Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Špatný. Telefon se při současném carplay i bezdrátovém nabíjení zahřívá natolik, že elektronika telefonu bezdrátové nabíjení vypíná. 

Resp. když jedu 25 km do práce tak je to v pohodě, když jedu 200 km na poradu tak je to špatný.

Celkově mi kabelový Android Auto / Car Play přijde lepší. 

Nicméně pokud chceš, můžu ti kouknout na cenu, ale vzhledem k tomu, že z výroby to stojí 6,5k jenom ta nabíječka tak mi to přijde jako nesmyslný projekt. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučíte, prosím, letní pneu na passat B7 variant, 4motion - 235/45 R17 94V? Ideálně nejlepší poměr cenaXvýkon s cenou kolem 2.500,- Kč/ks včetně DPH. Má cenu zásadně sledovat ukazatele efektivity paliva, přilnavosti na vlhku a emise hluku? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se teda týká jinej rozměr (R 16) ale na ukazatel spotřeby a hluku dlabu, přilnavost na mokru hledám třídy A nebo B, na moje ježdění mi z toho jako ideál vyšla Michelin Primacy 4. 

https://www.pneusrovnavac.cz/235-45-R17/letni/ 

Upraveno uživatelem honzyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nehodláte honit klokany v Priusu, tak "eco" zázrakům je fakt lepší se vyhnout. Ty od Michelinu jsem před pár lety zkusil na Toi-Toice, na relativně široké gumě byly diagonální drážky jak hovado, takže efektivní styčná plocha neměla ani 60%. Ze začátku se chovaly rozumně a v mokru to hezky odvádělo vodu, ale směs asi kvůli tomu musela být jak žvejkačka, brzo začaly být hlučné a vzorek byl (za ty prachy) fuč ani ne po dvaceti tisících, takže ekonomika/ekologie provozu jak od vypatlané Gréty :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, montemar napsal:

mam M pilot sport 4 a nejsou taky uplne spatny.. :) .. jinak hodne lidi ted dava nexen a  co jsem slysel, dobrej pomer cena/vykon

No, to by som si dovolil trochu rozporovať. Jediný krát mi to na vlhkej diaľnici chytalo do šmyku - s Nexenom. Uznávam, že sú asi aj horšie pneumatiky, ale aj omnoho lepšie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, montemar napsal:

mam M pilot sport 4 a nejsou taky uplne spatny.. :) .. jinak hodne lidi ted dava nexen a  co jsem slysel, dobrej pomer cena/vykon

Nexen? Jsi sebevrah? Horší už je pak jen Tomket nebo neznačková Čína... Ale cena dobrá 🙂

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Frostie napsal:

Nexen? Jsi sebevrah? Horší už je pak jen Tomket nebo neznačková Čína... Ale cena dobrá 🙂

Ještě minulý rok jsme ve fabrice valili snad dva tisíce plastů OE Conti sport contact 5 rozměr 205/55 R16 pro VW group za den, ten artikl zmizel a už asi tuším kdo nás nahradil.

https://www.nexentire.com/international/media/news/1224659_1422.php

Zas tas špatný pneu to nebudou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, guzmic napsal:

Ještě minulý rok jsme ve fabrice valili snad dva tisíce plastů OE Conti sport contact 5 rozměr 205/55 R16 pro VW group za den, ten artikl zmizel a už asi tuším kdo nás nahradil.

https://www.nexentire.com/international/media/news/1224659_1422.php

Zas tas špatný pneu to nebudou.

Vzhledem k tomu, že ve fabrice pracuje půlka rodiny a přátel, tak vím, že jediný důvod, proč jste byli ve velkém nahrazeni, rozhodně není kvalita, ale jen a pouze cena. Jde to do prvovýroby i na aftermarket, ale nechtěl bych je na auto ani zadarmo 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Frostie napsal:

Vzhledem k tomu, že ve fabrice pracuje půlka rodiny a přátel, tak vím, že jediný důvod, proč jste byli ve velkém nahrazeni, rozhodně není kvalita, ale jen a pouze cena. Jde to do prvovýroby i na aftermarket, ale nechtěl bych je na auto ani zadarmo 😞

Je to možný, do toho fakt nevidím...

Já jen vím, že když jsme měli vw audit, tak ten byl fakt pečlivý a na výrobnu hleděl dost.

Ale jak se říká... peníze až na prvním místě. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Stojím před obměnou auta pro ženu aka druhé auto do rodiny. Požadavky- SUV, nejlépe 4x4, velké, hezké, spolehlivé, slušná spotřeba, najede ca. 35000/ rok, stáří max 3 roky, najeto do 30tkm. Cenou kolem +-550-620k. Nějak nemůžu najít správné auto. Nějaký tip na spolehlivé auto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...