Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 3 minutami, guzmic napsal:

Jj asi máš pravdu, vezmu nějaký základní origo 16" ani pneu nebudou tak drahé

Vem určitě origo. Jestli máš facebook, tak není od věci se tam přihlásit do nějaké VW skupiny a hodit tam poptávku. Uvidíš, že nějaká nabídka přiletí. 

Já to mám se svou rs ofcí taky tak a originál disky se tam nabízejí často...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, guzmic napsal:

Vezmu asi ty 16" vw mě to stačí...

manželka mi řekla, že vyhozené peníze... ať si koupím poklice.

já kupoval druhou origo sadu na zimu 16" za 10 tis s i gumama 6 mm v podobném vzhledu jako ty za 280E... Jak píšou ostatní měla by to být rozumná kvalita a obuješ to napohodu za +- 1500 kč/ks... Takže za to stejně dáš těch 15 no :D

E: mimochodem, když teď máš 15", máš vůbec ty 17" v TP?

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, dawe009 napsal:

Až bude chtít kabelku, kup jí igelitku :)

🙂

@guzmic Nebo prodej ty stávající, doplať si a sežeň pěkné 17"/18" z r-line a obuj allseason pneu, slyšel jsem, že už se to posunulo dost kupředu. A se zimní sadou se už netrap

 

2F0AA65A-C614-4E40-8BED-B062C75F1ACF.jpeg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Lion

mám až po 18"

@dawe009

jdu jí to oznámit.... bude mít radost. 🙂

@moco

ty 15" nechám na zimu....do 300 koupím disky a za 200 dostanu v práci novou sadu aj s přezutím.

zatím vyhrávají tyto:

a prosím o vysvětlení, jak zjistím jaký to ET tam můžu dát.

ty 16" můžu jen et46

popř 17" jen et48?

IMG_20210303_114642.jpg

IMG_20210303_114108.jpg

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 3 hodinami, dawe009 napsal:

 

před 3 hodinami, Ondras_CZ napsal:

 

před 3 hodinami, Micey napsal:

S důrazem spíš na ten fun factor.. nevim teda, jestli musí bejt nový. <Suzuki Swift 1.4>

 

Díky za tipy.. zapomněl jsem říct, že chce nový/předváděcí a že se jedná o auto pro tchyni (55+)

Popravdě, koncern jsem tak nějak vynechával (ani nevím proč, asi, že původně byla koukat na Aygo)..

Jako Scala už je asi veliká, zvlášť v tom kombiku,.. ale možná že to 1.0TSi koncernové by šlo.. Ona dost kouká na spotřebu, takže ty udávané 4,7l/100km by se asi líbily..

 

Up! vypadá dobře, ale nebydlí zase tak blízko, abych si to mohl půjčovat a nevím, jestli by to ocenila 🙂

 

Já jsem koukal na Swifta, Yarise, Ignis (ale nevím, jestli je ta nová verze pohodlnější, stará byla dost tvrdá), ale říkal jsem si, jestli někdo nedoporučí třeba tu Pažoutí (PSA) 1.2 Puretech spíš,... Teď i celkem chválí to Sandero nové..

 

Když si to dá člověk na vyhledavači (pominu funfaktor a výbavu) tak tam skáčou i Mitsubishi SpaceStar, Kia Rio, Opel (ten jsem vyloučil, vzhledem k tomu, co jsem četl o motoru..), Clio, Fiat Tipo s tou 1,4 (je to ta, co tak chválí Vaculík?)..

 

Popravdě, tchyně se bude chtít držet spíš těch 300TCZK, zkoušeli ji jen ukecat na Yarise v hybridu, ale s jejím nájezdem se jí nemá šanci to "vyplatit"... 

 

Když někoho nějaký tip napadne, tak budu rád, já jí do toho zase tak kecat nebudu, kdyby se to náhodou rozsypalo, tak ať to není na mě 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vikinho

já teda nejsem žádný extra odborník, ale za 3 kila bych vzal novou Dacii Sandero je fakt pěkná, v posledním SM vyhrála duel Fabie vs Sandero... ovšem je pravda, že Fabie končí a přijde nový model, ale ten nebude za 3 kila v plné palbě.

https://www.auto.cz/dacia-sandero-1-0-sce-vs-skoda-fabia-1-0-mpi-nova-pravidla-hry-137990

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, guzmic napsal:

@Lion

mám až po 18"

@dawe009

jdu jí to oznámit.... bude mít radost. 🙂

@moco

ty 15" nechám na zimu....do 300 koupím disky a za 200 dostanu v práci novou sadu aj s přezutím.

zatím vyhrávají tyto:

a prosím o vysvětlení, jak zjistím jaký to ET tam můžu dát.

ty 16" můžu jen et46

popř 17" jen et48?

IMG_20210303_114642.jpg

IMG_20210303_114108.jpg

Ano, ET musíš dodžet. Jedná se o zális toho disku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, vikinho napsal:

 

 

 

 

Díky za tipy.. zapomněl jsem říct, že chce nový/předváděcí a že se jedná o auto pro tchyni (55+)

Popravdě, koncern jsem tak nějak vynechával (ani nevím proč, asi, že původně byla koukat na Aygo)..

Jako Scala už je asi veliká, zvlášť v tom kombiku,.. ale možná že to 1.0TSi koncernové by šlo.. Ona dost kouká na spotřebu, takže ty udávané 4,7l/100km by se asi líbily..

 

Up! vypadá dobře, ale nebydlí zase tak blízko, abych si to mohl půjčovat a nevím, jestli by to ocenila 🙂

 

Já jsem koukal na Swifta, Yarise, Ignis (ale nevím, jestli je ta nová verze pohodlnější, stará byla dost tvrdá), ale říkal jsem si, jestli někdo nedoporučí třeba tu Pažoutí (PSA) 1.2 Puretech spíš,... Teď i celkem chválí to Sandero nové..

 

Když si to dá člověk na vyhledavači (pominu funfaktor a výbavu) tak tam skáčou i Mitsubishi SpaceStar, Kia Rio, Opel (ten jsem vyloučil, vzhledem k tomu, co jsem četl o motoru..), Clio, Fiat Tipo s tou 1,4 (je to ta, co tak chválí Vaculík?)..

 

Popravdě, tchyně se bude chtít držet spíš těch 300TCZK, zkoušeli ji jen ukecat na Yarise v hybridu, ale s jejím nájezdem se jí nemá šanci to "vyplatit"... 

 

Když někoho nějaký tip napadne, tak budu rád, já jí do toho zase tak kecat nebudu, kdyby se to náhodou rozsypalo, tak ať to není na mě 😄

Fabia 1.0  70 kW Ambition s vyhřívaným sicnama a parkovacíma senzorama 🙂

Protože dostupnej a levnej servis, příslušenství, náhradní díly. Za 15 let bude tchýni 70 a to má to auto šanci ještě dožít. Za 15 let na to budou díly za hubičku, stejně jako jsou dnes na Fabii I. a II. generace.

Na japonce budeš už za 10 let ty díly shánět mnohem obtížněji.

Sandero je podle mě nesmysl, to nemá do budoucna perspektivu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...