Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

...a jestli v tom bude Gorlo vozit děcka nebo stěhovat, nebude na tom tmavém tolik vidět každej umouněnej chmatanec :speak_cool:

Jám mám u té 1,8 spíš problém z jakéhokoliv nabubřelého označování jako "Sport", když už tak dýchavičná Atkinsonova sekačka 1,8 se už pár let dodává se systémovým výkonem sníženým ze 100 na 90kW, asi aby měli greténi radost že to mimo město tolik netáhne a firma si mohla nechat připlácet za dvoulitr (který je opravdu naladěný zábavněji!). Ale je fakt že ve státě kde si vesničani pro lepší sportovní pocit tuní vejfuky 38kW fáček rourama od komína a o 66 kW chrochtu byli proboleslavští škrabáci schopní mezi prostým lidem léta recyklovat blábol o "silném naftovém motoru co táhne vocpod" by mě to vlastně nemělo pohoršovat, takové Rusko s jejich žigulama je mnohem větší bizár :smoke: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Corolla moc pekna...stale subjektivne nejhezci soucasny model toyoty...gratuluji...taky sem ji mel pred rokem v uzsim vyberu, tehdy mi mimo jine vadil ten obstarozni infotaiment bez android auto, ale snad uz to posunuli dal. Kufr velky, mista vzadu akorat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky chválím, protože kdybych teď vybíral samohyb, tak bych asi dopadl stejně, i když Camry by taky nebyla marná, ale je to sedan a to je omezující.

Podporu Apple mi slibovali už v roce 2015, tak sláva, že už to konečně zvládli.

Já tu Toyotu nechápu. Japonsko - Taková elektronická velmoc, ale jejich auta to nějak míjí.

Až Corollku zajedeš, tak se pak pochlub. Uživatelská recenze se šikne

zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem do nové drožky černý strop zaškrtnul zcela cíleně a to i za tučný příplatek a byl jsem moc a moc rád, že koncern tyhle vymoženosti má, u Subaru by takové vychytávky nebyly, tři výbavy a individuální konfigurace nula. Čím jeskyňovatější, tím, pro mě, lepší. Mám rád, když mě z venku nejde přes ztmavená okna v tmavé jeskyni vůbec vidět. V autě chci své soukromí. Světlá kůže, světlý strop a čirá okna není můj šálek čaje. Si pak připadám jako holka ve výloze v Amsterdamu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 7. 2021 v 23:45, Jerryl napsal:

Zítra jdu zrovna do Toyoty, tak se na ten černej strop schválně znova podívám, jestli mě to nepřešlo.

Tak jsem se zase posadil do toho černého interieru a je to jako v jeskyni. Určitě bych si to neobjednal a už vůbec bych za to nepřiplácel. Příští auto bude mít zase světlej strop.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Maxel napsal:

Máme tu mezi sebou někoho s Audi A5 coupe 3.2FSI? Ideálně s manuálem, a bez s-line paketu.  
Potřeboval bych to projet, ale nechce se mi na blind objíždět auta v prodeji. 
Je fuk kde v ČR, dojedu — a budu se gastro-revanžovat ;) Díky!

Jako ze mi vojedes auto a jeste nasvinis v kuchyni??  😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 7. 2021 v 20:18, Maxel napsal:

Máme tu mezi sebou někoho s Audi A5 coupe 3.2FSI? Ideálně s manuálem, a bez s-line paketu.  
Potřeboval bych to projet, ale nechce se mi na blind objíždět auta v prodeji. 
Je fuk kde v ČR, dojedu — a budu se gastro-revanžovat ;) Díky!

Mam 4,2 FSI a podla viacerych nazorov je to lepsia moznost, takze by som mozno odporucil popozerat sa aj tymto smerom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ty jsem taky koukal, ale auto mi bude sloužit jako daily (50:50, město vs. dálka) a ten osmiválec (prý) umí být už dost rozežraný. Véšestka mi proto přišla jako rozumný kompromis. 
Ale pravda je, že bych se nebránil ani jedné variantě, když se bude jednat o hezký kousek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, co sa tyka spotreby samozrejme ta V8 si svoje zoberie ale nemyslim si ze to bude az taky velky rozdiel oproti V6 aby to za to nestalo 🙂

Inak pokial ide o spotrebu - dynamiku - spolahlivost tak 3,0 tdi je podla mna lepsia moznost ako 3,2 FSI aj ked by som asi hladal najradsej pekny kusok so 4,2 FSI kym este su 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...