Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Tak ještě jednou a víc už se vyjadřovat nebudu :) 

Stáhl jsem si majetek aut :) k dnešnímu dni máme 79 focusů 1.0 92kw kupované od 3/2018.. Nejvíc má najeto 145tis.. 

Ani jeden nehořel, ani jeden neměl zásadní motorický problém :) 

 

PS: nijak ty auta nemám rád, sám bych si to asi nekoupil - dávám do placu jen hmatatelné zkušenosti ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, shaggy napsal:

Aha, takze mudrejsie je na to nepoukazat? To ze maju aj ini problem, riesi nejak problemy ekochrustov?

Proste tie motory mali zo zaciatku vyrobne vady a ak niekto kupi taku jazdenku, tak moze byt nemilo prekvapeny. Zvolavacly boli aj u nas?

Píšem preto, že som jeden vlastnil... kúpený ako nový v SR v 2012... Aj na zvolávačke som bol... predaný pri 99 tis.km po 7 rokoch... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 minutes ago, semi001 said:

Tak ještě jednou a víc už se vyjadřovat nebudu :) 

Stáhl jsem si majetek aut :) k dnešnímu dni máme 79 focusů 1.0 92kw kupované od 3/2018.. Nejvíc má najeto 145tis.. 

Ani jeden nehořel, ani jeden neměl zásadní motorický problém :) 

 

PS: nijak ty auta nemám rád, sám bych si to asi nekoupil - dávám do placu jen hmatatelné zkušenosti ..

Jop, to uz to mali vychytane. Havne prve rocniky boli problemove. 6x motor roka no...

Sranda tiez je, ze na tie 1.0 nemozes dodatocne namontovat tazne. Ak tazne tak len od vyroby, kde sa musi vylepsit chladenie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo známého v AutoESA v Brně? Zaujalo mě tam auto, ale typek na infolince tvrdí, že technický stav zjištěny jejich servisem mi sdělí jen osobně... Což je v době korony slušný paradox. A jen kvůli pár vetam, abych pak zase sypal zpátky do Prahy se mi 3h ve vlaku trávit nechce...

Odesláno z mého SM-G988B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Tower Of Power napsal:

Nemáte někdo známého v AutoESA v Brně? Zaujalo mě tam auto, ale typek na infolince tvrdí, že technický stav zjištěny jejich servisem mi sdělí jen osobně... Což je v době korony slušný paradox. A jen kvůli pár vetam, abych pak zase sypal zpátky do Prahy se mi 3h ve vlaku trávit nechce...

Odesláno z mého SM-G988B pomocí Tapatalk
 

Bacha na to, auto už tam možná ani nemají. Pane, před hodinou jsme ho prodali, ale máme tu podobné, akorát má trochu víc najeto, je lehce bourané... a už to jede. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si rovnou běž nechat vytetovat na čelo jitrnici  
Pokud ESA inzerují něco zajímavýho, tak to tam nikdy za tuto cenu neměli  
Tohle je nejstarší trik na makovce jakej existuje .... 
Tím spíš, a bez jitrnice!

Odesláno z mého SM-G988B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Johny198 napsal:

Co byste teda řekli treba na tohle konkrétní auto? :) 
 

https://www.firemniauta.cz/cz/vypis-vozu/ford-focus-trend-1-0-ecoboost-125k-kombi/o3620.html

Teď se tady skoro dvě stránky bavíme a postujeme videa, že ecoboost ve Focusu je spolehlivý až od modelového roku 2018. Mrkni na toho Vaculíka

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, moco napsal:

Teď se tady skoro dvě stránky bavíme a postujeme videa, že ecoboost ve Focusu je spolehlivý až od modelového roku 2018. Mrkni na toho Vaculíka

Ja jsem myslel, ze to bylo spatne od roku 2012, kdy s tim přišli a ze treba ta verze 2017 by mohla být uz v pořádku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Johny198 napsal:

Děkuji za tipy, na golf a focuse se urcite podívám. Trochu bych se bal u focuse těch litrovych motoru, ale je to asi o zvyku. 

