Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Hele já bych mu doporučil ten Superb Scout. Ten novej motor TDI EVO 147kW je fakt super. To decentní zvýšení podvozku na běžný polňačky a stavbu stačí, kufr ohromnej.  
Když se na to dá nějaká slušná sleva tak se do toho limitu vejde skoro s plnou výbavou ... a co si budeme povídat, Superb z hlediska jízdního komfortu fakt nemá chybu.  Jasně, člověk musí překousnout že to má na silnici každej druhej, ale to je podle mě tak jediný co se tomu autu dá vytknout. 
A srovnání, komfort, hluk, podvozek.... s Alltrackem?


https://www.sauto.cz/osobni/detail/skoda/superb/19089660

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=606]Hasňa[/mention]a když koukáš po Alltracku nebo Supovi Scout, co Insignia Country Tourer ? 
edit: tak asi nic, Opel už ji nemá v konfigurátoru, leda by někde byla skladovka 
 
S tou bych neměl problém, ale to už je pryč. Navíc nebyla zvýšená ani o cenťák. I když ta výška není ani u Superba kdo ví co. Jedině Outback má světlou výšku, která stojí za řeč.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Hasňa napsal:

Tome, mám lepší nápad nacenil bys mi aquamarine Alltracka 147 kW s vyhřívaným volantem, 18" kolama, tmavýmy akustickýmy skly, vyhřívaným čelním, ergo sedadlama, tažným a Dynaudiem? emoji846.pngemoji106.png Pěkně prosím smutně koukám. Nezávislé topení asi VW nenabízí.

Poslal jsem SZ, VIP nabídky pouze soukromně 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam kluka, sest let a je to velkej autickar. Aktualne jezdi s McLarenem, kterej je mu uz desne malej a rad bych pro nej nejaky upgrade. Nemate s necim zkusenost? Nasel jsem tohle, ale je to od ctrnacti, tak nevim… 

Na druhou stranu uzamykatelna rychlost 7 km/hod. To snad da. Nebo nejaky jiny tip? Nejlip nejake kabrio, co vypada jako auto...

 

https://www.mall.cz/elektricke-ctyrkolky-pro-deti/buddytoys-bea-822-ctyrkolka-racing-800w?tab=description

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi poradíte mě? Chtěl jsem koupit auto,prodejce se se mnou potkal na parkovišti a pod vidinou hezkého auta a řeči že je o něj velký zájem jsem mu dal(a podepsal nevratnou zálohu na rezervaci do 14.4: 5000,-) Ústně že nemá problém když si to prohlídne mechanik a klidně mě to aj priveze.Večer jsem zjistil že auto není úplně košer bourané na přední levý blatník a levé dveře(cena 1500-3000eur).Volal jsem mu jestli tuto skutečnost ví? Odpověď že to bude jen přední sklo atd.Jenze pak ať si ho zaplatím co nejdříve a když jsem mu řekl že mechanik může až 13.4-14.4 tak nemá čas ať si pro něj přijedu a bude.Je jasné že už auto nechci a jeho přístup mě úplně odrovnal.Otázka -je nějaka možnost nepřijít o těch 5k?Ponechte úvahy že jsem blb, stranou(opravdu sem nečekal takový přístup).

Odesláno z mého M2006C3MNG pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, řešil jsem jednou něco podobného. Původně mělo být auto nebourané a v dobrém stavu. Dal jsem zálohu pod tlakem situace a bohužel až potom začal zkoumat. Vytáhl jsem výpis z Cebie, kde toho bylo dost. Takže s výpisem škod jsem oslovil prodávajícího. Naštěstí se moc necukal a zálohu vrátil.

Jde o to, na koho narazíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, AndyAaron napsal:

Dik, to video jsem videl. V podstate tam shrnuje to, co jsem zminoval. Nabidka na trhu je blba, spousta jsou stare skatule s nalitanyma kilometrama za nehorazne ceny....

V první chvíli jsem myslel, že jsem v Rolex vlákně 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, AndyAaron napsal:

Dik, to video jsem videl. V podstate tam shrnuje to, co jsem zminoval. Nabidka na trhu je blba, spousta jsou stare skatule s nalitanyma kilometrama za nehorazne ceny. Jinak je multivan povedena kara, ne ze ne.

 

před 32 minutami, moco napsal:

V první chvíli jsem myslel, že jsem v Rolex vlákně 🙂

Jsem dneska nejakej sentimentalni tak vas, mozna, zapisu na cekacku 😁👌

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Jerryl napsal:

Jenom mě překvapuje, proč se pan Vaculík tak podivuje těm kilometrům, když multivany najíždejí klidně o půl mega víc, jenom na tacháči to nemají :)

Protoze uz to asi nejsou ty povedeny ctyrky, no. Alespon na tu dobu... V kazdem pripade, fejsliftovana petka s biturbem se pry opravdu nepovedla. Nemam ale osobni zkusenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové, mám tourana (2020) a v rámci zeštíhlení kabelů by se mi hodilo mít bezdrátové apple carplay a tím asi i plyne bezdrátové nabíjení... Nemáte někdo zkušenosti s doděláním do vašeho auta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...