Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, guzmic napsal:

@Micey

kamarád si tohle Nko bral hned na začátku produkce a už se celkem vytrápil.

Dokoupil si loni origo větší sadu disků snad 19" nebo 20" nevím.... no nedokážou mu je nikde vyvážit, AD tvrdí, že to je cajk.

Ale volant se mu třepe jen kolem 140Km/h takže musí jezdit prej furt rychle. 🙂

Největší peklo je posilovač řízení, když začne pršet, tak někdy sám mění si odpor při řízení, neskutečně ho to sere, AD tvrdí, že na nic nepřišli a je vše ok, asi nepršelo při testovací jízdě.

Ale jinak, to jede jako utrhnuté a vypadá to moc pěkně.

Ahoj, tak ho nasměruj ke mě. Na řízení je vydaný opravný postup a kola se musí vždy vyvážit z přítlakem, jinak se nedají moc vyvážit. Sám jsem měl služební i30N a jsme jako jediný AD partnerem Ndrivers, což nás vyškolilo v hodně závadách a tím pádem je umíme řešit, bohužel AD, kterému se tam objeví jedno auto za půl roku to úplně neumí řešit :(

Upraveno uživatelem Snehulak54
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vam zavidim, ze se pres to kundeee dokazete prenest. Nejsem zrovna pozer a klidne jsem schopnej vzit si ven ponozky do sandalu (coz se mi uz dlouho nepodarilo bo zena) a i kdyz je Nko objektivne super kara (jel jsem v ni jen jako spolujezdec) a vsude na ni pejou chvalu, tak se proste nemuzu prenest pres ten znak na kapote. Vim, ze je to hloupost a vlastne me to omezuje, ale ja proste neVOLIM KVALITU BEZ KOMPROMISU. Fakt no hate, naopak respekt za takovou odvaznou volbu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bud v klidu, já tohle mám s ŠKODA,VW a  AUDI :D Jidiny ze skupiny který mi sedí je Seat :D Ale dělám u Hyundai a odmala mám nejradeji Fordy, kde jsem dělal 7let, ale hold ted Hyundai a soukromé auto je BMW. Život je plný paradoxů :D 

Upraveno uživatelem Snehulak54
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vam zavidim, ze se pres to kundeee dokazete prenest. Nejsem zrovna pozer a klidne jsem schopnej vzit si ven ponozky do sandalu (coz se mi uz dlouho nepodarilo bo zena) a i kdyz je Nko objektivne super kara (jel jsem v ni jen jako spolujezdec) a vsude na ni pejou chvalu, tak se proste nemuzu prenest pres ten znak na kapote. Vim, ze je to hloupost a vlastne me to omezuje, ale ja proste neVOLIM KVALITU BEZ KOMPROMISU. Fakt no hate, naopak respekt za takovou odvaznou volbu!

Napsat takovou pitchovinu, kde si odporuješ od prvního do posledního slova, to chce fištrón.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo nemůžete popřít že image si Hyundai poškodili sami. Před 20 lety byla novinka Santa Fe vnímána po těch Lantrách a Elantrách snad jako tehdy legendární Pajero, SUV doba v plenkách, mohutný auto, dvoulitrový tdi spolehlivý zaklínadlo . . . to bylo pomalu i co závidět, zejména kdo měl sedan či kombíka . . .pamatujete?

. . . . aby to před pár lety management totálně zku.vil když vsadil na pomlouvačnou kampaň proti tolik oblíbené Škodě, s nebývalou agresivitou reklamní kampaně, kterou zákazníci nepobírali, jelikož už nešlo jen o prací prášek A pere líp než B. Přidala se snaha o korejskou výslovnost názvu, asi pro zalíbení se managementu, ale prostě pro Čechy to je desítky let Hjundej, a naučit se Hjóndé či jak to bylo se ani přes opět agresivní kampaň nepodařilo . . .

Češi jsou konzervy a tuhle nabubřele trapnou reklamní šaškárnu nezapomenou dlouho. Přesvědčit se o tom můžeme při pohledu na 85.900 prodaných Škodovek za rok vs. 19.300 Hyundajů za rok (2020). Nebýt té agrese v reklamě a pokračovat v nastoleném vnímání značky, přidat pointu vyrobeno v ČR, tak věřím že by měli prodeje dvojnásobné . . .

. . . takhle to i u nefanoušků Škody, i u lidí co užívají zcela jiné značky, je pořád vnímáno jako značka s úšklebkem, byť můžou mít v prodeji třeba formuli s kapotáží. Vnímání značky na trhu si udělali takovéto sami :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, busdriver napsal:

Nejezdil ste nekdo s novym Swift Sportem? Premejslim, ze bych to vymenil za Citigo. Sice sem s tim spokojenej, ale swift by byl asi zabavnejsi. Vzal bych tak rok, dva stary, ale u nas to vubec neni v bazarech.

 

 

2018-Suzuki-Swift-Sport-grey.jpg

Nejen že nejsou v bazarech, ale i na silnici to je rarita. My ho koupili jako 2. auto pro manželku místo Civica 8G. Chtěla auto co nemá každý a já chtěl alespoň slušný motor. Do práce, cestou děti do školy - ano 2 velké sedačky se tam vejdou. Když jedu na nákup, tak radši jedu tímto, je to fakt zábava (máme ještě bez mildhybridu). Ve finále s tím jezdíme víc než Grand C-Maxem i na výlety. Pro tělnatější by nebyly ty přední sedadla a co mi chybí, a nechápu, proč to tam při té vší výbavě okolo  není, je dešťový senzor. To by u auta za téměř půl mega mělo být. Spotřeba 5,5-5,7, když jedu sám a bavím se, tak do 6,5. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Pandera napsal:

Když jedu na nákup, tak radši jedu tímto, je to fakt zábava (máme ještě bez mildhybridu).

Dík! No po tom hybridu nijak neprahnu, taky by mi stacila verze bez. Ja bych to mel na litani po praze, kdyz jezdim sam. Na rodinny cesty a vylety mam landcruisery :). Destovej senzor nepotrebuju, ve volvu sem ho mel a stejne nefungoval podle predstav. Aspon bych mel komplet japanése flotilu vcetne skutru..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Tom4 napsal:

. . . . aby to před pár lety management totálně zku.vil když vsadil na pomlouvačnou kampaň proti tolik oblíbené Škodě, s nebývalou agresivitou reklamní kampaně, kterou zákazníci nepobírali, jelikož už nešlo jen o prací prášek A pere líp než B. Přidala se snaha o korejskou výslovnost názvu, asi pro zalíbení se managementu, ale prostě pro Čechy to je desítky let Hjundej, a naučit se Hjóndé či jak to bylo se ani přes opět agresivní kampaň nepodařilo . . .

Pod to se podepsal kokot Vošický. Ale zajímavý je, že to dlouho Korejcům nevadilo. Zřejmě to bylo blízké jejich nátuře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...