Už se tady našli povolanější :) Já s tím jel jen párkrát při testovací jízdě, a jediný co o tom můžu řict, že to jede hezky i ve větším C-Maxu. Sám mám 1.6 Tdci, což je statisticky nejproblémovější motor, přitom bych ten svůj s klidem doporučil, hlavně s tím předchozí majitel musí slušně zacházet a nekašlat na servis. Ta atmo 1,6 je věčná, konstruktérsky se na tom měla podílet tuším Yamaha, nahoře to jede svižně, ale taky to pak chce klidně 8l/100 km, což mi u kompaktu přijde dost. 

před 8 hodinami, Johny198 napsal:

Co byste teda řekli treba na tohle konkrétní auto? :) 
 

https://www.firemniauta.cz/cz/vypis-vozu/ford-focus-trend-1-0-ecoboost-125k-kombi/o3620.html

O motoru už ti tady psali, já kdybych měnil Focuse za novějšího, tak v něm chci minimálně vyhřívaný sedačky, ideálně full winter pack (výhř. sedačky, čelní sklo, volant) tenhle vypadá jako totální základ, je i bez tempomatu. 

před 7 hodinami, Tower Of Power napsal:

Nemáte někdo známého v AutoESA v Brně? Zaujalo mě tam auto, ale typek na infolince tvrdí, že technický stav zjištěny jejich servisem mi sdělí jen osobně... Což je v době korony slušný paradox. A jen kvůli pár vetam, abych pak zase sypal zpátky do Prahy se mi 3h ve vlaku trávit nechce...

Odesláno z mého SM-G988B pomocí Tapatalk
 

Jak jejich technikem, já platil zálohu až potom, co auto prohlédl mechanik v mnou vybraném servisu, bazar to měl jako obchodní strategii, že auto přistaví zdarma k předkupní prohlídce do servisu vybraného zákazníkem v okruhu 100 km od bazaru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, shaggy napsal:

Jop, to uz to mali vychytane. Havne prve rocniky boli problemove. 6x motor roka no...

Sranda tiez je, ze na tie 1.0 nemozes dodatocne namontovat tazne. Ak tazne tak len od vyroby, kde sa musi vylepsit chladenie...

 

Dodatečně to lze domontovat a take je montujeme na přání zákazníka, jen se musí domontovat vylepšené chlazení, ale to se je součástí dodateční montáže Tažného u Dealera. Neorigo to nelze domontovat, to je fakt. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takova drobnost. Co mame Caddy tak jeste nebyla poradna zima, az ted. Furt resime primrzani zadnich posuvnych dveri. Jelikoz tam neni klasicky tesneni jako u normalnich dveri, tak nejak nevim, cim to osetrit. Zamky jsem samozrejme striknul mazivem, ale ty dvere primrzaji po celym obvodu. Dik 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Vím že se nejedná o 4 kola ale zkusím to i tady. Mám v plánu se po 10 letech vrátit k motorkaření. Motorku bych chtěl novou, a mám otázku zda má někdo zkušenosti s nějakým jednáním o ceně? Jestli má smysl oslovovat více dealerů (jako u aut) nebo prostě nakráčet k nejbližšímu a tam vytopit ceníkovku.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, matous napsal:

Ahoj. Vím že se nejedná o 4 kola ale zkusím to i tady. Mám v plánu se po 10 letech vrátit k motorkaření. Motorku bych chtěl novou, a mám otázku zda má někdo zkušenosti s nějakým jednáním o ceně? Jestli má smysl oslovovat více dealerů (jako u aut) nebo prostě nakráčet k nejbližšímu a tam vytopit ceníkovku.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Určitě to cenu má. Já tak koupil nový moto se slevou. I můj syn. Už v inzercích na Tipmoto nebo na bazaru v motorkářích inzerujou prodejci nové moto s cenovými rozdíly.

Upraveno uživatelem Geodet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...