Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Jerryl napsal:

Když se řekne hybrid, tak mi automaticky naskočí Toyota, která svůj systém ladí 20 let.

O automobilkách, co neumí ani udělat spolehlivý motor a ještě ho doplní dalšími hybrido kurvítky, se vůbec nebavím :)

Tak nějak, jen poopravím 25 😉

Opel mě fakt nenapadl 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 8. 2021 v 13:44, guzmic napsal:

v pohodě, zkusím hledat i u škodovky, ale tam bude sakra malý výběr, stále si říkám, že servis třeba rapida, nebude tak drahý.

Rapid je dobrá volba. Jen s automatem to bude problém najít, to už se dávalo do edice Monte Carlo a tam je to dražší. A automaty škoda a vw do objemu 2.0 jsou se suchou spojkou, tedy problémové. 

 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TVL Fantomas přijel 👍. Už od mala se mi strašně líbil. Moc jich v ČR nebylo, ale jednoho jsem po revoluci potkával v Řepích na sídlišti. Docela se tam vyjímal.

Zrovna včera jsem viděl film s Delónem, kterej jel v DS s nějakým týpkem na zadní sedačce. Popravdě tam moc místa neměli, na to, jakej to je koráb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, má někdo prosím zkušenost s osmickovym golfem? Mám někde v paměti, že jsem tady četl nějaky hate, ale nedaří se mi to dohledat, na obecném internetu jsem našel jenom problémy s infotainmentem.

Aktuálně se rozmýšlím mezi i30 kombi family smart s 1.5 mild hybridem a DCT nebo golfem variant life s 1.5 TSI manual. oboje za cca 520, což je už fakt strop, původně jsem chtěl něco ročního do 400.

U golfu se mi líbí celkově modernější pojetí, vadí mi pravděpodobně ovládání klimy a start stopu na obrazovce, bojim se 1.5 protože byl a mám pocit, že stále je, problémový a štve mě, že tam není automat (který je +120 tisic)

U i30 se mi líbí automat, mild hybrid asi taky fajn, interiér mi nepřijde tak dobrý, ale je pravda, že dlouho jsem teď jezdil koncernem, tak jsem ovlivněný tím, na co jsem zvyklý. Nelíbí se mi infotainment, sezení vzadu taky není nic moc, ale zas tam jezdit nebudu...

Obecně jak to teď tak píšu, tak mi z toho ta i30 vychází líp, ale pocitově mě to táhne víc k golfu, nevím proč, ale přijde mi to jako víc auta.

Díval jsem se i na ceed, ale ten je cenou jinde, ovce je úplně mimo plus přes rok cekacka, megane by se asi nějaký našel opel je v takové predsmrtne křeči, leon vychazi stejne jak golf, takže bych bral raději "originál" a dal me uz nic moc nenapadá...

Případně jsem se díval ještě na operak  který by vycházel cca kolem 8 na toho golfa pri najezdu cca 30 tak si rikam, jestli to nevyjde tak nějak šul-nul.

Primárně budu jezdit dálnici 60 km tam 60 km zpátky a celkově spíše delší trasy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Tomas_2002 napsal:

Já když vidím teď tu situaci na trhu s novými vozy tak bych opravdu nechtěl být v pozici zákazníka, který si teď vybírá auto ... 

Zrovna jsem ti chtěl psát, protože jsem nechápal, jak je možné že smucler nabízí ty golfy levněji, než všichni ostatní. Pani mi tvrdila, že by snad měly být i do konce roku, u vás jsem našel jenom jednu predvadecku za 600

@Lion jo to bych přesně koupil, kdyby to stalo o stovku míň, mi to prijde strasne prestrelene (pozor netvrdím, že taková situace na trhu aktuálně není, jenom že mi ta cena přijde šílená, ještě rok zpátky bych měl za 370 roční ovci v automatu ve stylu přes škodaplus, davat teď 500 za 2 roky starého golf je mi fakt proti srsti, to raději vezmu tu i30, která je hned skladem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Maro napsal:

Zrovna jsem ti chtěl psát, protože jsem nechápal, jak je možné že smucler nabízí ty golfy levněji, než všichni ostatní. Pani mi tvrdila, že by snad měly být i do konce roku, u vás jsem našel jenom jednu predvadecku za 600

@Lion jo to bych přesně koupil, kdyby to stalo o stovku míň, mi to prijde strasne prestrelene (pozor netvrdím, že taková situace na trhu aktuálně není, jenom že mi ta cena přijde šílená, ještě rok zpátky bych měl za 370 roční ovci v automatu ve stylu přes škodaplus, davat teď 500 za 2 roky starého golf je mi fakt proti srsti, to raději vezmu tu i30, která je hned skladem)

No, řeknu to asi takhle - kdo dnes prodává s vysokou slevou je blázen. Auta prostě nejsou a situace se začne lepšit až někdy na konci PŘÍŠTÍHO roku. 

S tím co je ve výrobě se prakticky nedá počítat, termíny nelze garantovat. 

Taky mám ve výrobě asi 50 aut co by "měly být" do konce roku, ale do smlouvy to nikomu nenapíšeme 🙂 A to že bude hůř je evidentní.

Díky menším slevám od prodejců a rušením (či zmenšením) podpor od výrobce ty ceny šly cca. o 15% nahoru. V ojetinách to samý - to co teď je na trhu je přebraný a co přijde, na to mají prodejci ojetin regulérní pořadníky ... 

Za chvíli to bude jako s nemovitostma. Dřív jsi viděl inzerát na byt, vzal jsi prachy a koupil jsi ho. Dnes vezmeš prachy a jsi rád, že se vůbec můžeš jak ta piča zúčastnit aukce, kde se cena mezi zájemcema šponuje do nesmyslných výšin ... 

Holt ... levně už bylo ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl ja sem tak rád, že sem koupil auto loni těsně před kovidem..to byl svět ještě v pořádku.

Nedavno sem na bazosi videl totozne auto  jako mam (leon) najeto 15tis km, dražší o 130tis než sem ho bral jako funglovku. To prostě neni normalni

Upraveno uživatelem efreeti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já koupil Volvo (ojeté) v červnu a bylo to za minutu 12, dneska jsou u dealera ta samá auta o cca 20 - 30 tis. dražší 

@Maroz toho výběru je mi tak nějak nejsympatičtější Leon, co když ti do toho přidám Focuse a Peugeot 308 ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já plánují obměnu příští rok z jara. Stávající situace by mě vyhovovala kvůli prodeji...pak by se to z týdne na týden mohlo přehoupnout opačně :D tak uvidíme.

Btw, jak si stojí RAV4 řekněme od roku 17? Je to spolehlivé vozítko? Případně jaký motor, aby to nebo uplnej lenoch (benzin) 4 x 4 není nutností.

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, efreeti napsal:

Tvl ja sem tak rád, že sem koupil auto loni těsně před kovidem..to byl svět ještě v pořádku.

Nedavno sem na bazosi videl totozne auto  jako mam (leon) najeto 15tis km, dražší o 130tis než sem ho bral jako funglovku. To prostě neni normalni

Brutál, přesně před rokem na Tipcars přes 30 nových Mitsubishi Outlander okamžitě k mání od 650.000,-Kč. Dnes 4 kusy v hybridu od 950.000,-Kč. Takže ano, koupil jsem taky za pět dvanáct, ale ani trochu mě to netěší, nezbývá než těm zmrdům co EU zkouší vést k lepším zítřkům zatleskat 😡

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...