Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

V 14. 3. 2021 v 7:46, Pandera napsal:

Ahoj vespolek, máte někdo zkušenosti s koupí vozu u BMW, Mercedes, Audi, Volva... pro lékaře? Kteří prodejci mají nějaký výhodný program pro členy různých komor a jakých výhod lze dosáhnout? 

Nedávno jsem vybíral a aspoň co se Ostravy a okolí týče (hádám ale, že to bude všude stejné) Volvo a BMW slevy pro všechny stejné (záleží, co si vyhandluješ, ale je jedno, jaké máš povolání) a Mercedes měl pro lékaře buď 8 nebo 10%, teď si nevzpomínám přesně. Plus byli celkem ochotní přidat ten servisní paket na 4 roky zdarma. Ale čekačka skoro na všechno cca 7 měsíců (info ze září). Audi nevím, ta se mi nelíbila :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Tichus napsal:

Nedávno jsem vybíral a aspoň co se Ostravy a okolí týče (hádám ale, že to bude všude stejné) Volvo a BMW slevy pro všechny stejné (záleží, co si vyhandluješ, ale je jedno, jaké máš povolání) a Mercedes měl pro lékaře buď 8 nebo 10%, teď si nevzpomínám přesně. Plus byli celkem ochotní přidat ten servisní paket na 4 roky zdarma. Ale čekačka skoro na všechno cca 7 měsíců (info ze září). Audi nevím, ta se mi nelíbila :) 

Pandera Renocar co si pamatuji tak doktorům dával 20%. Kdyby jsi náhodou chtěl bmw tak ti pošlu do SZ kontakt a těch 20% dostaneš 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak radí tmx - akorát nechápu proč se s tím morduješ když tomu zrovna moc nehovíš. Šikovnej mechanik si tyhle věci vybavuje se známýma vrakáčema, importérama “druhovýroby” i s AD sám, za lepší ceny a s garancí že případně nevyhovující díly (známému běžně na výběr posílají i víc kousků) si zase svezou zpátky B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radek124

mechanik to rozdělal, zjistil co tomu chybí a já si udělal fotku abych taky zkusil něco pohledat.

Zítra to možná zkusí rozdělat a mrknout dovnitř, já jdu hledat přes web

tak jsem se zeptal aj tu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od rána zkouším vrakoviště a použité ND.... snad dvacet míst a nula, nula prd.

Mě fakt jebne, kokotina 10*15 cm a kousek kabelu za 15 litrů.

https://www.ebay.com/itm/VAUXHALL-NEUTRAL-SWITCH-ASSEMBLY-GENUINE-NEW-9118273-/233584874559

chlapů myslíte, že tohle by bylo cajk?

mě ten díl přijde trochu jiný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@guzmic Tak do katalogu 7zap zadej VIN cislo a podivej se sam, jak to tam vypada s P/N (alternativami). GM ma/melo spoustu znacek, dily by mely byt zamenitelne (nemusi byt pro kazdy trh stejny dodavatel). Napriklad 9118273 a 9201296 jsou dle katalogu zamenitelne dily (potvrd si na svem VIN).

Zkus taky napsat prodejci na ebay, dej mu svuj VIN a foto puvodniho dilu a zeptej se.... Nafot svuj konektor a porovnej s jeho konektorem atd... Jinak ani ten produkt na puvodnim odkazu od Prochy68 nevypada presne stejne jako tvuj dil.

Upraveno uživatelem tmx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě ano, je to poslední ST s R4. Sám jí mám od nova 2015. Musel jsem dodělat jen svor, ale jinak za celou dobu jen jezdim a moc toho neřeším. U auta pozor na modely vyrobené do 3/2015, nemají dodatečné teplotní čidlo na chlazení a motory jsou náchylnější. Řádně prolustrovat minulost, z 90%  auta prodávaná v ČR jsou po nějakých kolizích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 3. 2021 v 8:53, Snehulak54 napsal:

@guzmic Zkus mi poslat VIN, zkusím se podívat i jinde :) 

@Snehulak54

ahoj,

celý víkend jsem makal, tak až dnes se tomu věnuji, díl je rozebrány, zatím to nefunguje...

vin: W0L0TGF4835219544

díky za ochotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 3. 2021 v 15:37, Snehulak54 napsal:

Za mě ano, je to poslední ST s R4. Sám jí mám od nova 2015. Musel jsem dodělat jen svor, ale jinak za celou dobu jen jezdim a moc toho neřeším. U auta pozor na modely vyrobené do 3/2015, nemají dodatečné teplotní čidlo na chlazení a motory jsou náchylnější. Řádně prolustrovat minulost, z 90%  auta prodávaná v ČR jsou po nějakých kolizích.

Díky, i za info s rokem, ale když už, tak jsem si říkal co nejnovější, takže toto by mělo být v klidu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 3. 2021 v 19:00, guzmic napsal:

@Snehulak54

ahoj,

celý víkend jsem makal, tak až dnes se tomu věnuji, díl je rozebrány, zatím to nefunguje...

vin: W0L0TGF4835219544

díky za ochotu.

Tak bohužel, je to díl přímo vyráběny pro GM a nějak ho nemám čím nahradit :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...