale nechám si poradit i jinou třeba lepší variantu, kdyby měl někdo zkušenost. Na netu je toho mraky, ale kdyby měl někdo konkrétní ověřenej tip, abych šel na jisto. :)   

RAM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nepochybuju. Kdybych měl ten držák pořád v akci, tak by mi nevadilo do něj ty prachy dát, ale já tu navigaci použiju jednou za čas, tak nevim jestli vyloženě využiju potenciál takovýhleho profi držáku. Každopádně díky za tip, zvážim to. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevybírám káru (zatim ), ale do káry nějakej bytelnej držák na telefon. Dostal jsem novej telefon v odolnějším pouzdru, takže něco váží, tak bych potřeboval něco co to udrží. Chci to tam mít občas na navigaci. Asi něco na okno se systémem rychlýho upínání, ale nechám si poradit i jinou třeba lepší variantu, kdyby měl někdo zkušenost. Na netu je toho mraky, ale kdyby měl někdo konkrétní ověřenej tip, abych šel na jisto.    
Pokud máš šachtu na CD a nepoužíváš ji, tak vem magnetický držák se silným magnetem do CD šachty. Mám taky velký a těžký telefon 215 gr. a bral jsem na Aliexpressu. Kovový plíšek nalepíš na záda telefonu a funguje to i přes gumový kryt. Už bych nic jiného nechtěl


Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Kotlick napsal:

Pokud máš šachtu na CD a nepoužíváš ji, tak vem magnetický držák se silným magnetem do CD šachty. Mám taky velký a těžký telefon 215 gr. a bral jsem na Aliexpressu. Kovový plíšek nalepíš na záda telefonu a funguje to i přes gumový kryt. Už bych nic jiného nechtěl

Bohuzial, v naozaj ODOLNOM puzdre to fungovat nebude. Mam puzdro kde to nejde vyriesit, z vonkajsej strany magnet nenalepis (guma), z vnutra nechyta (prilis hrube puzdro).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...