Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 35 minutami, vikinho napsal:

a LC tu ještě nepadlo kvůli ceně? (bez daně jsme na 1,15 jak je požadavek) 🙂

 

https://www.tipcars.com/toyota-land-cruiser/terenni/nafta/toyota-land-cruiser-2-8-d-4d-6-a-t-executive-49240578.html

Ten je. Ale je to už trochu moc peněz. Jinak LC a RR by byly asi jediné dva tanky, které by mi nevadily. Mají bezchybnou image a praktičnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, African napsal:

A medvídek GLB? S tím nikde ostudu neuděláš....

Se mi zdá malý a je to tady pořád politický kontroverzní. Taky musím u toho všeho nezvyšovat platy řidičům a strojníkům a to se z MB dělá dost blbě. I když je to nakonec malé a levné auto. Přesto, že dražší a větší, tak takový Passat, nebo Superb prostě přitáhnou méně negativních vibrací.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Hasňa napsal:

Ten je. Ale je to už trochu moc peněz. Jinak LC a RR by byly asi jediné dva tanky, které by mi nevadily. Mají bezchybnou image a praktičnost.

A co zkusit tu druhou - inzerovaná za stejnou cenu s nižší výbavou, tak by třeba uměli jít dolů:

https://proverenevozy.toyota.cz/nabidka/toyota-land-cruiser/2780

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele já bych mu doporučil ten Superb Scout. Ten novej motor TDI EVO 147kW je fakt super. To decentní zvýšení podvozku na běžný polňačky a stavbu stačí, kufr ohromnej.  

Když se na to dá nějaká slušná sleva tak se do toho limitu vejde skoro s plnou výbavou ... a co si budeme povídat, Superb z hlediska jízdního komfortu fakt nemá chybu.  Jasně, člověk musí překousnout že to má na silnici každej druhej, ale to je podle mě tak jediný co se tomu autu dá vytknout. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A musí se v tom pořád dokola restartovat řidící systém nebo už to funguje jako normálně? Nerýpu, jen se ptám. Kdybych chtěl rýpat tak napíšu že je to ošklivý auto ;) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je tezky radit, kdyz to potrebujes mit do prace na vysokym podvozku bo stavba a lom, a zaroven se chces vezt pohodlne jako pan pres pul Evropy na dovcu nebo s tim "zavodit" na okreskach 😉 

Na Outlandera si koukal ? 

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Passat, Superb, GLB, Ssang Yong, Land Crouiser... tady už do výběru chybí jen MX-5 a Multivan  
Tome, mám lepší nápad nacenil bys mi aquamarine Alltracka 147 kW s vyhřívaným volantem, 18" kolama, tmavýmy akustickýmy skly, vyhřívaným čelním, ergo sedadlama, tažným a Dynaudiem? Pěkně prosím smutně koukám. Nezávislé topení asi VW nenabízí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...