Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 21 minutami, guzmic napsal:

Před cca 3 lety se na mě obrátil kamarád s podobným zadáním jako máš Ty. Taky jsem mu radil Ceeda v benzínu. Pořídil a zatim je spokojenej, tak snad budeš taky... Určitě bys neudělal chybu třeba s Golfem, ale netuším jak cenově, aktuálně to moc nesleduju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Peta-Biker napsal:

Tvl 200 tisíc, za 10 letou "vránu" - to je masakr, kam se ty ceny dostaly. 

To mi povídej....jak teď hledám káru pro ženu, tak se těm cenam nestačím divit....do 100k nemožný něco normálního sehnat. Hlavně vše země původu jiná než ČR...

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Peta-Biker napsal:

Tvl 200 tisíc, za 10 letou "vránu" - to je masakr, kam se ty ceny dostaly. 

Njn je to bohužel tak, nový automat pro ženskou stojí 400-500tis za rozumnou ojetinu dáš polovičku.

Když by nevadil fofrklacek, hned je výběr lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, Peta-Biker napsal:

Ja to nemyslim zle, jen je to masakr, kam díky nedostupnosti nových aut, sly ceny ojetin...

v pohodě, zkusím hledat i u škodovky, ale tam bude sakra malý výběr, stále si říkám, že servis třeba rapida, nebude tak drahý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dva měsíce zpátky jsem pouštěl dvojkovýho Focuse, ale manuál, s naftou při nájezdu 25 km do práce jsem neměl problém, ale bylo to z kraje jednoho města na kraj druhýho, žádný poskakování po semaforech, s automatem jich asi na trhu moc nebude https://www.auto.cz/ojety-ford-focus-ii-2004-2011-rozumna-volba-88704 

Co Honda Jazz ? 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, kloubik napsal:

Ten hybrid v inzerci od tengeho je už moc nad rozpočet předpokládám? To by byl asi ideál na pojížďky pro ženskou. Zároveň bezpečný a spolehlivý auto.

Určitě mimo rozpočet a určitě nechci živit Lexus V6 hybrid on jenom obyčejný provozní servis nebude za hubičku.

Našel jsem v inzerci Auris hybrid kurňa, ale za 11 let starý auto se mi 9 tis eur moc dávat nechce.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si ted prosel martiriem hledani nove rodinne kary. Rozpocet 200 jsem musel zvednout na 250 a nasledne jsem dal 290... To co v lednu stalo 200 ted stoji 230-250 ( Octavia III)

Odesláno z mého SM-A515F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Foundryman napsal:

Před ojetými hybridy mě několikrát varoval dvorní automechanik - servis je drahý jako prase a obtížně dostupný.

Asi si tě chce udržet 🙂 Má zkušenost je zcela jiná, s hybridem najeto cca 130 tis. Prostě mu to nevěř....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jak která značka. Je pravda, že Toyota tam aspoň dává klasický MPi benzín, bez turba, rozvod řetězem a jejich systém převodovky vypadá velice dobře.

U jiných značek bych už si tak jistej nebyl, třeba Opel strká do hybridů oturbenou šestnáctistovku, co je tam za převodovka, netuším. No a koncern s turbo 1.4 a DSG už vůbec důvěru nevzbuzuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...