Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

V 31. 10. 2020 v 20:49, TLD napsal:

Nejlepsi kozka co sem kdy mel byla saab/volvo. To bejval materiál. 

V SAAB i VOLVO se kožené čalounění šilo z kůží od Bridge of Weir. Pastva na skotské vysočině bez ohradníků a drátů zaručuje vysokou kvalitu usní bez jizev po zranění při velké tloušťce, automobilky používaly 2 mm, na nábytek, např. Chesterfield, se používá většinou 5 mm. Tahle koželužna vždycky patřila k nejlepším a nejdražším. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Micey napsal:

Cafra nevim co to na mě skočilo, ale nějak se nemůžu zbavit pocitu, že potřebuju Hyundai I30N. Plán je nechat doma rodinnej vůz a timdle jezdit na služebky.. je to blbost? Rozmluvte mi to někdo:)

 

Za mě to blbost není, ale dneska bych vzal novější verzi v automatu. Nevím teda jak dlouhý trasy jezdíš, ale tyhle korejský benzíny docela žerou, tak je dobrý to vzít v potaz (mám Proceed GT, takže mluvím ze zkušenosti) a úplně tichý svezení to taky není, což někomu nemusí sedět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Benzín by mi platila firma, to by snad mělo bejt fuk.. právě že bych chtěl spíš manuál, nějak to mám radši. No ale stejně se tim hlavně budu muset projet. Na Proceed jsem taky koukal, ale trochu mě odradilo, že to zaprvé na dálnici dost točí (na zpřevodování toho enka etě musim mrknout) a za druhé se tam prej těžko nacpou dětský sedačky, jak se svažuje střecha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Micey

kamarád si tohle Nko bral hned na začátku produkce a už se celkem vytrápil.

Dokoupil si loni origo větší sadu disků snad 19" nebo 20" nevím.... no nedokážou mu je nikde vyvážit, AD tvrdí, že to je cajk.

Ale volant se mu třepe jen kolem 140Km/h takže musí jezdit prej furt rychle. 🙂

Největší peklo je posilovač řízení, když začne pršet, tak někdy sám mění si odpor při řízení, neskutečně ho to sere, AD tvrdí, že na nic nepřišli a je vše ok, asi nepršelo při testovací jízdě.

Ale jinak, to jede jako utrhnuté a vypadá to moc pěkně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Micey napsal:

Benzín by mi platila firma, to by snad mělo bejt fuk.. právě že bych chtěl spíš manuál, nějak to mám radši. No ale stejně se tim hlavně budu muset projet. Na Proceed jsem taky koukal, ale trochu mě odradilo, že to zaprvé na dálnici dost točí (na zpřevodování toho enka etě musim mrknout) a za druhé se tam prej těžko nacpou dětský sedačky, jak se svažuje střecha.

Sedačky nebudou problém )) Kupoval jsem to jako "rodinný" auto. Točení na dálnici jsem nezpozoroval, ale je fakt že ho mám chvíli a moc jsem nenajezdil. Nebylo to spíš kusem který jsi zkoušel? Každopádně Nko bude mít samozřejmě převodovku naladěnou jinak, to je jasný. Taky bych ho docela rád někde zkusil (akorát teda v tom automatu).  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vejdou se ti tam sedačku v pohodě, jo? Musim to zkusit. Hele vycházim jenom z nějakýho testu, vyzkoušený to nemám.. ale řikám si když už, tak už, a láká mě to enko no.

 Jinak @guzmic dík, doufám že ty novější verze (koukám na 202kw, rok až dva starý) to už maj nějak vychytaný.. větší kola bych nechtěl, spíš naopak - spoilery do pryč, menší kola, udělat z toho úplně obyč i30, to by se mi líbilo:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Micey se klidně někdy stav, jestli ti to pomůže s výběrem :)) Zatím jsem tam sedačky nerval, ale jsem ve skupině okolo toho modelu a dost lidí to má normálně jako rodinný auto s děckama. Ale samozřejmě jestli chceš hot hatch tak není o čem, to Proceed není a Nko bude super, za celkem fajn peníze a se zbývající zárukou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, vwtyp11 napsal:

Kup si starou 996 a nevymyslej pitchoviny :)

Kurňa nejsem si jistý, že se mu do 996 vlezou sedačky na děti. 🙂

A chtěl bych vidět obličej šéfa, když mu micey řekne, že vezme 10 let starý Porsche.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Micey napsal:

Cafra nevim co to na mě skočilo, ale nějak se nemůžu zbavit pocitu, že potřebuju Hyundai I30N. Plán je nechat doma rodinnej vůz a timdle jezdit na služebky.. je to blbost? Rozmluvte mi to někdo:)

Image result for hyundai i30n

Kamarád mi vždycky říkal: "Kdo chce kam, chuj s nim" :D

Je to ošklivý, nemá to styl a je to Hyundai. To už si můžeš rovnou koupit toho Mégana tady v inzerci ...

Zlatě Golf GTI, Focus ST nebo Civic R ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se prave libi ze je to relativne nenapadny, jakejpak styl, furt je to jen rychlejsi hatchback. V Civicu bych si pripadal divne, Golf ma kazdej a je drahej. Focus.. to je moc Ford:)

 Ono prave co takhle cumim a ctu, celkem vsichni se shodnou, ze je to Hjonde fakt dobry auto, repektive casto i lepsi, nez GTI.

 Teda kdybys mel nejakou podpultovku na GTI..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se prave libi ze je to relativne nenapadny, jakejpak styl, furt je to jen rychlejsi hatchback. V Civicu bych si pripadal divne, Golf ma kazdej a je drahej. Focus.. to je moc Ford:)
 Ono prave co takhle cumim a ctu, celkem vsichni se shodnou, ze je to Hjonde fakt dobry auto, repektive casto i lepsi, nez GTI.
 Teda kdybys mel nejakou podpultovku na GTI..;)

V Nku mě svezl testovací pilot na tom jejich polygonu v Nošovicích a musím přiznat, že to na mě udělalo dojem. Fakt se jim povedlo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opatrně @Micey - naznačit před zdejší klikou konzernových prodejců a škůdky fasujících státních/korporátních userů že by Ti soused z Nošovic v roli služebáka vyhovoval líp je IMHO stejně pobuřující, jako dráždit zdejší Novyje Russkije přímým technickým srovnáním Rolexek a GS :speak_cool:

Apropos, ona snad některá nákupní kabela (jako Golf, Polo, Ibiza nebo Fabie) někdy měla něco jako STYL?  :blow:

Produkci Hyundai (a hlavně jejich trapné "SUV") moc nemusím, ale připouštím že zrovna i30N by mě jako fasovaná nákupní/dojížděcí motokára nijak neurážela :smoke:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...